3

Przez 3 dni wyleczy skrecenie kostki?

0

Jak to wszystko? A Di Maria i Khedira na wylocie i "kret" w bramce?:)

0

Ale z dwojki Rafinha- Munir wole jednak Munira w ataku, bo Rafinha w ataku sie nie odnajduje tak jak wiekszosc naszych zawodnikow na falszywej dziewiatce. Munir ma latwosc zdobywania bramek, a Rafinha jest dobry, ale jako pomocnik.

0

Predzej Munir w ataku niz Rafinha...

0

Chyba jego babci...

1

Nie spamuj... Chyba nie jestes kibicem Barcy, tylko zwyklym trollem...

0

Dani ma kontrakt do 2016???

1

Tyle, ze Inieste i Rafinhe wolalbym widziec w pomocy..

1

Szkoda, bo by sie przydal. Mam nadzieje, ze zagra Munir, a nie Rafinha na falszywej dziewiatce.

0

Albo tak jak reszta twoim?

2

W takim razie po co kupowali Douglasa??? Nie potrzebujemy 3 prawych obroncow.

3

Wiec o Cuadrado mozemy definitywnie zapomniec.:)

0

Chyba jednak nigdy.

4

Byl wielkim czlowiekiem.

0

Szczerze to smiac mi sie chce z ludzi, ktorzy wierza, ze Barca kupi dwoch lub trzech takich zawodnikow... Cuadrado raczej nie przyjdzie, bo nie byloby mowy o Douglasie, ktory jest juz dogadany. Do tego jeszcze to finansowe fair play..

0

Ja tez nie, a dlaczego pytasz?

0

Ronaldo sam nalega na gre. Juz w USA nalegal na swoj wystep i zagral.

4

To przeslij Barcelonie 60mln euro to moze cos z tego bedzie...

0

Dokad idzie Reus i Koke???Szkoda, ze nas na nich nie stac...

3

Bartra i Mathieu- tak powinno to wygladac:)

2

Jak ci Suarez nie pasuje to nie mamy o czym rozmawiac:)

3

Niby tak, ale niewiadomo w jakiej my bedziemy w tym sezonie. Sparingi wygladaly obiecujaco, ale to tylko presezon. Real tez sie dozbroil, wiec walka jak zwykle bedzie zacieta.

1

Zgadzam sie... Jesli juz to Barca kupi tylko jednego z tych zawodnikow, a szczerze mowiac wydaje mi sie to malo prawdopodobne. Cos mi sie wydaje, ze kupimy tylko Douglasa i na tym sie skonczy. Pamietajcie, ze juz jestesmy ok 80mln na minusie, a ci trzej zawodnicy kosztowaliby razem jakies 140-150mln, wiec jest to CALKOWICIE nierealne.

1

Jakim cudem Barca ma kupic Reusa, Koke i Cuadrado, skoro kasy maja tylko na jednego z nich( albo i nie). Mysle, ze zarzad byl swiadomy odwieszenia zakazu i juz wydali cala kase z tego okienka, jak i wiekszosc z przyszlego. Podczas tego okienka wydalismy ok 150mln, odejmujac ponad 70 mln ze sprzedazy zawodnikow wychodzi, ze jestesmy "na minusie" jakies 80mlm.
Druga kwestia to finansowe fair play. Wedlug niektorych zrodel juz po zakupie Cuadrado Barca przekroczylaby limit, a co tu mowic o 2 czy 3 tak drogich zawodnikach. Z pewnoscia po zlamaniu finansowego fair play wizerunek Barcy ucierpialby jeszcze bardziej.

1

Do do Casillasa to chyba lepiej napisac " Iker odejdz, twoj czas sie skonczyl" niz " Iker, krecie jeb**y, wyp***alaj", a wiekszosc " kibicow" ( raczej nie) Realu ma do tego takie podejscie... Nie wspomne juz o obwinianiu Casillasa za kazda stracona bramke... Mam wrazenie, ze na rm.pl wypowiadaja sie sami idioci, a normalni kibice Realu wola sie nie wypowiadac.. Nawet osoby, ktore do tej pory wydawaly sie normalne na tamtej stronie i mialem do nich najwiekszy szacunek okazaly sie psychofanami nienawidzacymi Barcy...
Na rm.pl nie przezywaja meczow Barcy? A dlaczego? Bo Barca wygrywala ostatnie swoje mecze, wiec nie bylo dla nich o czym mowic..
Nie twiedze, ze wszyscy kibice Realu sa jednakowi, bo to jest niemozliwe, ale jestem przekonany, ze zdecydowana wiekszosc kibicow wypowiadajacych sie na rm.pl jest zaburzona i przepelniona nienawiscia do Barcy( widocznie 6:2 i 5:0 nadal maja w pamieci..)

0

Rok... Okienko zimowe+ okienko letnie= 2 okienka.

0

Przyjdzie tylko Douglas...

0

Cuadrado na 90% do nas nie przyjdzie i mamy juz zaklepanego Douglasa, wiec przestancie marzyc:)

0

Przeciez ten zakaz jest tylko na rok... a dwa okienka- zimowe i letnie...

0

Mamy szkolke i mlodych zawodnikow, wiec zbytnio nie ucierpimy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?