- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
0
Puyol jest ostatnim wychowankiem, który grał tylko dla Barcelony. Kto będzie kolejnym?
2
@Arden nikt. .
5
@Arden Lamine Yamal :v
0
@Arden w obecnej sytuacji na rynku (czytaj obecności arabii i reszty azji oraz mls) raczej nikt, bo czemu odchodząc od nas jeszcze sobie nie dorobić
0
@MessiForeverTheBest Jest też sporo zawodników, którzy chcą zakończyć kariere na samym szczycie :)
0
@Arden Gavi albo Yamal.
0
@Arden Tak szczerze uważam, że żaden. To byli piłkarze wychowani w innych czasach, na zupełnie innym etapie ewolucyjnym jeśli o chodzi o piłkę nożną. No i też jest kwestia zarządzania, bo może być tak, że taki Laporta sobie coś wymyśli w głowie i stwierdzi po dwóch gorszych sezonach, że już Cię nie chce, więc to też nie zależy tylko od piłkarzy.
2
@MesQueUnClub_87 Moim zdaniem głównie zależy od tego w jakim miejscu będzie Barcelony. Jak będzie w stanie co roku rywalizować o puchary, to nie widzę przeciwności, żeby dany zawodnik spędził tu całe życie. Sergi Roberto był bardzo blisko, ale piłkarsko już nie dojeżdżał i dlatego musiał odejść.
0
@Pedri16Future Gavi może tak, bo on jest stary duchem, taki charakterniak jak z połowy 20 wieku, a Yamal hmm
Jemu bliżej mentalnością do takich Brazoli, z resztą jak sam mówi, że jego idolem jest Neymar i to na nim najbardziej się wzoruję, więc można się spodziewać jakiejś amby fatimy i huśtawki emocjonalno sportowej w jego wykonaniu, tym bardziej, że tam w rodzinie jakaś patola się odbywa.
Oczywiście odnośnie naszego młodego cracka najlepiej, abym się w chu.. pomylił.
1
@Arden Wiesz, my to możemy sobie nie widzieć przeszkód, ale niestety nie jest to takie zero-jedynkowe. Głównie zależy to od dwóch czynników:
1) Od tego jakie dany piłkarz ma priorytety, jakich ma wokół siebie doradców i jakie przywiązanie odczuwa do danych barw, bo nie wszyscy są tacy sami.
2) Od tego jakie oczekiwania będzie miał Prezydent bo co z tego, że taki Roberto chciał tu siedzieć do kresu kariery jak klub już go nie chciał.