MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale o co chodzi z tymi wielkimi krytykami tuska za jego prorosyjskość (panowie od słynnej narracji "resetu" itd.) cieszącymi się z wygranej koleżanki putina we Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Popitek12 no ale to wczoraj przez Chorwację
0
@FcPortoFan1999 Ja jednak czekam bardziej na zbliżające się wybory w UK bo tam prowadząca w sondażach Partia Pracy jest w przeciwieństwie do Macarona formacją faktycznie lewicową.
1
@Ascend Zdecydowana większość głosuje pod wpływem emocji tak działa bycie człowiekiem. A rozmiar frekwencji raczej nie ma odzwierciedlenia w wiedzy wybierających.
0
@FcPortoFan1999 no i tak zobaczymy czy będzie wzrost dla Voxu ale warto pamiętać że sam Franco przegrał wybory właśnie z sojuszem lewicowym zanim rozpoczął wojnę domową
1
braun w PE to będzie...
pewnie strasznie nudne jak korwin w tej samej instytucji
0
@FcPortoFan1999 jeszcze nie ma z tego co widzę no ale tam na szczęście prawica jest mniejszym graczem
1
@Pawlak1992 a raczej POwodzenia
0
@Cvzx co najmniej do prezydenckich będzie balansował bo widać po wynikach że działa
0
@FcPortoFan1999 może chociaż kataloniia też się włączy
0
@tomek8756 najładniejsza z izraela
4
@Aferzysta przecież oni tam jadą po pensyjkę i emeryturkę a nie o czymś dyskutować
0
@Hosh wszystkich trzech?
1
Nie wiem co prawica narzeka tak na tą migrację jak zdaniem wielu tutaj to ona daje im wyniki
1
@Stinger_ dokładnie kto tego brauna wybrał
2
AfD druga. Wzrost faszyzmu w latach dwudziestych w Niemczech. Gdzieś już to widziałem...
1
Cóż pozostaje liczyć oby KO przyniosło to co ramblowicze twierdzą że przyniesie
0
@Explode nie masz racji, taki wynik spokojnie przy naszym systemie dawałby większość
0
@Arden niby człowiek wiedział ale jednak się łudził
2
No to teraz ciekawe jak ten wynik pis spróbuje nazwać zwycięstwem
0
Jak już na spacerze byłem to i z przywileju głosowania skorzystałem
0
@MesQueUnClub96 no nie odważysz się
1
@Kgorecki2500 Liban to jako państwo prawie nie istnieje a z Hezbollahem to wojna trwa od dawna więc trochę nie wiem o czym ta kampania niby
0
@FcPortoFan1999 Francja i Holandia to niech wystawią wspólną kadrę żeby dwa razy wpier**lu nie dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FcPortoFan1999 jakaś równowaga musi być wczoraj piłkarze niespodziewanie dowieźli to dziś wszechświat sobie odbija
0
A co tu tak spokojnie jakby obowiązywał jakiś zakaz agitacji wyborczej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@mindbender84 nie żebym lubił jachirę ale przepis o propagowaniu faszyzmu nie odnosi się do takich rzeczy
0
@Kgorecki2500 a to mają ich teraz już wpuszczać?
2
Tak w skali od @MesQueUnClub96 do @AlexDark00 jak tam nastroje u ramblowiczów?
3
Sinner chyba tak świetnie gra też pewnie dlatego że wie że Boston wygrało i dwóch zawodów niektórzy tutaj by mogli nie wytrzymać.