MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 generalnie w sondażach od lat wygrywa takie zdanie a sama Partia Pracy zaczęła od niezdecydowania w tym temacie by przejść do popierania go no ale raczej tylko na deklaracjach się skończy, może na jakiś umowach bardziej zaawansowanych z UE, ale ponowne wstąpienie raczej odpada, także ze względu proceduralnych
0
@Kamilos84 dobry trolling
1
@macio_944 szczególnie że Leo to zagrał lepiej na anfield niż u nas
0
@macio_944 wiadomo braun jest tragiczny ale te przedstawione argumenty to takie niezbyt. Przede wszystkim to w akcji z gaśnicą problemem był jego fanatyczny antysemityzm a nie to czy media dobrze o Polsce mówiły moim zdaniem.
0
@FabianekMrozek cóż jak nawet ci od Brexitu brali kasę to nie spodziewał bym się
1
@KichuBlaugrana Kolega chyba nie oglądał tvp przez ostatnie osiem lat. Zazdroszczę.
0
@RosjaninBut przecież polski biznes to ma układy z jednymi i drugimi. Kulczyk na taśmach od ośmiorniczek to się z nieba wziął?
0
@tristan87 ciekawe co wyjdzie w badaniach czy przeszli do popisu czy zostali w domach
1
@Popitek12 a tu się zgodzę. Leo łatwo Modricia i resztę do domu odprawił.
3
Ale o co chodzi z tymi wielkimi krytykami tuska za jego prorosyjskość (panowie od słynnej narracji "resetu" itd.) cieszącymi się z wygranej koleżanki putina we Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Popitek12 no ale to wczoraj przez Chorwację
0
@FcPortoFan1999 Ja jednak czekam bardziej na zbliżające się wybory w UK bo tam prowadząca w sondażach Partia Pracy jest w przeciwieństwie do Macarona formacją faktycznie lewicową.
1
@Ascend Zdecydowana większość głosuje pod wpływem emocji tak działa bycie człowiekiem. A rozmiar frekwencji raczej nie ma odzwierciedlenia w wiedzy wybierających.
0
@FcPortoFan1999 no i tak zobaczymy czy będzie wzrost dla Voxu ale warto pamiętać że sam Franco przegrał wybory właśnie z sojuszem lewicowym zanim rozpoczął wojnę domową
1
braun w PE to będzie...
pewnie strasznie nudne jak korwin w tej samej instytucji
0
@FcPortoFan1999 jeszcze nie ma z tego co widzę no ale tam na szczęście prawica jest mniejszym graczem
1
@Pawlak1992 a raczej POwodzenia
0
@Cvzx co najmniej do prezydenckich będzie balansował bo widać po wynikach że działa
0
@FcPortoFan1999 może chociaż kataloniia też się włączy
0
@tomek8756 najładniejsza z izraela
4
@Aferzysta przecież oni tam jadą po pensyjkę i emeryturkę a nie o czymś dyskutować
0
@Hosh wszystkich trzech?
1
Nie wiem co prawica narzeka tak na tą migrację jak zdaniem wielu tutaj to ona daje im wyniki
1
@Stinger_ dokładnie kto tego brauna wybrał
2
AfD druga. Wzrost faszyzmu w latach dwudziestych w Niemczech. Gdzieś już to widziałem...
1
Cóż pozostaje liczyć oby KO przyniosło to co ramblowicze twierdzą że przyniesie
0
@Explode nie masz racji, taki wynik spokojnie przy naszym systemie dawałby większość
0
@Arden niby człowiek wiedział ale jednak się łudził
2
No to teraz ciekawe jak ten wynik pis spróbuje nazwać zwycięstwem
0
Jak już na spacerze byłem to i z przywileju głosowania skorzystałem