MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 zaraz doda też że najlepsza część GW to 9
0
Laporta z tym Marquezem to chyba na podstawie tego że ci co wchodzą z Barcy B to dwa razy lepsi wytrzymałościowo od pierwszej drużyny
9
I w lecie jeszcze Żółw dojdzie do tej bandy. Przecież ja nie mam tyle nienawiści w sobie na tych wszystkich pajaców
2
Ciekawe jak tam opinia o Modricu, czy dalej taki lubiany przez niektórych stąd
26
Faul Camawingi na wychodzącego Yamala a w eleven się zastanawiają czy dawać żółtą. Chociaż trochę by się mogli ukrywać
0
@RoberDzik Podobno Pan jest wszechwiedzący więc pewnie słyszał. Acz nie wiem czy w ogóle ma aparat słuchu jako nie człowiek.
1
@draxidox Modric mój najmniej lubiany piłkarz w realu
1
Bycie kibicem Barcy nie jest stresujące
2
@Zoker no dwa wcześniejsze zwiastowały że to nie skończy się dobrze
0
@bartekvisca szczególnie że po kolejnych golach zaczęliśmy coś grać - patrz okazje Gundo i Lewego właśnie
0
@Benz chodziło mi o kibicowanie w tej edycji
0
To zostaje Pep .
0
Nawet Borussia przełamała się a u nas dalej gen frajerstwa
0
No to teraz Klopp się wami zajmie
0
Jakby był finał PSG-Real to nawet nie odpalam telewizora
2
@tristan87 dopóki jesteśmy pod wpływem USA to opinia społeczna ma małe znaczenie w tych kwestiach
2
@Mario96w rzut karny na Neymarze moim zdaniem ewidentny, na Suarezie według mnie faktycznie błąd plus sytuacja z Di Marią
0
@ProMILs no tak tylko to było z MSN a nie Rasfordem - istotna różnica
2
Ludzie wspominają różne kompromitacje Barcy w LM i słusznie, ale nie można zapomnieć że PSG miało kompromitację z United
0
@Kgorecki2500 Osobiście dla mnie jest to jedna z nielicznych dziedzin gdzie jestem liberałem (podobnie eutanazja) i uważam że powinno to być legalne. Rozumiem jednak że istnieją ludzie o zupełnie innych poglądach w tych dziedzinach natomiast nie nazwał bym ich "chorymi".
0
@FanBarcYxD dlatego potrzeba centralizacji Unii - wtedy będziemy winni sami sobie te środki
0
@Kgorecki2500 różnice płciowe w ustawodawstwie to raczej akurat dokładnie dziedzina tego ministerstwa także nie rozumiem tej reakcji
1
@xvcWinterSoldier no jeszcze jest duch święty, aniołowie, bóg ojciec i kto tam jeszcze wie co u katolików
1
@HighestInTheRoom w sejmie II RP istniał zapis w regulaminie o zakazie opluwania posłów
0
@JohnnySilverhand zdarzyło się
9
@Popitek12 oferując Leo tyle pieniędzy mu uprzykrzyli życie?
0
@Mns21 oby nie.
1
Ostatnio Trump, teraz PSL co to jakiś tydzień czytania sondaży u prawicy
1
@Kgorecki2500 to teraz jazda jak z Hołownią
2
@Safrani trzeba zwrócić uwagę że przewidywanie o ataku Rosji na Ukrainę było jednym z nielicznych ze strony USA które się faktycznie sprawdziło, na drugim biegunie są np. kolejne oskarżenia Iraku o posiadanie broni jądrowej