MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
@Arden Leo strzelił 91 bramek w jeden rok
0
@Rl9k1nG języka nie znam, inaczej to tak
0
@icon3520 Ale mnie irytuje ta cała zbędna dyskusja o dyskusji o tabletkach dzień po. Albo ja jestem za głupi i czegoś nie rozumiem, albo ludziom się nudzi i szukają problemów gdzie ich nie ma zamiast zajmować się poważniejszymi rzeczami. Jeżeli @icon3520 nie chce się nią przejmować to albo niech się nie patrzy na komentarze albo się nie wypowiada podgrzewając cały temat.
0
@Arden niestety ale trzeba przyznać że Ramos to najlepszy obrońca w historii
0
@tomek8756 tylko że wtedy to by nie było aktorstwo
0
@7black4 obawiam się że ma on taką samą skuteczność jak każdy inny obiekt modłów czytaj żadną
10
@ranger3120 obowiązkowa służba dla wszystkich zwolenników obowiązkowej służby
1
@macio_944 Makłowicz już złożył
0
@HighestInTheRoom ale Hołownia jest przeciw aborcji
2
@MesQueUnClub96 teraz? Od kiedy ustanowiono obecną hierarchię źródeł prawa w Polsce.
1
@MesQueUnClub96 mając zero gwarancji że wtedy by nie wymyślił innego nieprawdziwego powodu do weta. A tak to rozporządzenie wleci.
0
@Kgorecki2500 obecnie to chyba lepiej wskazywać jak czegoś nie zawetuje
0
Ja w wielki piątek też postuje. Tutaj na la bambie
0
@7black4 no cóż na 30 dla Lewicy musimy jeszcze trochę poczekać ale może uda się to 10 przebić
0
@revolution33 ile jest tych rewolucji na la bambie
3
@Comentateiro trochę tak i nie, moim zdaniem nie jest to zaleta wystarczająca na nadrobienie innych braków ale gdybym miał do wyboru idealnie takie same partnerki ale jedna lepiej gotuje no to wybrał bym nią
1
@Comentateiro cóż osobiście uważam że istota opinii zależy od jej prawdziwości a nie tego kto ją wypowiada ale nie narzucam innym swojej epistemologii
1
@Comentateiro ja rozumiem że wpis satyryczny i generalnie wiadomo lewy świetny piłkarz no ale wczoraj przez 120 minut to znów był niestety drzewandowski
1
@Pawel13sz też jak wielu coś czuje karniaczki a że mamy lepszych bramkarzy to awans polski
2
@MesQueUnClub96 za mało kina oglądam by oceniać takie rzeczy ale najlepszym w tym co widziałem to Joaquim Phoenix
0
@Arden jak nie z publicznych to nie mam problemu
1
@Kidd parę lat temu ją przerabiałem na studiach także już za wiele nie pamiętam ale wiem że opinie ma dość dobre plus kilka osób z mojego otoczenia mi wcześniej polecało a finalnie na pewno okazała się płytka i pełna jakiś boomerskich sentymentów niczym nie popartych
1
@Kidd "Bunt Mas" Gasseta
1
Książka>Diuna 1>Diuna 2
Taki krótki wniosek po seansie
1
@Vampir707 razem jak zwykle z rozumem i godnością
2
@marcin62 to jest mniej więcej ta sama "logika" ludzi co mówią że jak młodzież ma prawo protestować to też powinna mieć obniżony wiek zgody
0
@TR3YWAY pytanie czy zakończy to rządy kuleszy
3
@Sulimo już od nocy polskie media będą płonąć mocniej niż swego czasu wioski w Wietnamie
1
@Vampir707 jak kandydat taki najlepszy to w czym problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tomek8756 to raczej niczego nie rozwiąże, a fragment o zgodach rodziców w ogóle brzmi absurdalnie - co będą ludzie udowadniać fejsbukowi że są prawnym opiekunami danej osoby itp. ?