3

@misterio ja dopiero teraz zacząłem płacić podatki bo wcześniej państwo nie mogło zabierać moich prywatnych pieniędzy

0

@Forsyth jakie pier*olenie ...

0

@Arden Nie mam bladego pojęcia co znaczy twoje pierwsze pytanie. Co do drugiego to wszystko zależy co oznacza wiedzę w tym wypadku.

0

@bartekvisca urodziłeś się po 2016?

1

@TR3YWAY pozostaje liczyć na szybką czerwoną z prześcieradłami i objęcie sterów przez Oscara Kloppa

3

@TR3YWAY nawet jak wygramy po golach Lewego no to przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę czy w każdej możliwej sytuacji wystawił patelnię polskiej Rafinhi czyli Grosikowi

0

@Arden jeszcze jak

0

@Arden nie wiem jak chcesz zrobić małżeństwo trzech osób i więcej bez powtarzania płci ale POwodzenia w czytaniu w przyszłości

0

@JordiAlbion Małżeństwo jako związek dowolnej liczby dorosłych osób.

1

@Kgorecki2500 spacerek albo inna aktywność fizyczna u mnie też na pewno będzie, problem miałbym co na kartce zaznaczyć

0

@Rhaan dobrze że w tym uniwersum nie jeździłem do Europy Zachodniej pracować w rolnictwie...
A nie czekaj dokładnie to robiłem parę lat temu xd

1

@Kgorecki2500 chyba znowu zostaje w domku

2

@Rhaan o tak wybawiciel polski balcerowicz

0

@Arden dokładnie bo Stany są w tym sojuszu dla bezpieczeństwa Europy

0

@baryn wszystko co kiedykolwiek zamieniono musiało być ustalone bo nie da się ustalić zmiany rzeczy które są stale zmienne POzdrawiam

18

@marcin62 czyli bosak od dzieciaka anty unia skoro dwie dekady uzbierał

7

@Rl9k1nG oba są złe na swój sposób ale jednak PiS gorszy

0

@NeroTFP1 zawsze to lepsze niż negowanie Holokaustu jak w poprzedniej konfederackiej kampanii

0

@Kamil689 dokładnie państwo nie ma swoich pieniędzy także te f35, CPK i atom to nie ma szans bo niby za co

1

@MESSIah16 niech się zasłoni klauzulą sumienia

0

@Emhyr bardziej mam drużyny których nie lubię np. United a tak to kibicuję tym grającym więcej piłką

0

@baryn w życiu nie przeczytałem artykułu w wyborczej a godło oczywiście że lepiej tęczowe

0

@koziar dokładnie istnieją tylko oni albo stanowski w polskim i światowym internecie nie ma nic innego

2

Ta debata o aborcji w zerze to świetne podsumowanie tego kanału. Nawrzucanie dziesiątek wątków i tez, bez żadnego pogłębienia, skakanie po definicjach jak popadnie, zero konsekwencji oraz spójności i moderacja na zasadzie "spróbujmy się dogadać". Jedyne co z niej wyniosłem to że na przyszłość lepiej chyba już całkiem odpuścić działalność zera

0

@Vampir707 dokładnie jak on w trzy miesiące obniżył inflację w Argentynie

1

@Safrani patrząc że w USA to poszło w tę stronę to i w polsce należy się tego spodziewać, choć wcześniej myślałem że dopiero po emeryturze jarosława

2

@MesQueUnClub96 Mroczny Rycerz

0

@Ojciec5tkidzieci może ona się z tym lepiej czuła no ale osobiście takie działanie wydaje się bezcelowe, bliżej mi do opinii bliskich ofiar którzy narzekają gdy oprawcy zostanie "skrócona" kara za sprawą śmierci

0

@Hosh jak swiat światem endecja zawsze z caratem

5

@Arden szczerze to spodziewałem się że będzie gorzej natomiast widać że porażki z poprzednich lat i krytyka elektoratu wpłynęły na ko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?