0

Skoro Barca go chce, to Barca bedzie go miala. Jesli kupia go za 6 mln to moga zaryzyklwac i wyprobowac Brazylijczyka. Mam nadzieje, ze nie przeplaca. Swoja droga, skoro maja juz na oku taniego prawego obronce, to pewnie zarzad planuje jakas opcje w ataku. Moze chodzi o Reusa?:)

0

Mysle, ze zainteresowanie byloby ogromne, jednak dla mnie nie jest to konieczne:)

3

Maja problem z dublowaniem komentarzy, a co?:)

0

A czy bedzie mozna sprawdzic kto jak glosowal?:)

0

A moze i w Europie:)

0

Teraz jedynie czego mi brakuje w tej stronie to moderatorow dbajacych o porzadek w komentarzach. W prawdzie jest mozliwlsc zglaszania, ale gorzej ze spamem i niektorymi prowokacjami. :)

2

I wlasnie dlatego to najlepsza strona sportowa w Polsce. Podczas, gdy na rm.pl nie maja dobrze zrobionej wersji dodawania komentarzy, my mamy ocenianie pilkarzy;)

0

Mozna liczyc na kolejny transfer do konca sierpnia.

4

" hala dzieci" w akcji, a to glosowanie pokazuje jak wielu ich jest:)

0

Rakitic i Iniesta na lawce???

0

Jakby mial konkurencje to wygladaloby to troche inaczej;) Montoya to wieczny rezerwowy, wiec wyniki sa jakie sa;)

4

Ja u Ciebie tez cos wyczuwam...

0

Moze i media o nim zapominaja, ale podczas presezonu Bartra doatal wiecej minut pd Pique i zagral najwiecej z naszych obroncow:) Lucho mu ufa:)

0

Dzieki:)

0

Jesli zostanie to pewnie nadal bedzie podstawowym zawodnikiem.:)

0

Ty za to pod kazdym newsem "hejtujesz" hejterow Alvesa i przedstawiasz Alvesa jako najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu:) Kto jest bardziej szalony?:)

3

Jesli i Cuadrado i Reus mieliby pelnic tylko funkcje ofensywne to zdecydowanie wolalbym Reusa, ale wydaje mi sie, ze skoro Lucho woli Cuadrado to widzi w nim prawego obronce:)

0

Rozumiem, ze Neymar na lawce kosztem Reusa??

1

Mnie tez to irytuje.. Co odswiezenie strony to reklama Durexa.. Da sie cos zrobic z tym na smartphonie?:)

0

Zgadzam sie:)

0

A wp.pl?? Co z nimi? Blagam, powiedz!

1

Dajmy Bojana i po sprawie...

2

Mamy 4 rownych stoperow i wiecej nie potrzebujemy... W razie kataklizmu( kontuzja 2 z nich) zawsze na srodku obrony moze zagrac Javier lub ktos z Barcy B.

0

Rafinha to srodkowy napastnik? Na pewno?

0

Przede wszystkim Bartra za Pique( chyba, ze Gerard wezmie sie do roboty)

1

Moze by sie takie ustawienie sprawdzilo na przecietniakow z La Liga, ale na Real koniecznie trzeba zabezpieczyc skrzydla i wtedy boczni obroncy musieliby uwazac. Mam nadzieje, ze w waznych meczach to Masche bedzie gral jako defensywny pomocnik, bo dla mnie Javier na boisku to polowa sukcesu w defensywie. Busi mlze byc dobry do klepania w meczu z Elche czy Eibarem, ale w waznych meczach stawialbym na Javiera:)

0

Javier za Busquetsa, Leo na "10" i Neymar z Suarezem z przodu:)

0

Fota jak i cytat tygodnia zmieniana sie tak jakos co miesiac:) Proponuje zmienic nazwe na " cytat miesiaca" i " zdjecie miesiaca", bo troche smiesznie to wyglada:)

0

Jakiego Reusa??? Wy na prawde jestescie dziwni... Od rana krazy plotka, ze Reus przechodzi do Atletico( wladze Atletico juz ja zdementowaly), a teraz Reus w Barcelonie???

0

On tam w ogole nie przechodzi... Wladze Atletico zaprzeczyly wszelkim pogloskom:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?