3

Troche to dziwne. Przeciez liczyl na niego, bo w innym przypadku zostawilby go w Evertonie...

0

To dlaczego James jest w dziesiatce skoro MŚ sie nie licza??? Jakim cudem James wyprzedzil zdobywce Zlotego Buta ???

0

Mowilem, ze sie doczekacie:)

0

Eee tam:) Pedro to dobry zawodnik tyle, ze aktualnie jest bez formy:) Ale kto wie? Moze forma wroci :)

0

W LM wroci na grupowe rewanze.

0

Nie ma takiej opcji. Krysztiano wygra.

0

Juz w poniedzialek zobaczysz go na boisku:)

3

Akurat Messi i Suarez powinni byc w pierwszej piatce, a Jamesa nie powinno tam byc, a on jeszcze wyprzedzil Suareza... Smiech na sali...

0

Moze wykonywac czynnosci zwiazane z pilka nozna, a jedynie ma zakaz gry w oficjalnych spotkaniach:)

0

W sumie racja... Tyle czasu zastanawiali sie nad oczywista sprawa, bo nikt nie moze mu zabronic trenowania:)

0

Moze pracowac na treningach.. Po drugim ugryzieniu tez nke mogl grac na poczatku sezonu i forma mu nie spadla.

1

Tak..

0

12,13lat?

0

Rafinha na skrzydle??? To juz predzej Pedro, Deulofeu czy Munir.

3

Ale zapytaja czy moze trenowac, czy moze byc zaprezentowany i czy moze zagrac z Realem... Niby maja to napisane czarno na bialym, ale kilku kretynow zawsze sie znajdzie..

0

A ja mysle, ze minimum 45 minut zagra:)

0

Myslisz, ze FIFA cos z tym zrobi? Jakby chcieli to juz dawno by cos zrobili.

2

Bedzie mogl zagrac w nieoficjalnym meczu o Puchar Gampera:)

2

Trudny? Mi sie wydawalo, ze calkiem latwy:)

1

Poczekaj to moze sie doczekasz, skoro tak bardzo Ci zalezy...

0

Tak. Nie moze grac i tyle.

1

A trzeba??? Wiesz juz o tym? Po co Ci to???

0

To jest dobra decyzja. Wiadomo, ze kazdy chcialby wiecej, ale nie mozna miec wszystkiego.

0

Trolluj gdzies indziej...

3

Ma byc zaprezentowany, wiec raczej tak:)

4

Normalny jestes??? Ile razy jeszcze to wkleicie??

0

Mathieu zdazy na pierwsza kolejke... W poprzednim sezonie nie mielismy ich wogole, wiec i tak jest lepiej niz rok temu:)

1

Takie zyci:) Wazne, ze moze trenowac. Poradzimy sobie bez niego w tych kilku meczach.

1

A moze Lucho postawi na Munira??? W ostatnich meczach pokazal, ze warto mu zaufac.

0

Jesli El Clasico odbedzie sie w niedziele to Lucho z pewnoscia da pograc Suarezowi w tym meczu. Pewnie nie zagra calego meczu, ale kilkadziesiat minut na pewno dostanie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?