1

Takie zyci:) Wazne, ze moze trenowac. Poradzimy sobie bez niego w tych kilku meczach.

1

A moze Lucho postawi na Munira??? W ostatnich meczach pokazal, ze warto mu zaufac.

0

Jesli El Clasico odbedzie sie w niedziele to Lucho z pewnoscia da pograc Suarezowi w tym meczu. Pewnie nie zagra calego meczu, ale kilkadziesiat minut na pewno dostanie:)

0

Tez tak mi sie wydaje, chyba ze zadzialaja " niewidzialne macki", ale to raczej malo prawdopodobne:)

0

Codziennie bedzie mozna obejrzec filmik z treningow z udzialem Luisa:)

0

Chyba juz kazdy o tym wie...

0

No wiesz... Jakby skrocili kare Suarezowi o 2 miesiace to tak na prawde kara przypadalaby akurat na okres wakacji, wiec bylaby prawie nieodczuwalna. Ciesz sie, ze nie dostal 4 miesiecy w trakcie sezonu:)

0

I pewnie zagra w tym meczu.

0

Chyba raczej Navas, bo watpie w gre Casillasa w lidze. Pewnie zostanie mu Puchar Krola i byc moze LM:)

1

Villarreal tez moze zaskoczyc. W sumie poprzedni sezon pokazal, ze z kazdym trzeba sie liczyc i mam nadzieje, ze Lucho perfekcyjnie przygotuje zespol na kazdy mecz.

0

W sumie czemu nie:) Mogly wygrac ten proces:)

0

Powinnismy sobie z nimi poradzic:)

0

Taaaak

0

Taaak

0

Kazdy zawodnik bedzie mogl wystapic w finale LM... Chyba nie wierzysz, ze mogloby byc inaczej...

1

Jak brac ich na powaznie skoro James wyprzedzil Suareza??? Przeciez Jamesa nie powinno tam byc( widocznie sam mundial wystarczyl...)

1

A Rakitic jaki??? Sredniak z La Liga?

0

Do tej pory nie bylo Suareza i dawalismy rade to i te 2 miesiace wytrzymamy:) Chociaz porzadnie przygotuje sie do sezonu:)

0

W sumie to i tak ukarany zostal na 2 miesiace, bo przez pierwsze 2 miesiace mial wakacje:)

1

Nie widze powiazania...

0

Moze trenowac!

0

Hehe:) James przed Suarezem:) Nie mam wiecej pytan... To rozwiewamoje watpliwosci co do tego rankingu:)

0

Tak.:)

1

Chociaz codziennie zobaczymy go na treningu i wreszcie pokaze sie w koszulce Barcy na Camp Nou:)

0

Robben? Dobre, dobre...

0

Chyba dla.kazdego mozliwosc trenowania byla najwazniejsza, wiec nie jest zle:)

0

Najwazniejsza byla mozliwosc trenowania:) Bedzie mial czas na zgranie sie.z druzyna, a jak wroci pod koniec pazdziernika to pokaze pelnie swoich mozliwosci:)

1

A my to nie?:)

0

Krazyly juz plotki o rzekomym zainteresowaniu Bayernu, ale mam nadzieje, ze Kolumbijczyk trafi do nas:) Poki co wszystko na to wskazuje:)

0

Czyli pol roku przerwy.. Niewatpliwie wielkie oslabienie Bayernu i Pep moze miec problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?