MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mow_mi_Douglas chyba nadszedł ten piękny dzień gdy reakcjoniści uznają europejski za określenie pejoratywne
0
@lntrowertyk tinder
0
@DLFCB przedstawiciel mniejszości jest fanem ataków na mniejszości? Czy chodzi o to że nie w UK to git?
1
@Pawlak1992
mcdonald
hamburger
alkohol (chyba że słodycze z wstawką)
losowy film to Marvel ale wolę obejrzeć Mrocznego Rycerza 10 razy niż 10 filmów MCU
hbo max
władca pierścieni o wiele długości
dobre książki>dobre dramy rambli>złe książki>reszta rambli
twitter ale odkąd mam bana to prawie nie używam
bezwzględnie iOS, w relacji do cen Android
xbox
2
@Joe_Barbaro z Mane bo nie pije. Dwa piwa dla mnie.
10
@Popitek12 Maroko 0:1
2
@Zoker wygrana Polski w 2024
6
@FcPortoFan1999 szczególnie że grają u siebie
1
@barcowy1899 tylko pamięć u niego jakaś dziwnie wybiórcza
1
@FcPortoFan1999 chyba z 711 dni trzeba było na niego czekać by pokazał się publicznie
1
Salamon to poziom Rumaka zdecydowanie. Zalewski TOP
2
@tristan87 ciekawe czy jadczak będzie dzwonił
0
@BorzyKrzys w moim przypadku jest dokładnie odwrotnie ale rozumiem że swój strzał nie za bardzo miałeś na czym oprzeć
0
@FcPortoFan1999 nie byłbym taki pewien mimo że sam też nie jestem fanem jej urody
0
@BorzyKrzys tobie to się jakaś kobieta nie podoba? bo widzę po postach że gust bardzo szeroki
0
@Bobo25 zacząłem myśleć sam i w sumie to uważam że nie ma żadnych innych kontynentów niż Europa bo nigdy ich nie widziałem, to pewnie wymysł mediów
0
@Xirrus sam to pewnie nie miałbym żadnych nadzieji ale konserwatyści rysują co chwila piękną przyszłość pod rządami Traskowskiego jako dominacją LGBT, migrantów i ekologów nad Polską także ciężko nie dać się porwać tak wspaniałej wizji
2
@Aragorn33 oczywiście że KO powinno działać lepiej ale no jednak ciężko naprawiać istotne rzeczy z dudełem na stanowisku natomiast jak za rok z libkowym prezydentem też nic nie pójdzie do przodu to będzie dla mnie ostateczna weryfikacja dla rządu
2
@Barcasub ja tam wole biegi po setkę niż na setkę
0
@Kgorecki2500 mizogniniści nie wiedzą czy cieszyć się czy smucić
1
@Balboa901 Abidal
2
@Donnie_Darko dokładnie uwielbiam "państwo" izrael i każdy kto przeciw niemu to antysemita
0
@Criss18Barca Hołownia wejdzie w koalicję z pisem???
1
@FcPortoFan1999 tkwienie w błędzie tylko żeby nie musieć się przyznać do niego to raczej zła strategia
0
@FcPortoFan1999 generalnie w sondażach od lat wygrywa takie zdanie a sama Partia Pracy zaczęła od niezdecydowania w tym temacie by przejść do popierania go no ale raczej tylko na deklaracjach się skończy, może na jakiś umowach bardziej zaawansowanych z UE, ale ponowne wstąpienie raczej odpada, także ze względu proceduralnych
0
@Kamilos84 dobry trolling
1
@macio_944 szczególnie że Leo to zagrał lepiej na anfield niż u nas
0
@macio_944 wiadomo braun jest tragiczny ale te przedstawione argumenty to takie niezbyt. Przede wszystkim to w akcji z gaśnicą problemem był jego fanatyczny antysemityzm a nie to czy media dobrze o Polsce mówiły moim zdaniem.
0
@FabianekMrozek cóż jak nawet ci od Brexitu brali kasę to nie spodziewał bym się
1
@KichuBlaugrana Kolega chyba nie oglądał tvp przez ostatnie osiem lat. Zazdroszczę.