0

Widze, ze to Ty masz kompleksy:) Dolacz do " swoich" to dostarczysz nam jeszcze wiekszej dawki humoru
P.S. James kosztowal 70mln + 10mln zmiennych i nie bede wliczal do tego wynagrodzenia tak jak Ty to robisz w przypadku naszego gwiazdora( nawet nie wiem o kogo Ci chodzi)

0

Nadal nie wiem jak ten strzal Jamesa wpadl do bramki:) Drugi raz by tego nie strzelil:)

1

Niestety, ale przeciwko Barcelonie chyba kazda druzyna oprocz Realu stawia autobus... Marze o tym, zeby wszyscy stawiali autobus przeciwko Realowi, bo Ronaldo czy Bale potrzebuja przestrzeni jak powietrza...

0

Real sam jest sobie winien... Ile oddali strzalow w swiatlo bramki? 3, moze 4... To juz defensywne atletico grajace caly mecz autobusem oddalo wiecej strzalow w swiatlo bramki...

4

Ja w ogole zapomnialem o Ronaldo:) Ostatni raz to go chyba w 20 minucie widzialem:)

0

Ale udalo nam sie ich dogonic:)

0

Gimnazjalny???:)

7

Troche nudny ten mecz:) Szkoda, ze to nie Barca gra, bo wtedy by sie dzialo:)

0

Gorzej jak ktos zacznie grac gorzej od Alvesa, ktory bedzie gral na dotychczasowym poziomie:)

0

Dlaczego nie ma Thiago Silvy? Kontuzja jakas?

0

"Dani Alves poza składem"- przypadek?:)

0

Tylko zeby potrafil panowac nad emocjami:)

0

Jestes tego pewny???:)

1

A ty bys powiedzial, ze wolisz Real??? Kibice by nie byli zadowoleni...

0

I to wszystko po to, by bronic Alvesa???

2

Z tymi serwerem to masakra:/ Ostatni aspekt do poprawy na tej stronie.

0

A nie, bo Leo, Ney, Ney:)

0

Jak padla bramka na 3:0??Niestety nie mam mozliwosci obejrzenia meczu. Z gory dzieki:)

0

Ale gra moze sie podobac..

0

Ktos mi w skrocie opisze ta bramke?:)

0

I slusznie, ze dostales bana... Za idiotyzm sie placi:)

0

Zobaczymy ta trojke razem:) Moze przez 10 czy 15 min, ale zobaczymy:)

0

A po co Ci wczessniej??? Po co Ci link o 12 skoro mecz bedzie o 20.30???

1

Dobrze, ze chociaz sprzedalismy go za rozsadne pieniadze. Zycze mu wszystkiego najlepszego i mysle, ze z meczu na mecz bedzie mu szlo coraz lepiej.

0

Carlo chyba tez sie nie waha, bo chyba nie jest taki glupi i nie wystawi na superpuchar z Atletico Jamesa, ktory wyrazie nie jest zgrany z druzyna, majac do dyspozycji Di Marie, ktory jest glownym motorem napedowym Realu.

0

Tu chodzi o wydane pieniadze, a nie o ilosc zawodnikow w druzynie. Swoja droga, skoro my bysmy mieli problem z finansowym fair play, to czy juz tych problemow nie ma Real? Nie musza kogos sprzedac?

0

Dzis zobaczymy przedsmak tego, co czeka nas za 2 miesiace:)

1

No wiesz... Graja w tym tygodniu 2 mecze , wiec moze dlatego:)

0

Lub fanow Atletico:) Rowiez lige zawdzieczaja glownie solidnej obronie:)

0

Lucho chyba chce dac szanse mlodym. Pewnie czesto bedzie stawiac na Montoye, Munira i Rafinhe. Mamy dobrych, mlodych, utalentowanych zawodnikow, ktorzy zasluguja na szanse.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?