LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Tak jak Ronaldo, tyle ze u portugalczyka poslizg wystepuje glownie w poblizu pola karnego:)
1
Seria zostanie podtrzymana:)
0
1
Praktycznie o kazdym zespole mozesz tak napisac... Nie rozpaczaj juz, bo chyba jasnowidzem nie jestes...
0
Coraz wiecej w Realu tych boiskowych chamow. Pepe, Ramos, Xabi i Ronaldo:) Ciekawe kto nastepny bedzie. Moze Modric? Czerwona kartke juz ma:)
8
Za czerwona kartke to powinien wyleciec Ronaldo i Ramos w pierwszym meczu:)
2
Ehh.. Ronaldo nie dosc, ze nurek to jeszcze boiskowy cham.. Juz raz go zawiesili i powinni zrobic to jeszcze raz...
0
Jeszcze Ci nie przeszlo po wczorajszym meczu Realu???
0
Tez tak mysle, ale z Özilem mialo byc podobnie, a odszedl i nikt teraz o nim nie pamketa:) Tylko, ze Angel godnie go zastapil, a teraz? Jedyna nadzieja w Jamesie:)
0
Ancelotti mowil, ze Superpuchary licza sie do poprzedniego sezonu:)
0
Bo jak tu nie kibicowac Atleti?:) Szczegolnie, gdy grali z naszym "wrogiem":) Ja tam Atletico lubie i zawsze bede im kibicowac( oprocz pojedynkow z Barca):)
0
Moze i rozegral dobry mecz, bo mial kilka niecelnych strzalow, ale on nie jest motorem napedowym takim, jakim jest Di Maria i szczerze watpie czy kiedykolwiek bedzis.
0
Barca w tamtym roku, gdy wygrala Superpuchar dostala naroznik na okladce Marcy, wiec wiesz:)
0
Moze Angel nie chcial grac, bo juz jest jedna noga w MU?:)
0
Dobrze, ze juz teraz stracili szanse na to 6 dziwnie liczonych pucharow w sezonie... Ale idac ich tokiem myslenia to nadal maja szanse na 6 pucharow w roku, bo wystarczy, ze wygraja PK, LM i LL, a pozniej superpuchary:)
0
Pewnie nie miales wtedy internetu:)
0
Ale Was to boli:) Skonczcie plakac i idzcie spac:)
0
Blagam, idz spac dzieciaku..
23
I ten tradycyjny nalot " hala dzieci" po porazce Realu- bezcenne. Sa rzeczy, ktorych kupic nie mozna:)
0
Musisz tutaj wylewac swoja frustracje?
0
Inaczej sobie je liczyli...
2
Atleti zasluzylo na zwyciestwo i wygrali, wiec jest powod do radosci...
1
Swoja droga dziwnie sobie je liczyli... Barca rok temu zdobyla Superpuchar, ale mowili, ze liczy sie do poprzedniego sezonu...
0
Jedna noga w MU
0
Mina Pereza- bezcenne:)
0
Ja tak samo:).
1
Typowy " hala dzieciak"... Nic nie poradzisz. Frustracja, ale z jakich powodow?:)
5
18-19lat to nie dzieci... Pamietasz Messiego, gdy mial 19lat?:)
0
A w Niemczech jak sie dziela? Bo tam tez tylko Bayern i Borussia.
0
Iniesta, Rakitic, Rafinha, Sergi Roberto, Halilovic, Samper, Denis Suarez( za 2 lata).