MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@misterio ja dopiero teraz zacząłem płacić podatki bo wcześniej państwo nie mogło zabierać moich prywatnych pieniędzy
0
@Forsyth jakie pier*olenie ...
0
@Arden Nie mam bladego pojęcia co znaczy twoje pierwsze pytanie. Co do drugiego to wszystko zależy co oznacza wiedzę w tym wypadku.
0
@bartekvisca urodziłeś się po 2016?
1
@TR3YWAY pozostaje liczyć na szybką czerwoną z prześcieradłami i objęcie sterów przez Oscara Kloppa
3
@TR3YWAY nawet jak wygramy po golach Lewego no to przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę czy w każdej możliwej sytuacji wystawił patelnię polskiej Rafinhi czyli Grosikowi
0
@Arden jeszcze jak
0
@Arden nie wiem jak chcesz zrobić małżeństwo trzech osób i więcej bez powtarzania płci ale POwodzenia w czytaniu w przyszłości
0
@JordiAlbion Małżeństwo jako związek dowolnej liczby dorosłych osób.
1
@Kgorecki2500 spacerek albo inna aktywność fizyczna u mnie też na pewno będzie, problem miałbym co na kartce zaznaczyć
0
@Rhaan dobrze że w tym uniwersum nie jeździłem do Europy Zachodniej pracować w rolnictwie...
A nie czekaj dokładnie to robiłem parę lat temu xd
1
@Kgorecki2500 chyba znowu zostaje w domku
2
@Rhaan o tak wybawiciel polski balcerowicz
0
@Arden dokładnie bo Stany są w tym sojuszu dla bezpieczeństwa Europy
0
@baryn wszystko co kiedykolwiek zamieniono musiało być ustalone bo nie da się ustalić zmiany rzeczy które są stale zmienne POzdrawiam
18
@marcin62 czyli bosak od dzieciaka anty unia skoro dwie dekady uzbierał
7
@Rl9k1nG oba są złe na swój sposób ale jednak PiS gorszy
0
@NeroTFP1 zawsze to lepsze niż negowanie Holokaustu jak w poprzedniej konfederackiej kampanii
0
@Kamil689 dokładnie państwo nie ma swoich pieniędzy także te f35, CPK i atom to nie ma szans bo niby za co
1
@MESSIah16 niech się zasłoni klauzulą sumienia
0
@Emhyr bardziej mam drużyny których nie lubię np. United a tak to kibicuję tym grającym więcej piłką
0
@baryn w życiu nie przeczytałem artykułu w wyborczej a godło oczywiście że lepiej tęczowe
0
@koziar dokładnie istnieją tylko oni albo stanowski w polskim i światowym internecie nie ma nic innego
2
Ta debata o aborcji w zerze to świetne podsumowanie tego kanału. Nawrzucanie dziesiątek wątków i tez, bez żadnego pogłębienia, skakanie po definicjach jak popadnie, zero konsekwencji oraz spójności i moderacja na zasadzie "spróbujmy się dogadać". Jedyne co z niej wyniosłem to że na przyszłość lepiej chyba już całkiem odpuścić działalność zera
0
@Vampir707 dokładnie jak on w trzy miesiące obniżył inflację w Argentynie
1
@Safrani patrząc że w USA to poszło w tę stronę to i w polsce należy się tego spodziewać, choć wcześniej myślałem że dopiero po emeryturze jarosława
2
@MesQueUnClub96 Mroczny Rycerz
0
@Ojciec5tkidzieci może ona się z tym lepiej czuła no ale osobiście takie działanie wydaje się bezcelowe, bliżej mi do opinii bliskich ofiar którzy narzekają gdy oprawcy zostanie "skrócona" kara za sprawą śmierci
0
@Hosh jak swiat światem endecja zawsze z caratem
5
@Arden szczerze to spodziewałem się że będzie gorzej natomiast widać że porażki z poprzednich lat i krytyka elektoratu wpłynęły na ko