0

Siły Dobra 2:0 czekamy do drugiej.

0

@sen osobiście nie lubię marciniaka (a raczej jego stylu sędziowania) ale gość jest dużo lepszy od wszystkich taylorów, manzanów i orsatów

2

Na razie mocne prowadzenie jasnej strony mocy. Oby tak już do jutra rana

0

@Barcasub nie byłaby obecnie zamożniejsza, ale raczej oznaczałoby to lepsze perspektywy na przyszłość niż te teraz

1

@Culer9002 nie patrzyłem na nitkę ale w ciemno zakładam że nie ma tam Mareczka z Sevillą u siebie w 18 a jest to na pewno występ na dyszke

1

@Pawel13sz i te pudła mekambe

0

@looki z Niemcami też grał słabo, jednak nadal gość ma 21 lat

2

Ale teraz to najbardziej ciekaw jestem opinia gościa co nie mógł uwierzyć że real kupił sobie camawinge i tuchameniego (za grube miliony dodajmy)

2

@Popitek12 a potem trzeźwiejecie

1

Nico wiadomo potencjalnie super transfer, ale ile człowiek by dał żeby zobaczyć Rodriego u nas w środku pola

1

@Michael24 wakacje w maroku

0

co wielki szlem to ostatnio kontuzja jedynki

3

@Arden mocno bezbarwna

2

@xvcWinterSoldier biorę urlop od ciebie lepsze

3

@Barcasub eichmann w 1962 podczas procesu

1

@Popitek12 goata też niewłaściwego sobie wybrałeś ale cóż takie jest życie

4

@Uukasz_93 Angela Merkel słynna lewicowa polityk xdddddddddd

7

@Sysia11 jakby rodowód odpowiednio daleko pociągnąć to wszystkie są afrykańskie

0

@Death_voice ja wiem że wam blisko do ideałów RPA z czasów wiadomo jakich ale żeby całą ambasadę nazywać afrykańską to chyba przesada POzdrawiam

1

@Katalończyk 99 tylko chyba trzeba zrobić dwie oddzielne

1

Ale niesamowite w sumie jak miliony ludzi dało się zmanipulować mediom przed wyborami. I to akurat tylko ci z lewa. A wystarczyło tylko WYŁĄCZYĆ TV I WŁĄCZYĆ MYŚLENIE i byliby inteligentnym elektoratem prawicy który cały jest odporny na jakieś śmieszne manipulacje.

1

@Comentateiro choć akurat u niego polityczny aktywizm nie poprawił formy jak u Kounde i Dembusia

1

@Vampir707 jak za obronę to raczej złote rękawice

3

@misterio przypomina mi to jedną sytuację
https://zapodaj.net/plik-eP5nD4WkBQ

1

@okiemtypera_lucaxx95 Stanisław August Poniatowski w 1791

2

@Aragorn33 głównie dlatego że oni są antyrosyjscy wtedy jak można tuska z tej pozycji zaatakować

0

@Arden a tu ktoś nie postował mapy z rozbojami na której Hiszpania była gorsza od Francji?

0

@FcPortoFan1999 w sensie no to jest bardziej skomplikowane bo to jest wynik całego bloku różnych lewicowych ugrupowań a i w ramach jednej partii występuje sporo różnic ale część z nich tak

0

@Kgorecki2500 co do Brytanii to masz niestety rację, szczególnie pod rządami obecnego lidera ale liczę chociaż na odbicie od przedwyborczych ataków Sumaka względem migrantów i LGBT. We Francji mam zaś problem z symapatiami prorosyjskimi ale cóż zawsze lepiej prorosyjscy komuniści niż faszyści.

1

Wygrana Lewicy zarówno w UK jak i Francji to byłoby coś choć wiadomo jaka ta Lewica obecnie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?