- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2030 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2030 Culés
0
Co do tej wypowiedzi Szczęsnego to jednak nie bardzo ma ona jakikolwiek sens. Jeśli dotyczyłaby praktycznie każdego innego tematu to od razu pojawia się dużo więcej argumentów (czy słusznych to już zależy od indywidualnych przekonań) np. o historii powinni wypowiadać się historycy itp. Ale w przypadku polityki jako rzeczy publicznej podobne zarzuty tracą sens, bo kto miałby tutaj stanowić ekspertów którzy występują w innych dziedzinach - Politolodzy? Politycy? Dziennikarze polityczni?
6
@MessiForeverTheBest on nie mówił że nie może mieć poglądów i głosować tylko nie chce żeby piłkarze podczas turnieju urządzali sobie wiece wyborcze wykorzystując fakt że są popularni w dziedzinie niezwiązanej z polityką
1
@Katalończyk 99 Tęcza w avku. Nie oczekuj, że on znajdzie sens w tej wypowiedzi.
0
@Katalończyk 99 o głosowaniu nic nie wspomniałem a co do reszty twojej odpowiedzi to ja jednak inaczej odczytałem (i nie tylko ja patrząc na twittera) ten postowany wszędzie fragment, może jakiś kontekst został z niego wyjęty ale i tak nawet przechodząc do zarzutu o wiece wyborczej to jednak wychodzi że i tak nie mogą się nigdy odzywać albo raz w roku jak ich popularność jest najmniejsza i nie towarzyszy im żadne istotne wydarzenie.
0
@MessiForeverTheBest ale i tak każdy ma swoje przekonania a w przypadku gdy piłkarz zabiera głos wpływa na ocenę partii politycznej do osoby która jest fanem piłki nożnej. Ja wiem ze demokracja ma dużo minusów jeśli chodzi o głosowanie ale chcesz żeby polityka wybierali przez pryzmat tego czy ktoś lubi Szczesnego czy nie? Albo ktoś kibicuje Juve więc wybierze partie polityczna która mu wskaże Wojciech. Turniej piłkarski to nie moment na wykorzystywanie swoich przekonań
0
@Katalończyk 99 tu już wchodzimy w głębsze tematy ale osobiście uważam że demokracja jest najlepszym ustrojem jaki wymyśliliśmy jako ludzkość pomimo tego że oczywiście wybory polityczne tak jak każde inne życiowe nie są podejmowane racjonalnie (i nigdy nie będą dopóki istnieje forma fizyczna człowieka). A skoro tak to ca za różnica czy do wyboru np. ziobro przekonał cię twój przyjaciel, piosenka Stonesów, Mbappe, jeden mem widziany na instagramie, profesor doktor habilitowany UJ, kolory Solidarnej Polski czy jesienna aura. Jesteśmy podatni na działania miliardów czynników zatem powinna istnieć niemal powszechna swoboda w aspekcie ich propagowania.