0

To powinni skierowac go do specjalisty, bo skoro dziala pod wplywem emocji i nie moze nad tym panowac, to raczej zadna kara go nie powstrzyma..

0

No tak... Znany jestes z tego...

0

Teraz juz nic sie nie zmieni, ale i tak nie jest zle, bo chociaz trenowac moze:) Za 2 miesiace wroci glodny gry i pokaze na co go stac.

0

Barca NIC by nie wziela, bo NIE MA ofert ...

0

W chwili obecnej nie jest nam potrzebny, a na lawce zawodnik tej klasy na pewno nie bedzie siedzial...

0

Jesli bedzie sie staral to moze nam sie jeszcze przydac:)

1

Oficjalnie by bylo gdyby taka informacja pojawila sie na stronie Barcy, a nie jakiegos szmatlawca...

1

Dobrze, ze mamy dwoch swietnych bramkarzy, bo wlasnie w takich sytuacjach mamy na kogo liczyc. ;D

2

A moze jutro sie wybierze i wroci w poniedzialek?

0

Skad wiesz?

2

No tak:) Chodzilo mi o nowe nabytki:)

1

To nawet ja potrafie to przetlumaczyc, a z angielskiego.najlepszy nie jestem:) Ale fakt, wiele osob nawet podstaw nie zna:)

0

Dlaczego? Bo wypozyczyl Deulofeu?

0

Pewnie dolaczy Munir.Lucho dawal mu okazje do gry i widocznie poklada w nim nadzieje.

1

Jesli Dani znandzie w sobie motywacje do jeszcze wiekszej pracy i jesli bedzie sluchal trenera to moze znow byc jednym z najlepszych. W poprzednim sezonie pokazal, ze jesli jest bardzo zmotywowany to do rze wykonuje swoja prace.

1

I oby napastnicy La Liga odbijali sie od Mathieu i Vetmaelena:)

1

Na 3 minuty filmiku to sie popcornu nie oplaca robic:)

0

A ja mysle, ze zagra. Moze nie 90 minut, ale z pewnoscia zadebiutuje w El Clasico:)

0

Zarowno Messi, Neymar i Suarez najlepiej sobie radza jako" wolne elektrony" i najlepiej jakby kazdy mogl robic co chce na boisku, tylko czy nie wprowadziloby to zamieszani?:)

1

A prezentacja nie bedzie zaraz przed meczem o Puchar Gampera? Mysle, ze sporo ludzi przyjdzie na ten mecz, chcac obejrzec na zywo nowe nabytki Barcy, w tym Suareza:)

2

A co ma Xavi do Reusa??? Przeciez to dwie zupelnie odmienne pozycje.. Xavi to typowy rozgrywajacy w srodku pola, a Reus to ofensywny zawodnik wchodzacy w pole karne. Nie rozumiem co ma skrzydlowy do Xaviego...

0

A Mundo pisze, ze Cuadrado bedzie pilkarzem Barcy:) Z Suarezem trafili to i moze tym razem sie nie pomyla:)

1

Reus??? Ha, ha, ha... Nie wierze w te brednie i nawet nie wiem jakby to wygladalo... Reus siedzialby na lawce czy Neymar??? A moze Leo lub Iniesta?:)

2

Nie mialbym nic przeciwko, gdyby Leo dostal w sezonie ze 2-3 kartki za agresywna postawe w presingu( nie chamska):D

0

Mundo juz informuje o przeprowadzonym transferze, a agent zaznacza, ze nie bylo jeszcze oficjalnej oferty:) Komu tu wierzyc?:)

0

Jesli bilety nie beda za drogie to rekord powinien pasc:)

1

Tez tak mi sie wydaje:)

1

Az mnie korci zeby to zglosic..:)

7

To juz sie robi nudne...

4

Lucho nie jest glupi i z pewnoscia wie co robi. Z pewnoscia wie wiecej od nas i podjal sluszna decyzje. Osobiscie mam przeczucie, ze Cuadrado jednak do nas trafi:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?