0

@FcPortoFan1999 generalnie w sondażach od lat wygrywa takie zdanie a sama Partia Pracy zaczęła od niezdecydowania w tym temacie by przejść do popierania go no ale raczej tylko na deklaracjach się skończy, może na jakiś umowach bardziej zaawansowanych z UE, ale ponowne wstąpienie raczej odpada, także ze względu proceduralnych

0

@Kamilos84 dobry trolling

1

@macio_944 szczególnie że Leo to zagrał lepiej na anfield niż u nas

0

@macio_944 wiadomo braun jest tragiczny ale te przedstawione argumenty to takie niezbyt. Przede wszystkim to w akcji z gaśnicą problemem był jego fanatyczny antysemityzm a nie to czy media dobrze o Polsce mówiły moim zdaniem.

0

@FabianekMrozek cóż jak nawet ci od Brexitu brali kasę to nie spodziewał bym się

1

@KichuBlaugrana Kolega chyba nie oglądał tvp przez ostatnie osiem lat. Zazdroszczę.

0

@RosjaninBut przecież polski biznes to ma układy z jednymi i drugimi. Kulczyk na taśmach od ośmiorniczek to się z nieba wziął?

0

@tristan87 ciekawe co wyjdzie w badaniach czy przeszli do popisu czy zostali w domach

1

@Popitek12 a tu się zgodzę. Leo łatwo Modricia i resztę do domu odprawił.

3

Ale o co chodzi z tymi wielkimi krytykami tuska za jego prorosyjskość (panowie od słynnej narracji "resetu" itd.) cieszącymi się z wygranej koleżanki putina we Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Popitek12 no ale to wczoraj przez Chorwację

0

@FcPortoFan1999 Ja jednak czekam bardziej na zbliżające się wybory w UK bo tam prowadząca w sondażach Partia Pracy jest w przeciwieństwie do Macarona formacją faktycznie lewicową.

1

@Ascend Zdecydowana większość głosuje pod wpływem emocji tak działa bycie człowiekiem. A rozmiar frekwencji raczej nie ma odzwierciedlenia w wiedzy wybierających.

0

@FcPortoFan1999 no i tak zobaczymy czy będzie wzrost dla Voxu ale warto pamiętać że sam Franco przegrał wybory właśnie z sojuszem lewicowym zanim rozpoczął wojnę domową

1

braun w PE to będzie...
pewnie strasznie nudne jak korwin w tej samej instytucji

0

@FcPortoFan1999 jeszcze nie ma z tego co widzę no ale tam na szczęście prawica jest mniejszym graczem

1

@Pawlak1992 a raczej POwodzenia

0

@Cvzx co najmniej do prezydenckich będzie balansował bo widać po wynikach że działa

0

@FcPortoFan1999 może chociaż kataloniia też się włączy

0

@tomek8756 najładniejsza z izraela

4

@Aferzysta przecież oni tam jadą po pensyjkę i emeryturkę a nie o czymś dyskutować

0

@Hosh wszystkich trzech?

1

Nie wiem co prawica narzeka tak na tą migrację jak zdaniem wielu tutaj to ona daje im wyniki

1

@Stinger_ dokładnie kto tego brauna wybrał

2

AfD druga. Wzrost faszyzmu w latach dwudziestych w Niemczech. Gdzieś już to widziałem...

1

Cóż pozostaje liczyć oby KO przyniosło to co ramblowicze twierdzą że przyniesie

0

@Explode nie masz racji, taki wynik spokojnie przy naszym systemie dawałby większość

0

@Arden niby człowiek wiedział ale jednak się łudził

2

No to teraz ciekawe jak ten wynik pis spróbuje nazwać zwycięstwem

0

Jak już na spacerze byłem to i z przywileju głosowania skorzystałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?