1

@Kgorecki2500 twórcy star wars mają niesamowity talent do czynienia pożądanymi poprzednio nielubianych przez wiele fanów konceptów poprzez zderzenie ich z najnowszymi jeszcze gorzej odbieranymi wytworami

8

@ranger3120 jak u @Luciano99 to na pewno nie pytaj o premie

1

@Matheu12 ta co nie podała Rafinhi

0

@WiernyKibic111 od czasu do czasu, ale generalnie słabo to na razie wyszło moim zdaniem, wyrazistością się dopasowali inni występujący do rudzkiego i całość taka bez wyrazu się robi

3

@Deviler ani nie rozwala kościoła ani go nie reformuje w dobrą stronę także takie 2/10

0

@Arden nauczyć to się można z wszystkiego, a w sumie to chyba najlepiej właśnie z błędów. Co do sportowców to głównie można się chyba nauczyć żeby nie iść w sport a naukowcy celebryci to wszyscy dwaj nie są zbyt dobrzy.

0

@Arden a kto ma być idolem papież Franciszek? Przecież większość idoli prowadzi życie średnio warte naśladowania.

2

@Sulimo no polsat to nigdy by nie wspomniał że lewy do rafini nie podał

1

Studio polsatu, komentarz eleven, wywiady faktu i analiza eksperca la bamby ale by to chodziło jako oprawa meczów.

2

@Danny Gaucho czyli Auba jednak taki sam jak Lewy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

No to teraz czas na Probierzniete

0

To co Tygrys na cztery i Niełysy Romeu robi Jeffrena?

0

Mekambe jeszcze zmieni zdanie

0

Jak tak dalej pójdzie to jeszcze Lapcio zastąpi Xaviego jego braciszkiem xd

0

Pan Marek i jego mafia wiadomo co

0

Felix w pierwszym meczu z Atleti był mocno odpalony więc teraz pora na powtórkę.

0

@tbas mastalerek to w ogóle się rozpycha przecież od porażki pis w wyborach np. wskazując u rymanowskiego kaczynskiego jak winnego jej

1

@misterio oj tam pewnie tylko żartował

0

@Popitek12 miś .

0

@MESSIah16 pytanie czy ściągalność jest dobra czy taka jak w polszy (obstawiam to drugie)

1

Jakoś nie widzę postów od kolegów zachwycających się ostatnio prezydentem Argentyny także w waszym imieniu dziękuję Donaldowi Tuskowi Cesarzowi Europy za obniżenie inflacji w tak szybkim czasie od objęcia rządu.

0

@MesQueUnClub96 Doncic - MVP 0/100

0

@Recha_0684 zgadzam się taki dobry że aż zbrodnia

0

Niektórzy tutaj to chyba uważają że Denzel czyta La bambe i w zależności od nastrojów na stronie to przełoży się na postawę drużyny xd Niezależnie ile wszyscy wielcy fani "obiektywizmu" będą narzekać tutaj nic to nie wpłynie na grę Xaviniety na boisku

2

@DonMatteo901 w 3 miesiące rozwiązał wszystkie problemy kraju?

2

@Emhyr w sam raz do gry polskich orłów

2

@Erykulus Cubarsi zależy z której powtórki a Christensen gdyby nie spalony to tak z 20% sędziów by go pewnie wyrzuciło

0

@PolskiBarcelonista10 dużo było par faworytów plus sensacja z Bayernem Tuchela idącym po kolejny tryplet

0

@Felipe_PL Szczerze to nie bardzo.

7

Z jednej strony dobry ten Cubarsi ale z drugiej zajebisty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?