MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 ten który go funduje
0
@Criss18Barca A wąsik i kamiński zostali prawomocnie skazani. Tylko po co takie oczywistości wypisywać.
1
Komentarz usunięty
0
@jacobFCB mhm czyli tak do pewnie 68 zdaniem wielu z was xd
1
Zachęta wojtyły by wstąpić do Unii to najlepsze czego dokonał. W nagrodę mamy już dwadzieścia lat fikołków prawicowców wokół tematu.
2
@Amidamaru problemem jest to że pensję ma w prime
0
Czyli trzeba grać na te rożne
0
Ten łysy liniowy to nic nie widzi. Dziękować bogu za var
0
Czyli jednak Auba lepszy
3
@insp1re świetny byle nie znowu na "9"
1
@Popitek12 raczej dwie rzeczy nawet nie będące w top 10 najgorszych koszmarów
1
@Popitek12
Ta
1
@ArterkHD generalnie jakoś mi dobrze się zawsze komponuje energetyki z alkoholem
0
@Popitek12 jest niska to na pewno
9
@Radioactive9705 z @Comentateiro żeby posłuchać jak to było iść z Cezarem na podbój Galii
1
@MesQueUnClub96 Kwiat Jabłoni - Mogło być nic
0
@A_Gomesinho_21 no ale to chociaż depenalizacja narkotyków najpierw
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Xpert77 z UK byli przecież w pewnym momencie najwięksi fani Brexitu także już nie takie rzeczy Unia widziała
0
@JimMorrisonFCB na zachodzie masa a w Polsce to już w ogóle, ale jak kiedyś faktycznie doszlibyśmy do ściany to pewnie nastąpi odbicie w drugą stronę (co w sprawach społecznych właściwie obserwujemy co chwilę)
0
@tomek8756 o nie tylko nie sztuka łamiąca istniejące konwenanse
1
@MesQueUnClub96 tego typu pytania zazywczaj nie powinny mieć oczywistej odpowiedzi
8
@Criss18Barca chyba dopiero rok później wprowadzono składnię do programu z polskiego
2
@Borneo i jak w polsce ma być dobrze
0
@HighestInTheRoom więcej Hiszpanów Wisła wytrzyma
2
@Kgorecki2500 prezydente nie musi nic konsultować to nie o to chodzi, po prostu nie ma sensu (dla Polski dla wojenki POPiSu jak najbardziej ma) mówienie o działaniach które bez rządu leżą poza jego możliwościami, to tak jakby Prezydent USA zapowiedział wypowiedzenie wojny bez zgody kongresu (która w ich prawie jest konieczna w ramach podziału kompetencji)
0
@Afterlife dziwne by było w drugą stronę
4
@Kgorecki2500 prawdopodobnie oznacza to że dopuścił się samowolki w dziedzinie która nie jest jego wyłączną kompetencją a zatem nie jest w stanie osiągnąć oczekiwanych rezultatów
0
Ależ mi szkoda zadymiarza. Czasami można tu jeszcze usłyszeć jego szept.
0
@DamianBarcaCule opinie piłkarskie to wielokrotnie moim zdaniem ma celne, natomiast rzeczy które wychodzą poza sport to zazwyczaj kompromitacja z jego strony jak np. atak przy "Pandora Gate" na ludzi promujących gale freakfightowe i ich patologie samemu promując je w przeszłości w partnerstwie ze swoim sponsorem bukmacherem
3
@BulaKG Reeca Jamesa z naprawionymi nogami i Sake