LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takie zyci:) Wazne, ze moze trenowac. Poradzimy sobie bez niego w tych kilku meczach.
1
A moze Lucho postawi na Munira??? W ostatnich meczach pokazal, ze warto mu zaufac.
0
Jesli El Clasico odbedzie sie w niedziele to Lucho z pewnoscia da pograc Suarezowi w tym meczu. Pewnie nie zagra calego meczu, ale kilkadziesiat minut na pewno dostanie:)
0
Tez tak mi sie wydaje, chyba ze zadzialaja " niewidzialne macki", ale to raczej malo prawdopodobne:)
0
Codziennie bedzie mozna obejrzec filmik z treningow z udzialem Luisa:)
0
Chyba juz kazdy o tym wie...
0
No wiesz... Jakby skrocili kare Suarezowi o 2 miesiace to tak na prawde kara przypadalaby akurat na okres wakacji, wiec bylaby prawie nieodczuwalna. Ciesz sie, ze nie dostal 4 miesiecy w trakcie sezonu:)
0
I pewnie zagra w tym meczu.
0
Chyba raczej Navas, bo watpie w gre Casillasa w lidze. Pewnie zostanie mu Puchar Krola i byc moze LM:)
1
Villarreal tez moze zaskoczyc. W sumie poprzedni sezon pokazal, ze z kazdym trzeba sie liczyc i mam nadzieje, ze Lucho perfekcyjnie przygotuje zespol na kazdy mecz.
0
W sumie czemu nie:) Mogly wygrac ten proces:)
0
Powinnismy sobie z nimi poradzic:)
0
Taaaak
0
Taaak
0
Kazdy zawodnik bedzie mogl wystapic w finale LM... Chyba nie wierzysz, ze mogloby byc inaczej...
1
Jak brac ich na powaznie skoro James wyprzedzil Suareza??? Przeciez Jamesa nie powinno tam byc( widocznie sam mundial wystarczyl...)
1
A Rakitic jaki??? Sredniak z La Liga?
0
Do tej pory nie bylo Suareza i dawalismy rade to i te 2 miesiace wytrzymamy:) Chociaz porzadnie przygotuje sie do sezonu:)
0
W sumie to i tak ukarany zostal na 2 miesiace, bo przez pierwsze 2 miesiace mial wakacje:)
1
Nie widze powiazania...
0
Moze trenowac!
0
Hehe:) James przed Suarezem:) Nie mam wiecej pytan... To rozwiewamoje watpliwosci co do tego rankingu:)
0
Tak.:)
1
Chociaz codziennie zobaczymy go na treningu i wreszcie pokaze sie w koszulce Barcy na Camp Nou:)
0
Robben? Dobre, dobre...
0
Chyba dla.kazdego mozliwosc trenowania byla najwazniejsza, wiec nie jest zle:)
0
Najwazniejsza byla mozliwosc trenowania:) Bedzie mial czas na zgranie sie.z druzyna, a jak wroci pod koniec pazdziernika to pokaze pelnie swoich mozliwosci:)
1
A my to nie?:)
0
Krazyly juz plotki o rzekomym zainteresowaniu Bayernu, ale mam nadzieje, ze Kolumbijczyk trafi do nas:) Poki co wszystko na to wskazuje:)
0
Czyli pol roku przerwy.. Niewatpliwie wielkie oslabienie Bayernu i Pep moze miec problem.