MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to chyba wreszcie spokój z tematem Flicka
0
I cyk Denzel I Wielki przełamuje klątwe Balaidos długą na dekadę
1
De Zerbi nie poradzi sobie z szatnią. Dlatego warto postawić na typa co w kadrze czyli robocie gdzie zarządzanie szatnią jest jeszcze ważniejsze poniósł totalną klęskę.
1
@MesQueUnClub_87 na pewno człowiek z blizną number one
5
W takich chwilach zwątpienia pamiętajmy że TYLKO LEGIA MOŻE NAS GODNIE REPREZENTOWAĆ W EUROPEJSKICH PUCHARACH
1
No to chyba trzeba z powrotem Firpo ściągnąć. On się umiał zaopiekować Żółwiem ten jeden raz.
0
@MESSIah16 jaki jest sens cytowania bez źródła?
0
@ObiwanKenobi oj nie wiem musisz spytać sosnierza albo korwina bo jeden uważa że no czasem dzieci się przejedzie a drugi że czasem się je zgwałci
0
Ale co sobie raz Tuchel wygrał LM z wernerem i Havertzem w składzie to jego. Teraz niech Lapcio wyciągnie wnisoki co do stawiania na takich one hit wonder trenerki.
0
@Kazragore Niestety jest to rodzaj choroby psychicznej także po wykryciu należy zapobiec krzywdzeniu innych osób ale karanie w tej sytuacji raczej niewiele daje. Jakby ktoś chciał poczytać https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zast%C4%99pczy_zesp%C3%B3%C5%82_M%C3%BCnchhausena
0
Mocno niewiernych ma tych znajomych la rambla xd
1
@FutureFCBarcelona dokładnie nie wiem co ten Morawiecki wynegocjował
1
@insp1re Miami to bardziej takie imprezowe miasto, więc jak człowiek chce coś zobaczyć to zdecydowanie NY.
0
Patrząc na jego wymówki po zebranym oklepie od Neverkusen Tuchel to taki Xavi 2.0
0
@Tom0VeB jak mnie zbanowali to przestałem pisać także nie ma czego wyśmiewać
@skubi99 tylko stanowski nie napisał że są te wpisy/osoby najgorsze tylko, że mają być argumentem przeciw Unii. Stąd logiczny wniosek że wpisy np mejzy są arguemntem przeciw polsce czy idei polskości
1
@GeneralXavi a to zabawne. Teraz popatrzmy na posty tych z polską flagą
3
Bayern zabiera Flicka i Lapcio rusza po Pana Trenera De Zerbiego. Wymarzony scenariusz.
3
Czyli konfederussia już oficjalnie idzie z pisem w koalicji i głosuje razem w sejmie (co w poprzedniej kadencji było dla jej fanów niby wielkim argumentem). Takiego wywracania stolika to nikt nie powstrzyma.
3
A to stanowski nie zapowiadał że jakiś dziennikarz dzisiaj będzie? Bo patrzę na kanał a tym gada z pereirą
0
Ale myślicie że Denzel zostanie jak wygramy LM? xd
1
Jakby za De Jonga mieli zapłacić tylko za grę w obronie to dalej 100 tylko euro a nie milionów
1
Marek niestety po kontuzji coś nogi nie te, ale że z czwórką w pomocy nie ma często do kogo zagrać na naszej połowie to jakiś dramat.
2
W Cancelo więcej życia niż w połowie składu razem wziętej.
1
Jakoś dziwnie nie słychać komentarzy ludzi (wielce oburzonych oblaniem farbą ruskiego ambasadora) przeciwko wypowiedzi Trumpa. Chyba ktoś podejrzany zabrał im wszystkim dostęp do internetu.
0
Przy tych wszystkich zapowiedziach Trumpa najwięcej nadzieji daje, że rozwiązanie kwestii migracji też obiecywalł.
1
W sumie to raz dobrze, że programem Republikanów jest brak programu i jazda tylko na symbolach. Dzięki temu można poczytać sobie piękne ich wychylenia w reakcji na wspomnienie o Reaganie przez Tuska.
0
@marcin62 to że spędził tyle czasu na mówieniu o tym to źle świadczy o Tuckerze
0
@Kgorecki2500 Kaja Godek to chyba jest ukrytą opcją donaldową. Jak nie konfederussie skompromituje to da rządowi skandaliczną ustawę i wystąpienia żeby na sprzeciwie sobie PR porobili.
0
@Herato ten turniej finałowy jest jednak do obejrzenia, przynajmniej dotychasz to były fajne mecze
0
@ViscaelBarca2007 Nagelsmann zdecydowanie