- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1719 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1719 Culés
3
W zeszłym sezonie nie liczył się król strzelców bo słaba liga i nie ma konkurencji.
W tym sezonie jednak już liczy się król strzelców i jak nim nie zostałeś to jesteś słaby xDD
Nie widziałem nigdy bardziej odklejonej osoby na tej stronie a jestem tu już kilka lat w sumie xD
2
@Jakchcesz @Luciano99 już to kiedyś wyjaśniał - słynna "kanapka"
0
@Jakchcesz Gdzie napisałem, że się liczy? Po prostu zabawne jest to, że przychodzi Ukrainiec z ligi ukraińskiej i pokonuje wynik bramkowy napastnika Barcy, który zarabia tyle co pół drużyny tego Ukraińca xd Co do króla strzelców wyraziłem tylko zdanie, że król strzelców nie oznacza mistrzostwa.
0
@AlexDark00 ale czemu się tym przejmujesz skoro to nie ma znaczenia bo nie dało mistrza ligi?
0
@AlexDark00 a bellingham który jest okrzyknięty zbawca Realu?
0
@Katalończyk 99 oni to asensio ZP dawali, bo strzelił parę bramek z dystansu xd Choć to też zabawne, że pomocnik strzelił tyle co świetna 9tka Lewy xd
0
@Katalończyk 99 ale co ma Belli do tego. Gość nie jest napastnikiem, po odejściu Kroosa przechodzi na jego pozycję i bramek to jak strzeli 5 w przyszłym sezonie to będzie dobrze.
0
@Jakchcesz Czym się przyjmuję? Zwróciłem tylko na to uwagę. Resztę boli ten fakt.
0
@AlexDark00 Asensią to zgroza, widząc to co robi Brahim to jest niebo a ziemia. Szkoda tylko, że nie znalazł się jakiś jeleń który by coś zapłacił za Asensio ale dobrze że już go nie ma.
0
@Jakchcesz tęsknota za gorącymi?
0
@AlexDark00 ale czemu zwracasz uwagę w tym sezonie kto jest królem strzelców a nie zeszłym?
0
@Jakchcesz W zeszłym też zwróciłem przecież. Konkretnie na fakt bycia najsłabszym zdobywcą Pichichi od 22 lat co również (o jedną bramkę) pobił ukrainiec z ligi ukraińskiej xd
0
@AlexDark00 ale to pichichi nie dało Gironie nawet mistrza, więc jakie to ma znaczenie?
0
@Jakchcesz Ma jedynie takie, że Girona zarobi na nim. U nas było dokładnie tak samo. Król strzelców Lewego nie miał wpływu na nasze mistrzostwo. Wygraliśmy je dzięki obronie i głównie Ter Stegenowi.
0
@AlexDark00 mhm, czyli jednak teraz się liczy bo Girona na nim zarobi. Czyli nie ważne co by się nie działo, po prostu wymyślisz sobie nowy "argument" xd
0
@Jakchcesz Napisałem, że ma jedynie takie znaczenie. Nie dało im to mistrzostwa, ale zarobią na nim i tyle.