LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widze, ze to Ty masz kompleksy:) Dolacz do " swoich" to dostarczysz nam jeszcze wiekszej dawki humoru
P.S. James kosztowal 70mln + 10mln zmiennych i nie bede wliczal do tego wynagrodzenia tak jak Ty to robisz w przypadku naszego gwiazdora( nawet nie wiem o kogo Ci chodzi)
0
Nadal nie wiem jak ten strzal Jamesa wpadl do bramki:) Drugi raz by tego nie strzelil:)
1
Niestety, ale przeciwko Barcelonie chyba kazda druzyna oprocz Realu stawia autobus... Marze o tym, zeby wszyscy stawiali autobus przeciwko Realowi, bo Ronaldo czy Bale potrzebuja przestrzeni jak powietrza...
0
Real sam jest sobie winien... Ile oddali strzalow w swiatlo bramki? 3, moze 4... To juz defensywne atletico grajace caly mecz autobusem oddalo wiecej strzalow w swiatlo bramki...
4
Ja w ogole zapomnialem o Ronaldo:) Ostatni raz to go chyba w 20 minucie widzialem:)
0
Ale udalo nam sie ich dogonic:)
0
Gimnazjalny???:)
7
Troche nudny ten mecz:) Szkoda, ze to nie Barca gra, bo wtedy by sie dzialo:)
0
Gorzej jak ktos zacznie grac gorzej od Alvesa, ktory bedzie gral na dotychczasowym poziomie:)
0
Dlaczego nie ma Thiago Silvy? Kontuzja jakas?
0
"Dani Alves poza składem"- przypadek?:)
0
Tylko zeby potrafil panowac nad emocjami:)
0
Jestes tego pewny???:)
1
A ty bys powiedzial, ze wolisz Real??? Kibice by nie byli zadowoleni...
0
I to wszystko po to, by bronic Alvesa???
2
Z tymi serwerem to masakra:/ Ostatni aspekt do poprawy na tej stronie.
0
A nie, bo Leo, Ney, Ney:)
0
Jak padla bramka na 3:0??Niestety nie mam mozliwosci obejrzenia meczu. Z gory dzieki:)
0
Ale gra moze sie podobac..
0
Ktos mi w skrocie opisze ta bramke?:)
0
I slusznie, ze dostales bana... Za idiotyzm sie placi:)
0
Zobaczymy ta trojke razem:) Moze przez 10 czy 15 min, ale zobaczymy:)
0
A po co Ci wczessniej??? Po co Ci link o 12 skoro mecz bedzie o 20.30???
1
Dobrze, ze chociaz sprzedalismy go za rozsadne pieniadze. Zycze mu wszystkiego najlepszego i mysle, ze z meczu na mecz bedzie mu szlo coraz lepiej.
0
Carlo chyba tez sie nie waha, bo chyba nie jest taki glupi i nie wystawi na superpuchar z Atletico Jamesa, ktory wyrazie nie jest zgrany z druzyna, majac do dyspozycji Di Marie, ktory jest glownym motorem napedowym Realu.
0
Tu chodzi o wydane pieniadze, a nie o ilosc zawodnikow w druzynie. Swoja droga, skoro my bysmy mieli problem z finansowym fair play, to czy juz tych problemow nie ma Real? Nie musza kogos sprzedac?
0
Dzis zobaczymy przedsmak tego, co czeka nas za 2 miesiace:)
1
No wiesz... Graja w tym tygodniu 2 mecze , wiec moze dlatego:)
0
Lub fanow Atletico:) Rowiez lige zawdzieczaja glownie solidnej obronie:)
0
Lucho chyba chce dac szanse mlodym. Pewnie czesto bedzie stawiac na Montoye, Munira i Rafinhe. Mamy dobrych, mlodych, utalentowanych zawodnikow, ktorzy zasluguja na szanse.