1

@Kgorecki2500 ten który go funduje

0

@Criss18Barca A wąsik i kamiński zostali prawomocnie skazani. Tylko po co takie oczywistości wypisywać.

1

Komentarz usunięty

0

@jacobFCB mhm czyli tak do pewnie 68 zdaniem wielu z was xd

1

Zachęta wojtyły by wstąpić do Unii to najlepsze czego dokonał. W nagrodę mamy już dwadzieścia lat fikołków prawicowców wokół tematu.

2

@Amidamaru problemem jest to że pensję ma w prime

0

Czyli trzeba grać na te rożne

0

Ten łysy liniowy to nic nie widzi. Dziękować bogu za var

0

Czyli jednak Auba lepszy

3

@insp1re świetny byle nie znowu na "9"

1

@Popitek12 raczej dwie rzeczy nawet nie będące w top 10 najgorszych koszmarów

1

1

@ArterkHD generalnie jakoś mi dobrze się zawsze komponuje energetyki z alkoholem

0

@Popitek12 jest niska to na pewno

9

@Radioactive9705 z @Comentateiro żeby posłuchać jak to było iść z Cezarem na podbój Galii

1

@MesQueUnClub96 Kwiat Jabłoni - Mogło być nic

0

@A_Gomesinho_21 no ale to chociaż depenalizacja narkotyków najpierw
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Xpert77 z UK byli przecież w pewnym momencie najwięksi fani Brexitu także już nie takie rzeczy Unia widziała

0

@JimMorrisonFCB na zachodzie masa a w Polsce to już w ogóle, ale jak kiedyś faktycznie doszlibyśmy do ściany to pewnie nastąpi odbicie w drugą stronę (co w sprawach społecznych właściwie obserwujemy co chwilę)

0

@tomek8756 o nie tylko nie sztuka łamiąca istniejące konwenanse

1

@MesQueUnClub96 tego typu pytania zazywczaj nie powinny mieć oczywistej odpowiedzi

8

@Criss18Barca chyba dopiero rok później wprowadzono składnię do programu z polskiego

2

@Borneo i jak w polsce ma być dobrze

0

@HighestInTheRoom więcej Hiszpanów Wisła wytrzyma

2

@Kgorecki2500 prezydente nie musi nic konsultować to nie o to chodzi, po prostu nie ma sensu (dla Polski dla wojenki POPiSu jak najbardziej ma) mówienie o działaniach które bez rządu leżą poza jego możliwościami, to tak jakby Prezydent USA zapowiedział wypowiedzenie wojny bez zgody kongresu (która w ich prawie jest konieczna w ramach podziału kompetencji)

0

@Afterlife dziwne by było w drugą stronę

4

@Kgorecki2500 prawdopodobnie oznacza to że dopuścił się samowolki w dziedzinie która nie jest jego wyłączną kompetencją a zatem nie jest w stanie osiągnąć oczekiwanych rezultatów

0

Ależ mi szkoda zadymiarza. Czasami można tu jeszcze usłyszeć jego szept.

0

@DamianBarcaCule opinie piłkarskie to wielokrotnie moim zdaniem ma celne, natomiast rzeczy które wychodzą poza sport to zazwyczaj kompromitacja z jego strony jak np. atak przy "Pandora Gate" na ludzi promujących gale freakfightowe i ich patologie samemu promując je w przeszłości w partnerstwie ze swoim sponsorem bukmacherem

3

@BulaKG Reeca Jamesa z naprawionymi nogami i Sake

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?