29

@Arden Leo strzelił 91 bramek w jeden rok

0

@Rl9k1nG języka nie znam, inaczej to tak

0

@icon3520 Ale mnie irytuje ta cała zbędna dyskusja o dyskusji o tabletkach dzień po. Albo ja jestem za głupi i czegoś nie rozumiem, albo ludziom się nudzi i szukają problemów gdzie ich nie ma zamiast zajmować się poważniejszymi rzeczami. Jeżeli @icon3520 nie chce się nią przejmować to albo niech się nie patrzy na komentarze albo się nie wypowiada podgrzewając cały temat.

0

@Arden niestety ale trzeba przyznać że Ramos to najlepszy obrońca w historii

0

@tomek8756 tylko że wtedy to by nie było aktorstwo

0

@7black4 obawiam się że ma on taką samą skuteczność jak każdy inny obiekt modłów czytaj żadną

10

@ranger3120 obowiązkowa służba dla wszystkich zwolenników obowiązkowej służby

1

@macio_944 Makłowicz już złożył

0

@HighestInTheRoom ale Hołownia jest przeciw aborcji

2

@MesQueUnClub96 teraz? Od kiedy ustanowiono obecną hierarchię źródeł prawa w Polsce.

1

@MesQueUnClub96 mając zero gwarancji że wtedy by nie wymyślił innego nieprawdziwego powodu do weta. A tak to rozporządzenie wleci.

0

@Kgorecki2500 obecnie to chyba lepiej wskazywać jak czegoś nie zawetuje

0

Ja w wielki piątek też postuje. Tutaj na la bambie

0

@7black4 no cóż na 30 dla Lewicy musimy jeszcze trochę poczekać ale może uda się to 10 przebić

0

@revolution33 ile jest tych rewolucji na la bambie

3

@Comentateiro trochę tak i nie, moim zdaniem nie jest to zaleta wystarczająca na nadrobienie innych braków ale gdybym miał do wyboru idealnie takie same partnerki ale jedna lepiej gotuje no to wybrał bym nią

1

@Comentateiro cóż osobiście uważam że istota opinii zależy od jej prawdziwości a nie tego kto ją wypowiada ale nie narzucam innym swojej epistemologii

1

@Comentateiro ja rozumiem że wpis satyryczny i generalnie wiadomo lewy świetny piłkarz no ale wczoraj przez 120 minut to znów był niestety drzewandowski

1

@Pawel13sz też jak wielu coś czuje karniaczki a że mamy lepszych bramkarzy to awans polski

2

@MesQueUnClub96 za mało kina oglądam by oceniać takie rzeczy ale najlepszym w tym co widziałem to Joaquim Phoenix

0

@Arden jak nie z publicznych to nie mam problemu

1

@Kidd parę lat temu ją przerabiałem na studiach także już za wiele nie pamiętam ale wiem że opinie ma dość dobre plus kilka osób z mojego otoczenia mi wcześniej polecało a finalnie na pewno okazała się płytka i pełna jakiś boomerskich sentymentów niczym nie popartych

1

@Kidd "Bunt Mas" Gasseta

1

Książka>Diuna 1>Diuna 2
Taki krótki wniosek po seansie

1

@Vampir707 razem jak zwykle z rozumem i godnością

2

@marcin62 to jest mniej więcej ta sama "logika" ludzi co mówią że jak młodzież ma prawo protestować to też powinna mieć obniżony wiek zgody

0

@TR3YWAY pytanie czy zakończy to rządy kuleszy

3

@Sulimo już od nocy polskie media będą płonąć mocniej niż swego czasu wioski w Wietnamie

1

@Vampir707 jak kandydat taki najlepszy to w czym problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tomek8756 to raczej niczego nie rozwiąże, a fragment o zgodach rodziców w ogóle brzmi absurdalnie - co będą ludzie udowadniać fejsbukowi że są prawnym opiekunami danej osoby itp. ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?