3

Ale o co chodzi z tymi wielkimi krytykami tuska za jego prorosyjskość (panowie od słynnej narracji "resetu" itd.) cieszącymi się z wygranej koleżanki putina we Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Popitek12 no ale to wczoraj przez Chorwację

0

@FcPortoFan1999 Ja jednak czekam bardziej na zbliżające się wybory w UK bo tam prowadząca w sondażach Partia Pracy jest w przeciwieństwie do Macarona formacją faktycznie lewicową.

1

@Ascend Zdecydowana większość głosuje pod wpływem emocji tak działa bycie człowiekiem. A rozmiar frekwencji raczej nie ma odzwierciedlenia w wiedzy wybierających.

0

@FcPortoFan1999 no i tak zobaczymy czy będzie wzrost dla Voxu ale warto pamiętać że sam Franco przegrał wybory właśnie z sojuszem lewicowym zanim rozpoczął wojnę domową

1

braun w PE to będzie...
pewnie strasznie nudne jak korwin w tej samej instytucji

0

@FcPortoFan1999 jeszcze nie ma z tego co widzę no ale tam na szczęście prawica jest mniejszym graczem

1

@Pawlak1992 a raczej POwodzenia

0

@Cvzx co najmniej do prezydenckich będzie balansował bo widać po wynikach że działa

0

@FcPortoFan1999 może chociaż kataloniia też się włączy

0

@tomek8756 najładniejsza z izraela

4

@Aferzysta przecież oni tam jadą po pensyjkę i emeryturkę a nie o czymś dyskutować

0

@Hosh wszystkich trzech?

1

Nie wiem co prawica narzeka tak na tą migrację jak zdaniem wielu tutaj to ona daje im wyniki

1

@Stinger_ dokładnie kto tego brauna wybrał

2

AfD druga. Wzrost faszyzmu w latach dwudziestych w Niemczech. Gdzieś już to widziałem...

1

Cóż pozostaje liczyć oby KO przyniosło to co ramblowicze twierdzą że przyniesie

0

@Explode nie masz racji, taki wynik spokojnie przy naszym systemie dawałby większość

0

@Arden niby człowiek wiedział ale jednak się łudził

2

No to teraz ciekawe jak ten wynik pis spróbuje nazwać zwycięstwem

0

Jak już na spacerze byłem to i z przywileju głosowania skorzystałem

0

@MesQueUnClub96 no nie odważysz się

1

@Kgorecki2500 Liban to jako państwo prawie nie istnieje a z Hezbollahem to wojna trwa od dawna więc trochę nie wiem o czym ta kampania niby

0

@FcPortoFan1999 Francja i Holandia to niech wystawią wspólną kadrę żeby dwa razy wpier**lu nie dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FcPortoFan1999 jakaś równowaga musi być wczoraj piłkarze niespodziewanie dowieźli to dziś wszechświat sobie odbija

0

A co tu tak spokojnie jakby obowiązywał jakiś zakaz agitacji wyborczej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@mindbender84 nie żebym lubił jachirę ale przepis o propagowaniu faszyzmu nie odnosi się do takich rzeczy

0

@Kgorecki2500 a to mają ich teraz już wpuszczać?

2

Tak w skali od @MesQueUnClub96 do @AlexDark00 jak tam nastroje u ramblowiczów?

3

Sinner chyba tak świetnie gra też pewnie dlatego że wie że Boston wygrało i dwóch zawodów niektórzy tutaj by mogli nie wytrzymać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?