0

No to chyba wreszcie spokój z tematem Flicka

0

I cyk Denzel I Wielki przełamuje klątwe Balaidos długą na dekadę

1

De Zerbi nie poradzi sobie z szatnią. Dlatego warto postawić na typa co w kadrze czyli robocie gdzie zarządzanie szatnią jest jeszcze ważniejsze poniósł totalną klęskę.

1

@MesQueUnClub_87 na pewno człowiek z blizną number one

5

W takich chwilach zwątpienia pamiętajmy że TYLKO LEGIA MOŻE NAS GODNIE REPREZENTOWAĆ W EUROPEJSKICH PUCHARACH

1

No to chyba trzeba z powrotem Firpo ściągnąć. On się umiał zaopiekować Żółwiem ten jeden raz.

0

@MESSIah16 jaki jest sens cytowania bez źródła?

0

@ObiwanKenobi oj nie wiem musisz spytać sosnierza albo korwina bo jeden uważa że no czasem dzieci się przejedzie a drugi że czasem się je zgwałci

0

Ale co sobie raz Tuchel wygrał LM z wernerem i Havertzem w składzie to jego. Teraz niech Lapcio wyciągnie wnisoki co do stawiania na takich one hit wonder trenerki.

0

@Kazragore Niestety jest to rodzaj choroby psychicznej także po wykryciu należy zapobiec krzywdzeniu innych osób ale karanie w tej sytuacji raczej niewiele daje. Jakby ktoś chciał poczytać https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zast%C4%99pczy_zesp%C3%B3%C5%82_M%C3%BCnchhausena

0

Mocno niewiernych ma tych znajomych la rambla xd

1

@FutureFCBarcelona dokładnie nie wiem co ten Morawiecki wynegocjował

1

@insp1re Miami to bardziej takie imprezowe miasto, więc jak człowiek chce coś zobaczyć to zdecydowanie NY.

0

Patrząc na jego wymówki po zebranym oklepie od Neverkusen Tuchel to taki Xavi 2.0

0

@Tom0VeB jak mnie zbanowali to przestałem pisać także nie ma czego wyśmiewać
@skubi99 tylko stanowski nie napisał że są te wpisy/osoby najgorsze tylko, że mają być argumentem przeciw Unii. Stąd logiczny wniosek że wpisy np mejzy są arguemntem przeciw polsce czy idei polskości

1

@GeneralXavi a to zabawne. Teraz popatrzmy na posty tych z polską flagą

3

Bayern zabiera Flicka i Lapcio rusza po Pana Trenera De Zerbiego. Wymarzony scenariusz.

3

Czyli konfederussia już oficjalnie idzie z pisem w koalicji i głosuje razem w sejmie (co w poprzedniej kadencji było dla jej fanów niby wielkim argumentem). Takiego wywracania stolika to nikt nie powstrzyma.

3

A to stanowski nie zapowiadał że jakiś dziennikarz dzisiaj będzie? Bo patrzę na kanał a tym gada z pereirą

0

Ale myślicie że Denzel zostanie jak wygramy LM? xd

1

Jakby za De Jonga mieli zapłacić tylko za grę w obronie to dalej 100 tylko euro a nie milionów

1

Marek niestety po kontuzji coś nogi nie te, ale że z czwórką w pomocy nie ma często do kogo zagrać na naszej połowie to jakiś dramat.

2

W Cancelo więcej życia niż w połowie składu razem wziętej.

1

Jakoś dziwnie nie słychać komentarzy ludzi (wielce oburzonych oblaniem farbą ruskiego ambasadora) przeciwko wypowiedzi Trumpa. Chyba ktoś podejrzany zabrał im wszystkim dostęp do internetu.

0

Przy tych wszystkich zapowiedziach Trumpa najwięcej nadzieji daje, że rozwiązanie kwestii migracji też obiecywalł.

1

W sumie to raz dobrze, że programem Republikanów jest brak programu i jazda tylko na symbolach. Dzięki temu można poczytać sobie piękne ich wychylenia w reakcji na wspomnienie o Reaganie przez Tuska.

0

@marcin62 to że spędził tyle czasu na mówieniu o tym to źle świadczy o Tuckerze

0

@Kgorecki2500 Kaja Godek to chyba jest ukrytą opcją donaldową. Jak nie konfederussie skompromituje to da rządowi skandaliczną ustawę i wystąpienia żeby na sprzeciwie sobie PR porobili.

0

@Herato ten turniej finałowy jest jednak do obejrzenia, przynajmniej dotychasz to były fajne mecze

0

@ViscaelBarca2007 Nagelsmann zdecydowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?