- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1622 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1622 Culés
18
#Parody
Mateusz Borek: Witam. Zobaczyłem sobie powołania. Do reprezentacji Polski. I trzeba pewne rzeczy uplastycznić. Bo skandalem jest brak Grabary. Niech ktoś mi wytłumaczy. Dlaczego powołania dostał. Jakiś Ameyaw. Czy inny Oyedele. Nie mamy już w Polsce swoich talentów? Białych talentów? To jest skandal.
Natomiast. Generalnie. Bardzo podoba mi się powołanie. Bartka Kapustki. Mój apel w końcu został wysłuchany. Bo to ja apelowałem. Dzwoniłem. Żeby dać mu szansę. Wiec dziękuję za to.
A co do derbów Madrytu. To mam krótkie zdanie. Powinien byc walkower i surowe ukaranie Atletico Madryt. Takie są fakty. Kto uważa inaczej. Jest ograniczony. Pod wieloma względami. Tyle ode mnie. Dobrego tygodnia.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Kessie @Comentateiro @Deviler @mekston @barcelonaLM
8
@Kondziubarca Komentarze na La Rambli nie mają głosu. Ale te parodie Borka są wyjątkiem, zawsze czyta się je głosem Pana Mateusza xD
2
@Kondziubarca co tu robi jakiś Ameyaw czy inny Oyedele. Ja się pytam gdzie jest Matty Cash!? Dobrze, że przynajmniej nasz polski talent Zalewski dostał powołanie
0
@Kondziubarca daj już sobie spokój z tym Borasem
1
@Kondziubarca Borek jak zawsze w punkt...to znaczy pan Mateusz Borek...
^^
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kondziubarca "Białych talentów" to przesada, ale na pewno by poleciał coś że ci naturalizowani ciemnoskórzy nie mają dyscypliny itp.
0
@MesQueUnClub96 Jak juz to z Panem Mateuszem Borkiem bo to nie jest nalepka na ubikacje.
@tomek8756 Dokładnie. Zawsze celnie.