MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co jak co ale jednak wzięcie Flicka to też duże ryzyko, szkoda że alternatywą mają być ludzie pokroju trenera Porto
0
@MESSIah16 jeśli ich ojczyzną ma być Rosja to faktycznie takie działanie powinno ją wzmocnić
2
@Kgorecki2500 żeby zdążyć na Mallorca Sociedad
1
@MESSIah16 jak odleciał jak to naturalny wniosek z prezentowanego przez niego przez dekady światopoglądu
0
@matirix20 to na pewno zależy od intensywności treningu i warunków w jakich będziesz biegał (chyba że na bieżni to zupełnie co innego)
0
@MESSIah16 duda to jest się w stanie do wszystkiego posunąć
3
@misterio To już idzie za daleko. Jeszcze chwila i Netlix zrobi Martina Luthera Kinga czarnoskórym.
1
@jacobFCB i pojawił się też ulubiony argument pod tytułem "to nie był prawdziwy wolny rynek" xd
2
@Rhaan przecież między krajami UE też są różnice w kosztach pracy i przepisach, a według wielce oświeconych libertarian spod gwiazdy firedmanna i innych ayn randów ludzie będą wybierać lepsze produkty
2
Wolny rynek! Wolny rynek! wolny rynek! No chyba że z Ukrainą to wtedy nie. Jak ja uwielbiam polską prawicę
1
@MESSIah16 ale w sensie startują w jednym okręgu czy na prezydenta?
2
@NeroTFP1 tak samo teksty o rzekomy zrozumieniu ich po pójściu do pracy/pierwszych wypłatach pensji, po czym okazuje się że im człowiek starszy i bardziej doświadczony tym niższe poparcie dla konfederussii
0
@Kgorecki2500 jakby się czepiać w drugą stronę to i część kobiet jest lgbt
1
@MESSIah16 w sensie nad depresją czy osobami które uznaje za atrakcyjne?
1
@tomek8756 a to nie tak że wtłoczył to Polakom właśnie Zachód?
2
@gumaz jak doprowadzisz do śmierci chorego to rak trochę później umrze razem z nim
0
@NeroTFP1 a raczej to że nie jest ona uniwersalna
1
@RosjaninBut dokładnie po co tę Ostrołękę krytkowali przecież tak świetnie chodzi
0
@Hosh czyli w zasadzie jak w normandii
2
@July_6_BcN klasyczni zagraniczni agenci
1
Ale największym sukcesem tych kampanii biedry i lidla jest to że faktycznie ludzie się spierają w imieniu obu marek xd
1
@MESSIah16 całych ich system polityczny jest oparty na budowie kapitału politycznego wraz z tym logistyczno-instytucjonalnym i finansowym zatem logiczna konsekwencja to dominacja ludzi mających najwięcej czasu na zbudowanie wszystkich trzech
1
@Forsyth Nie wiedziałem że Podsiadło jest dziennikarzem. A wywiad czytam że raczej mało prawdopodobny
4
@MESSIah16 "dziennikarzem"
1
To ciekawe ile meczów zawieszenia dla Griezzmanna za emotkiony
0
@AFA no ten drugi to jednak przegrany po karnych po dobrym meczu i golu ze spalonego realu, pierwszy faktycznie kompromitacja
3
Może w superpucharze się nie udało ale potem copa del rey wygrana w dogrywce i teraz w doliczonym - odpłacają się w końcu chłopaki somsiadom z gorszej części Madrytu za poprzednie lata
1
@MESSIah16 na pewno w jakimś stopniu zmotywuje wyborców Demokratów, jednak ze względu na ich metodę wyboru (głosy elektorskie) najważniejsi będą wyborcy niezdecydowani w tzw. swing states a na nich obstawiam że jej wpływ będzie ograniczony
2
The reds z taką grą a zadymiarz zbanowany ...
0
Potężny De Jong znów trafia, aż się łza kręci w oku