MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonMatteo901 w sensie swój światopogląd przekazała klarowanie, natomiast charyzma to taka na poziomie męża
1
@Popitek12 1. Mistrzostwa świata 2. Mundial 3. World cup
0
@Dari0G raczej nie bo generalnie przyjęte powszechnie normy płciowe w naszej kulturze pozwalają tylko na żarty z przemocy fizycznej i seksualnej w stronę mężczyzn, a przynajmniej na poważnej antenie, przy piwsku czy w stand upie to wiadomo mizognia on top
0
@QQL5 to zależy pewnie w jakim miejscu ale no generalnie nie podobają mi się tatuaże
1
@tristan87 pora na victim blaming w komentarzach
1
@QQL5 tatuaż (najgorzej jeszcze w stylu polski walczącej)
0
@Kgorecki2500 no nie ma obowiązku popierania, natomiast to wietrzenie spisków przez Gdule to pójście zdecydowanie za daleko
1
Patrząc na jego ostatnią deklarację to chyba w końcu trump przeczytał jakieś badania opinii na temat aborcji w USA
0
@FcPortoFan1999 po konfrontacji borka z stanowskim chyba polsce wystarczy już starć ćwierćinteligentów
1
@Kgorecki2500 to dzisiaj Braun pewnie przejdzie z bycia ekspertem ds. LGBT do eksperta w sprawach Izraela
10
Ale że wczoraj nasi zagrali z taką intensywnością (i to bez głównego naszego zabijaki) to chyba najbardziej zaskakujące i jednak wbrew "DNA" z ostatnich lat
0
@HighestInTheRoom komunizm jest kiedy amerykański imperalizm - całe życie się człowiek uczy
3
@Mario96w obaj mają problem z relacjami z kobietami ale u Diesela chociaż chodzi o dorosłe kobiety
2
@Popitek12 z jugola tak goat jak z doncica
0
@regatta52 oby nie
1
Ale ta celebracja bramki przeciwko byłej drużynie to przesada. Mam nadzieję że i tak nie przestaną lubić Luisa w tym Liverpoolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
- Jak to jest być tak żenującą kreaturą Tato?
- Nie wiem synku nie komentuje meczów w Polsacie
0
@Felipe_PL przypominam że nie ma
https://oko.press/brudzinski-nie-mial-racji-prokuratura-teczowe-godlo-nie-profanuje-symboli-narodowych
0
@Felipe_PL co mam zamknięcie pisać?
6
I teraz potrzebna opinia eksperta. @AlexDark00 czy można uznać że Lewy dziś załatwił Raphini patelnię?
1
Enrique DNA Barcy także oby ściągnął Żółwia tak do 60 minuty
0
@Monegros biorąc pod uwagę ich systemu wyborczy to niestety i tak raczej tylko złudne nadzieje
1
@Destroyer_of_Worlds no chyba że wyznawca bliskowschodniego cieśli wtedy też zostaje z niczym
5
@TR3YWAY np. jakiegoś lewego skrzydłowego
4
@Kgorecki2500 nawet chwili wytchnienia bez tych wszystkich mord
0
@PatrychoO tylko że on za to dostaje miliony a nie je traci
2
To myślicie że dzisaj czy w rewanżu Roberto załatwia sobie przedłużanie kontraktu na następną dekadę?
0
@HighestInTheRoom na co czekali tyle czasu? Powtórne przyjście cieśli?
0
@El Plutoninho wymuszenie, napomnienie dla Anglika