LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Troche to dziwne. Przeciez liczyl na niego, bo w innym przypadku zostawilby go w Evertonie...
0
To dlaczego James jest w dziesiatce skoro MŚ sie nie licza??? Jakim cudem James wyprzedzil zdobywce Zlotego Buta ???
0
Mowilem, ze sie doczekacie:)
0
Eee tam:) Pedro to dobry zawodnik tyle, ze aktualnie jest bez formy:) Ale kto wie? Moze forma wroci :)
0
W LM wroci na grupowe rewanze.
0
Nie ma takiej opcji. Krysztiano wygra.
0
Juz w poniedzialek zobaczysz go na boisku:)
3
Akurat Messi i Suarez powinni byc w pierwszej piatce, a Jamesa nie powinno tam byc, a on jeszcze wyprzedzil Suareza... Smiech na sali...
0
Moze wykonywac czynnosci zwiazane z pilka nozna, a jedynie ma zakaz gry w oficjalnych spotkaniach:)
0
W sumie racja... Tyle czasu zastanawiali sie nad oczywista sprawa, bo nikt nie moze mu zabronic trenowania:)
0
Moze pracowac na treningach.. Po drugim ugryzieniu tez nke mogl grac na poczatku sezonu i forma mu nie spadla.
1
Tak..
0
12,13lat?
0
Rafinha na skrzydle??? To juz predzej Pedro, Deulofeu czy Munir.
3
Ale zapytaja czy moze trenowac, czy moze byc zaprezentowany i czy moze zagrac z Realem... Niby maja to napisane czarno na bialym, ale kilku kretynow zawsze sie znajdzie..
0
A ja mysle, ze minimum 45 minut zagra:)
0
Myslisz, ze FIFA cos z tym zrobi? Jakby chcieli to juz dawno by cos zrobili.
2
Bedzie mogl zagrac w nieoficjalnym meczu o Puchar Gampera:)
2
Trudny? Mi sie wydawalo, ze calkiem latwy:)
1
Poczekaj to moze sie doczekasz, skoro tak bardzo Ci zalezy...
0
Tak. Nie moze grac i tyle.
1
A trzeba??? Wiesz juz o tym? Po co Ci to???
0
To jest dobra decyzja. Wiadomo, ze kazdy chcialby wiecej, ale nie mozna miec wszystkiego.
0
Trolluj gdzies indziej...
3
Ma byc zaprezentowany, wiec raczej tak:)
4
Normalny jestes??? Ile razy jeszcze to wkleicie??
0
Mathieu zdazy na pierwsza kolejke... W poprzednim sezonie nie mielismy ich wogole, wiec i tak jest lepiej niz rok temu:)
1
Takie zyci:) Wazne, ze moze trenowac. Poradzimy sobie bez niego w tych kilku meczach.
1
A moze Lucho postawi na Munira??? W ostatnich meczach pokazal, ze warto mu zaufac.
0
Jesli El Clasico odbedzie sie w niedziele to Lucho z pewnoscia da pograc Suarezowi w tym meczu. Pewnie nie zagra calego meczu, ale kilkadziesiat minut na pewno dostanie:)