0

zwolnić wszystkich zatrudnić wszystkich

2

Oglądając ten mecz łatwo zrozumieć czemu Almeria ma 17 punktów. Natomiast pytanie skąd się wzięło nasze 76 xd

0

@Ghostface Swoje zdanie bazuje głównie na subiektywnych doznaniach podczas oglądania każdej z części plus wyglądzie jedynki która jest taka trochę w rozkroku między starością a nowoczesnością. Natomiast zdecydowanie uważam że niespójności jakie wymieniasz w kontekście dwójki można znaleźć dużo więcej w jedynce, dwie które najbardziej rzucają mi się w oczy to "zrodzenie z mocy" Anakina i brak możliwości wymiany kredytów republiki na planecie bazującej na handlu. No i dialogi nigdy nie były dobre w GW, jest to jeden z zarzutów Harrisona Forda a w samej najlepszej twoim (i moim) zdaniem trójce mamy to monstrum jak "from my point of view jedi are evil" i inne.

0

@Kgorecki2500 Moim argumentem nie jest że powinniśmy mieć państwo wyznaniowe (byłoby to bardzo osobliwe jak na silnego ateistę) ale że wszystkie osoby mówiące że Biden nie jest katolikiem jako zwolennik aborcji powinny tak samo traktować polityków i zwykłych konserwatystów którzy są za karą śmierci. Kontrprzykład wojny jest mocno nie trafiony bo są to jednak inne sytuacje i ewentualnie pole do ataku na samą doktrynę KK, która dopusza wojnę sprawiedliwą jako moralną.

1

Jednak Iga na mączce to jest TOP

0

@Kgorecki2500 ale to nie po bożemu, a no tak klasycznie u konserwatystów jak stanowisko KK jest przeciwko moim poglądom to tym gorzej dla stanowiska xd

0

@marcin62 gdyby zniknęli polscy pseudopatrioci to oglądalność eurowizji spadłaby chyba z 50%

1

Ale ta kampania KO z ubieraniem ich przeciwników jako agentów rosyjskich to cios poniżej pasa. Do tego jeszcze to ujawnianie wrażliwych danych na temat taktyk wojskowych RP... A nie czekaj to PiS to zrobił
siebie warci

0

@Kgorecki2500 ależ Sławek sobie musi pluć w brodę

1

@Popitek12 zazwyczaj to po prostu wszystkie układy i rywalizacje federacji stoją na przeszkodzie, tutaj mamy sprzyjające okoliczności plus ogrom pieniędzy jako zachętę

2

@blakkudium taki napadzior za połowę pensji rocznej Polaka rodaka

0

Co u Igi tyle przełamań jakbym Hurkacza oglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Kgorecki2500 moim zdaniem jednak Mroczne Widmo mimo fenomenalnej warstwy dźwiękowej było gorsze

1

@Ojciec5tkidzieci niestety stratedzy obu partii znają wskazania odnośnie wzrostu poparcia dla największych graczy przy silnej polaryzacji

0

Też macie problemy ze stroną na telefonie?

3

@Kgorecki2500 wódkę i piwo to jeszcze nie tak źle ale najtańsze wino za 30 zł to mocno polecieli

0

Patrząc na Słowację to chyba sukces postulatów po zamachu w Japonii za bardzo zainspirował niektórych.

0

@Safrani no i tak to powinno już dawno być dogadane ale poprzedni rząd liczył na powtórkę z 2015 więc trzeba było siać ksenofobię na całego

1

@Reviven bo nikt nie liczy FFP dla jednego okienka. Obecnie liczy się bodajże trzyletni okres rozliczeniowy

1

@Kgorecki2500 dokładnie ażeby jeszcze bardziej ludzi zdołować to samo związanie wiele nie pomoże (chyba żeby pytanie było naprawdę dobre) patrząc np. na Kraków i poparcie w referendum budowy metra przez ludzi nie nałożyło żadnych konkretnych zobowiązań na miasto i wszystko zależy od woli władz co do terminów itp.

1

@97ketrab 50%+1 konstytucja wymaga dla tego by było wiążące, dotychczas w historii Polski było jedno takie ogólnopolskie referendum - to dotyczące wstąpienia do Unii popierane przez prawie wszystkie środowiska w tym karola Wojtyłę

2

@esem91 to samo co każdy rząd zrobił z wszystkim pozostałymi (poza konstytucją i UE) czyli zignorował przez za niską frekwencję

0

@DonCarletto kara śmierci wykonywana w świecie zachodnim jest droższa i dopóki skazany żyje (czyli często dziesiątki lat) ma te same problemy związane z bezpieczeństwem

0

@MichuZ44 osobiście w ogóle nie rozumiem idei kary śmierci

0

Łysy pierwszy mecz bez straty u nas

1

Jakby Lewy przyjmował chociaż co drugi raz jak to zrobił przy golu to byśmy mieli z 4:0

1

@MichuZ44 ścisły top jeśli chodzi o dodatki

1

@Emhyr lepszy niż kolega mistrz świata z betisu

0

@Popitek12 Dzierżyńskiego nikt tylu Sowietów nie wymordował

0

Own Goal się przeniósł od nas do ekstraklapy. Czekamy na hat trick

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?