LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro Barca go chce, to Barca bedzie go miala. Jesli kupia go za 6 mln to moga zaryzyklwac i wyprobowac Brazylijczyka. Mam nadzieje, ze nie przeplaca. Swoja droga, skoro maja juz na oku taniego prawego obronce, to pewnie zarzad planuje jakas opcje w ataku. Moze chodzi o Reusa?:)
0
Mysle, ze zainteresowanie byloby ogromne, jednak dla mnie nie jest to konieczne:)
3
Maja problem z dublowaniem komentarzy, a co?:)
0
A czy bedzie mozna sprawdzic kto jak glosowal?:)
0
A moze i w Europie:)
0
Teraz jedynie czego mi brakuje w tej stronie to moderatorow dbajacych o porzadek w komentarzach. W prawdzie jest mozliwlsc zglaszania, ale gorzej ze spamem i niektorymi prowokacjami. :)
2
I wlasnie dlatego to najlepsza strona sportowa w Polsce. Podczas, gdy na rm.pl nie maja dobrze zrobionej wersji dodawania komentarzy, my mamy ocenianie pilkarzy;)
0
Mozna liczyc na kolejny transfer do konca sierpnia.
4
" hala dzieci" w akcji, a to glosowanie pokazuje jak wielu ich jest:)
0
Rakitic i Iniesta na lawce???
0
Jakby mial konkurencje to wygladaloby to troche inaczej;) Montoya to wieczny rezerwowy, wiec wyniki sa jakie sa;)
4
Ja u Ciebie tez cos wyczuwam...
0
Moze i media o nim zapominaja, ale podczas presezonu Bartra doatal wiecej minut pd Pique i zagral najwiecej z naszych obroncow:) Lucho mu ufa:)
0
Dzieki:)
0
Jesli zostanie to pewnie nadal bedzie podstawowym zawodnikiem.:)
0
Ty za to pod kazdym newsem "hejtujesz" hejterow Alvesa i przedstawiasz Alvesa jako najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu:) Kto jest bardziej szalony?:)
3
Jesli i Cuadrado i Reus mieliby pelnic tylko funkcje ofensywne to zdecydowanie wolalbym Reusa, ale wydaje mi sie, ze skoro Lucho woli Cuadrado to widzi w nim prawego obronce:)
0
Rozumiem, ze Neymar na lawce kosztem Reusa??
1
Mnie tez to irytuje.. Co odswiezenie strony to reklama Durexa.. Da sie cos zrobic z tym na smartphonie?:)
0
Zgadzam sie:)
0
A wp.pl?? Co z nimi? Blagam, powiedz!
1
Dajmy Bojana i po sprawie...
2
Mamy 4 rownych stoperow i wiecej nie potrzebujemy... W razie kataklizmu( kontuzja 2 z nich) zawsze na srodku obrony moze zagrac Javier lub ktos z Barcy B.
0
Rafinha to srodkowy napastnik? Na pewno?
0
Przede wszystkim Bartra za Pique( chyba, ze Gerard wezmie sie do roboty)
1
Moze by sie takie ustawienie sprawdzilo na przecietniakow z La Liga, ale na Real koniecznie trzeba zabezpieczyc skrzydla i wtedy boczni obroncy musieliby uwazac. Mam nadzieje, ze w waznych meczach to Masche bedzie gral jako defensywny pomocnik, bo dla mnie Javier na boisku to polowa sukcesu w defensywie. Busi mlze byc dobry do klepania w meczu z Elche czy Eibarem, ale w waznych meczach stawialbym na Javiera:)
0
Javier za Busquetsa, Leo na "10" i Neymar z Suarezem z przodu:)
0
Fota jak i cytat tygodnia zmieniana sie tak jakos co miesiac:) Proponuje zmienic nazwe na " cytat miesiaca" i " zdjecie miesiaca", bo troche smiesznie to wyglada:)
0
Jakiego Reusa??? Wy na prawde jestescie dziwni... Od rana krazy plotka, ze Reus przechodzi do Atletico( wladze Atletico juz ja zdementowaly), a teraz Reus w Barcelonie???
0
On tam w ogole nie przechodzi... Wladze Atletico zaprzeczyly wszelkim pogloskom:)