0

Wyjawisz nam wiecej???

0

Kazdy ma swoje zdanie, ale dla mnie Piszczek jest jednym z najlepszych na swojej pozycji..

0

Piszczek to solidny prawy obronca, ktory zna proporcje pomiedzy ofensywa a defensywa. Silny, szybki, doswiadczony. Dla mnie jeden z najlepszych PO na swiecie:)

0

Nasz sklad jest tylko przyzwoity??? Kazda druzyna na swiecie chcialaby miec takich pilkarzy. Moim zdaniem Barca i Real maja najmocniejsze sklady na swiecie. Oczywiscie jest wiele swietnych zespolow, ale tylko te dwie druzyny maja to cos.

0

Przyjdzie pax i powie, ze Alves trzymal nam defensywe, a za stracone bramki obarczy Albe, Javiera i Pique, powie ze Alves byl liderem zespolu w koncowce sezonu, a wszystkich wyzwie od hejterow...
Ludzie maja rozne zdania, ale wiekszosc obwinia Alvesa i maja racje... Ja mam nadzieje, ze pod okiem Enriqie Alves bardziej postara sie w defensywie i skonczy tymi wrzutkami w ofensywi. Chyba w jego przypadku zagrac po ziemi w pole karne tak, jak dawniej to robil.

0

Pewnie ze 3 razy widziales Benatie w akcji i taki dobry?:) Zarowno o nim jak i o Mathieu jeszcze rok temu nikt nie wspominal..

3

Na tej stronie tez juz sie kilkukrotnie pojawila...

0

To tylko presezon:)

0

Mamy Tello i Deulofeu na wypozyczeniu, a to utalentowani zawodnicy, wiec gdy wroca moga byc juz ogranymi zawodnikami gotowymi do gry nawet w pierwszej jedenastce.

0

A La Masia nie rodzi ciagle nowych talentow??? Mysle, ze Ajax chcialby miec taka mlodziez jaka my mamy, chociaz oczywiscie oni tez potrafia " wychowywac".

0

Za rok czy dwa lata uslyszysz, bo znowu szykuje nam sie zlota generacja. Pewnie to niebedzie druzyna jak za czaaow Pepa, ale znow slychac o wielu mlodych talentach. Mam nadzieje, ze Lucho bedzie korzystal z mlodziezy.

26

Falcao to jeden z najlepszych snajperow na swiecie, ale my kupilismy tego najlepszego:)

0

W reprezentacji jest crackiem i dziwie sie, ze masz jakies watpliwosci... Statystyki nie klamia, a i jesli ogladasz mecze Brazyli to lider tam jest jeden i jest nim Neymar..

0

W reprezentacji Brazyli jest niewatpliwie crackiem, bo wystarczy popatrzec na jego statystyki. W Barcie zagral dopiero 1 sezon, w ktorym cala druzyna grala ponizej oczekiwan. W tym seznie powinien pokazac pelnie swoich umiejetnosci.

1

Szkoda czasu, zeby Ci "pociskac":)

0

Heh, ale pierniczy... To kto dla niego jest crackiem?:) Moze Messi, Ronaldo i Suarez to tez zwykli zawodnicy?:)

0

Ale chyba nie Barca by miala placic odszkodowanie...

0

Na pewno nie w polskiej:)

0

Ronaldo przy Di Marii dzisiaj byl nikim:) Gdyby nie di Maria to Ronaldo moglby sobie biegac..

1

Za Hummelsa mieli dac 25 mln euro, a jak sie skonczylo kazdy wie')

1

Szczerze watpie, ze to bylo ustawione. ;D

1

Dlaczego maja nie pisac o Super Meczu- starciu dwoch europejskich klubow w Polsce na Stadionie Narodowym??? Bo jak napisza o tym wydarzeniu to maja kompleksy??? Jakby gral MU, City czy Juventus to bys siedzial cicho albo sam bys wlaczyl sie do dyskusji...

9

Smiali sie z Barcy to maja swoj Super Mecz:)

0

I kto to pisze...

1

A nie wczoraj zdementowali te plotki??:)

0

Skladow tez nie ma co porownywac, bo u nas wiekszosd rezerwowych, a w Realu podstawowym skladem do 70 minuty grali:)

1

To samo sobie pomyslalem:)

0

Akurat nasze koszulki nad moga byc przykladem, bo obecnie chyba kazdy klub ma sponsorow, ale Barca w przeciwienstwie do innych nadal ma logo UNICEFu...

7

Co wy macie do Pedro.. Statystyki mial wspaniale i nikt mi nie wmowi, ze bylo inaczej( Alexis mial nie wiele lepsze). Pedro to SOLIDNY zmiennik... Cale szczescie w klubie pracuja wieksi specjisci...

1

Dokladnie... Zbanowane konta nie powinny miec prawa do oceniania lub ich glosy nie powinny sie liczyc do sredniej. Mam nadzieje, ze redakcja o tym pomyslala:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?