MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 twórcy star wars mają niesamowity talent do czynienia pożądanymi poprzednio nielubianych przez wiele fanów konceptów poprzez zderzenie ich z najnowszymi jeszcze gorzej odbieranymi wytworami
8
@ranger3120 jak u @Luciano99 to na pewno nie pytaj o premie
1
@Matheu12 ta co nie podała Rafinhi
0
@WiernyKibic111 od czasu do czasu, ale generalnie słabo to na razie wyszło moim zdaniem, wyrazistością się dopasowali inni występujący do rudzkiego i całość taka bez wyrazu się robi
3
@Deviler ani nie rozwala kościoła ani go nie reformuje w dobrą stronę także takie 2/10
0
@Arden nauczyć to się można z wszystkiego, a w sumie to chyba najlepiej właśnie z błędów. Co do sportowców to głównie można się chyba nauczyć żeby nie iść w sport a naukowcy celebryci to wszyscy dwaj nie są zbyt dobrzy.
0
@Arden a kto ma być idolem papież Franciszek? Przecież większość idoli prowadzi życie średnio warte naśladowania.
2
@Sulimo no polsat to nigdy by nie wspomniał że lewy do rafini nie podał
1
Studio polsatu, komentarz eleven, wywiady faktu i analiza eksperca la bamby ale by to chodziło jako oprawa meczów.
2
@Danny Gaucho czyli Auba jednak taki sam jak Lewy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
No to teraz czas na Probierzniete
0
To co Tygrys na cztery i Niełysy Romeu robi Jeffrena?
0
Mekambe jeszcze zmieni zdanie
0
Jak tak dalej pójdzie to jeszcze Lapcio zastąpi Xaviego jego braciszkiem xd
0
Pan Marek i jego mafia wiadomo co
0
Felix w pierwszym meczu z Atleti był mocno odpalony więc teraz pora na powtórkę.
0
@tbas mastalerek to w ogóle się rozpycha przecież od porażki pis w wyborach np. wskazując u rymanowskiego kaczynskiego jak winnego jej
1
@misterio oj tam pewnie tylko żartował
0
@Popitek12 miś .
0
@MESSIah16 pytanie czy ściągalność jest dobra czy taka jak w polszy (obstawiam to drugie)
1
Jakoś nie widzę postów od kolegów zachwycających się ostatnio prezydentem Argentyny także w waszym imieniu dziękuję Donaldowi Tuskowi Cesarzowi Europy za obniżenie inflacji w tak szybkim czasie od objęcia rządu.
0
@MesQueUnClub96 Doncic - MVP 0/100
0
@Recha_0684 zgadzam się taki dobry że aż zbrodnia
0
Niektórzy tutaj to chyba uważają że Denzel czyta La bambe i w zależności od nastrojów na stronie to przełoży się na postawę drużyny xd Niezależnie ile wszyscy wielcy fani "obiektywizmu" będą narzekać tutaj nic to nie wpłynie na grę Xaviniety na boisku
2
@DonMatteo901 w 3 miesiące rozwiązał wszystkie problemy kraju?
2
@Emhyr w sam raz do gry polskich orłów
2
@Erykulus Cubarsi zależy z której powtórki a Christensen gdyby nie spalony to tak z 20% sędziów by go pewnie wyrzuciło
0
@PolskiBarcelonista10 dużo było par faworytów plus sensacja z Bayernem Tuchela idącym po kolejny tryplet
0
@Felipe_PL Szczerze to nie bardzo.
7
Z jednej strony dobry ten Cubarsi ale z drugiej zajebisty