1

Co jak co ale jednak wzięcie Flicka to też duże ryzyko, szkoda że alternatywą mają być ludzie pokroju trenera Porto

0

@MESSIah16 jeśli ich ojczyzną ma być Rosja to faktycznie takie działanie powinno ją wzmocnić

2

@Kgorecki2500 żeby zdążyć na Mallorca Sociedad

1

@MESSIah16 jak odleciał jak to naturalny wniosek z prezentowanego przez niego przez dekady światopoglądu

0

@matirix20 to na pewno zależy od intensywności treningu i warunków w jakich będziesz biegał (chyba że na bieżni to zupełnie co innego)

0

@MESSIah16 duda to jest się w stanie do wszystkiego posunąć

3

@misterio To już idzie za daleko. Jeszcze chwila i Netlix zrobi Martina Luthera Kinga czarnoskórym.

1

@jacobFCB i pojawił się też ulubiony argument pod tytułem "to nie był prawdziwy wolny rynek" xd

2

@Rhaan przecież między krajami UE też są różnice w kosztach pracy i przepisach, a według wielce oświeconych libertarian spod gwiazdy firedmanna i innych ayn randów ludzie będą wybierać lepsze produkty

2

Wolny rynek! Wolny rynek! wolny rynek! No chyba że z Ukrainą to wtedy nie. Jak ja uwielbiam polską prawicę

1

@MESSIah16 ale w sensie startują w jednym okręgu czy na prezydenta?

2

@NeroTFP1 tak samo teksty o rzekomy zrozumieniu ich po pójściu do pracy/pierwszych wypłatach pensji, po czym okazuje się że im człowiek starszy i bardziej doświadczony tym niższe poparcie dla konfederussii

0

@Kgorecki2500 jakby się czepiać w drugą stronę to i część kobiet jest lgbt

1

@MESSIah16 w sensie nad depresją czy osobami które uznaje za atrakcyjne?

1

@tomek8756 a to nie tak że wtłoczył to Polakom właśnie Zachód?

2

@gumaz jak doprowadzisz do śmierci chorego to rak trochę później umrze razem z nim

0

@NeroTFP1 a raczej to że nie jest ona uniwersalna

1

@RosjaninBut dokładnie po co tę Ostrołękę krytkowali przecież tak świetnie chodzi

0

@Hosh czyli w zasadzie jak w normandii

2

@July_6_BcN klasyczni zagraniczni agenci

1

Ale największym sukcesem tych kampanii biedry i lidla jest to że faktycznie ludzie się spierają w imieniu obu marek xd

1

@MESSIah16 całych ich system polityczny jest oparty na budowie kapitału politycznego wraz z tym logistyczno-instytucjonalnym i finansowym zatem logiczna konsekwencja to dominacja ludzi mających najwięcej czasu na zbudowanie wszystkich trzech

1

@Forsyth Nie wiedziałem że Podsiadło jest dziennikarzem. A wywiad czytam że raczej mało prawdopodobny

4

@MESSIah16 "dziennikarzem"

1

To ciekawe ile meczów zawieszenia dla Griezzmanna za emotkiony

0

@AFA no ten drugi to jednak przegrany po karnych po dobrym meczu i golu ze spalonego realu, pierwszy faktycznie kompromitacja

3

Może w superpucharze się nie udało ale potem copa del rey wygrana w dogrywce i teraz w doliczonym - odpłacają się w końcu chłopaki somsiadom z gorszej części Madrytu za poprzednie lata

1

@MESSIah16 na pewno w jakimś stopniu zmotywuje wyborców Demokratów, jednak ze względu na ich metodę wyboru (głosy elektorskie) najważniejsi będą wyborcy niezdecydowani w tzw. swing states a na nich obstawiam że jej wpływ będzie ograniczony

2

The reds z taką grą a zadymiarz zbanowany ...

0

Potężny De Jong znów trafia, aż się łza kręci w oku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?