LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyjawisz nam wiecej???
0
Kazdy ma swoje zdanie, ale dla mnie Piszczek jest jednym z najlepszych na swojej pozycji..
0
Piszczek to solidny prawy obronca, ktory zna proporcje pomiedzy ofensywa a defensywa. Silny, szybki, doswiadczony. Dla mnie jeden z najlepszych PO na swiecie:)
0
Nasz sklad jest tylko przyzwoity??? Kazda druzyna na swiecie chcialaby miec takich pilkarzy. Moim zdaniem Barca i Real maja najmocniejsze sklady na swiecie. Oczywiscie jest wiele swietnych zespolow, ale tylko te dwie druzyny maja to cos.
0
Przyjdzie pax i powie, ze Alves trzymal nam defensywe, a za stracone bramki obarczy Albe, Javiera i Pique, powie ze Alves byl liderem zespolu w koncowce sezonu, a wszystkich wyzwie od hejterow...
Ludzie maja rozne zdania, ale wiekszosc obwinia Alvesa i maja racje... Ja mam nadzieje, ze pod okiem Enriqie Alves bardziej postara sie w defensywie i skonczy tymi wrzutkami w ofensywi. Chyba w jego przypadku zagrac po ziemi w pole karne tak, jak dawniej to robil.
0
Pewnie ze 3 razy widziales Benatie w akcji i taki dobry?:) Zarowno o nim jak i o Mathieu jeszcze rok temu nikt nie wspominal..
3
Na tej stronie tez juz sie kilkukrotnie pojawila...
0
To tylko presezon:)
0
Mamy Tello i Deulofeu na wypozyczeniu, a to utalentowani zawodnicy, wiec gdy wroca moga byc juz ogranymi zawodnikami gotowymi do gry nawet w pierwszej jedenastce.
0
A La Masia nie rodzi ciagle nowych talentow??? Mysle, ze Ajax chcialby miec taka mlodziez jaka my mamy, chociaz oczywiscie oni tez potrafia " wychowywac".
0
Za rok czy dwa lata uslyszysz, bo znowu szykuje nam sie zlota generacja. Pewnie to niebedzie druzyna jak za czaaow Pepa, ale znow slychac o wielu mlodych talentach. Mam nadzieje, ze Lucho bedzie korzystal z mlodziezy.
26
Falcao to jeden z najlepszych snajperow na swiecie, ale my kupilismy tego najlepszego:)
0
W reprezentacji jest crackiem i dziwie sie, ze masz jakies watpliwosci... Statystyki nie klamia, a i jesli ogladasz mecze Brazyli to lider tam jest jeden i jest nim Neymar..
0
W reprezentacji Brazyli jest niewatpliwie crackiem, bo wystarczy popatrzec na jego statystyki. W Barcie zagral dopiero 1 sezon, w ktorym cala druzyna grala ponizej oczekiwan. W tym seznie powinien pokazac pelnie swoich umiejetnosci.
1
Szkoda czasu, zeby Ci "pociskac":)
0
Heh, ale pierniczy... To kto dla niego jest crackiem?:) Moze Messi, Ronaldo i Suarez to tez zwykli zawodnicy?:)
0
Ale chyba nie Barca by miala placic odszkodowanie...
0
Na pewno nie w polskiej:)
0
Ronaldo przy Di Marii dzisiaj byl nikim:) Gdyby nie di Maria to Ronaldo moglby sobie biegac..
1
Za Hummelsa mieli dac 25 mln euro, a jak sie skonczylo kazdy wie')
1
Szczerze watpie, ze to bylo ustawione. ;D
1
Dlaczego maja nie pisac o Super Meczu- starciu dwoch europejskich klubow w Polsce na Stadionie Narodowym??? Bo jak napisza o tym wydarzeniu to maja kompleksy??? Jakby gral MU, City czy Juventus to bys siedzial cicho albo sam bys wlaczyl sie do dyskusji...
9
Smiali sie z Barcy to maja swoj Super Mecz:)
0
I kto to pisze...
1
A nie wczoraj zdementowali te plotki??:)
0
Skladow tez nie ma co porownywac, bo u nas wiekszosd rezerwowych, a w Realu podstawowym skladem do 70 minuty grali:)
1
To samo sobie pomyslalem:)
0
Akurat nasze koszulki nad moga byc przykladem, bo obecnie chyba kazdy klub ma sponsorow, ale Barca w przeciwienstwie do innych nadal ma logo UNICEFu...
7
Co wy macie do Pedro.. Statystyki mial wspaniale i nikt mi nie wmowi, ze bylo inaczej( Alexis mial nie wiele lepsze). Pedro to SOLIDNY zmiennik... Cale szczescie w klubie pracuja wieksi specjisci...
1
Dokladnie... Zbanowane konta nie powinny miec prawa do oceniania lub ich glosy nie powinny sie liczyc do sredniej. Mam nadzieje, ze redakcja o tym pomyslala:)