LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To powinni skierowac go do specjalisty, bo skoro dziala pod wplywem emocji i nie moze nad tym panowac, to raczej zadna kara go nie powstrzyma..
0
No tak... Znany jestes z tego...
0
Teraz juz nic sie nie zmieni, ale i tak nie jest zle, bo chociaz trenowac moze:) Za 2 miesiace wroci glodny gry i pokaze na co go stac.
0
Barca NIC by nie wziela, bo NIE MA ofert ...
0
W chwili obecnej nie jest nam potrzebny, a na lawce zawodnik tej klasy na pewno nie bedzie siedzial...
0
Jesli bedzie sie staral to moze nam sie jeszcze przydac:)
1
Oficjalnie by bylo gdyby taka informacja pojawila sie na stronie Barcy, a nie jakiegos szmatlawca...
1
Dobrze, ze mamy dwoch swietnych bramkarzy, bo wlasnie w takich sytuacjach mamy na kogo liczyc. ;D
2
A moze jutro sie wybierze i wroci w poniedzialek?
0
Skad wiesz?
2
No tak:) Chodzilo mi o nowe nabytki:)
1
To nawet ja potrafie to przetlumaczyc, a z angielskiego.najlepszy nie jestem:) Ale fakt, wiele osob nawet podstaw nie zna:)
0
Dlaczego? Bo wypozyczyl Deulofeu?
0
Pewnie dolaczy Munir.Lucho dawal mu okazje do gry i widocznie poklada w nim nadzieje.
1
Jesli Dani znandzie w sobie motywacje do jeszcze wiekszej pracy i jesli bedzie sluchal trenera to moze znow byc jednym z najlepszych. W poprzednim sezonie pokazal, ze jesli jest bardzo zmotywowany to do rze wykonuje swoja prace.
1
I oby napastnicy La Liga odbijali sie od Mathieu i Vetmaelena:)
1
Na 3 minuty filmiku to sie popcornu nie oplaca robic:)
0
A ja mysle, ze zagra. Moze nie 90 minut, ale z pewnoscia zadebiutuje w El Clasico:)
0
Zarowno Messi, Neymar i Suarez najlepiej sobie radza jako" wolne elektrony" i najlepiej jakby kazdy mogl robic co chce na boisku, tylko czy nie wprowadziloby to zamieszani?:)
1
A prezentacja nie bedzie zaraz przed meczem o Puchar Gampera? Mysle, ze sporo ludzi przyjdzie na ten mecz, chcac obejrzec na zywo nowe nabytki Barcy, w tym Suareza:)
2
A co ma Xavi do Reusa??? Przeciez to dwie zupelnie odmienne pozycje.. Xavi to typowy rozgrywajacy w srodku pola, a Reus to ofensywny zawodnik wchodzacy w pole karne. Nie rozumiem co ma skrzydlowy do Xaviego...
0
A Mundo pisze, ze Cuadrado bedzie pilkarzem Barcy:) Z Suarezem trafili to i moze tym razem sie nie pomyla:)
1
Reus??? Ha, ha, ha... Nie wierze w te brednie i nawet nie wiem jakby to wygladalo... Reus siedzialby na lawce czy Neymar??? A moze Leo lub Iniesta?:)
2
Nie mialbym nic przeciwko, gdyby Leo dostal w sezonie ze 2-3 kartki za agresywna postawe w presingu( nie chamska):D
0
Mundo juz informuje o przeprowadzonym transferze, a agent zaznacza, ze nie bylo jeszcze oficjalnej oferty:) Komu tu wierzyc?:)
0
Jesli bilety nie beda za drogie to rekord powinien pasc:)
1
Tez tak mi sie wydaje:)
1
Az mnie korci zeby to zglosic..:)
7
To juz sie robi nudne...
4
Lucho nie jest glupi i z pewnoscia wie co robi. Z pewnoscia wie wiecej od nas i podjal sluszna decyzje. Osobiscie mam przeczucie, ze Cuadrado jednak do nas trafi:)