LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Taki juz urok Leo... Moze sie " opierdzielac" na boisku, a i tak jest najlepszym pilkarzem na swiecie:)
0
W jakim klubie bedzie gral Pinto? Chyba jeszcze nie zakonczyl kariery, prawda?
0
Ciezko sie nie zgodzic:)
0
Nie mozemy...
9
Mam nadzieje, ze Lucho nie bedzie taki ciekawski:)
1
A wolisz z defensywą po ofensora?
1
Bedzie gral zle to bedzie grzal lawe i tyle:)
1
Vermaelen tez dobry, prawda?..
1
I o to chodzi! Kazdy ma pracowac w defensywie, chociaz Leo pewnie bedzie zwolniony z tego obowiazku...
Co do Rakiticia to juz teraz pokazuje, ze dokonalismy wspanialego transferu:) Rakitic-Masche- Iniesta, wspaniale to wyglada:) Wreszcie bedzie walka w srodku pola. Mam jednak przeczucie, ze to Busi bedzie podstawowym DM-em, a Javier obecnie w KAZDYM aspekcie jest lepszy od niego...
0
Serio?
0
A w internecie poszukac nie mozesz??? Ciezko wpisac pare slowek na Youtube? Wszystko chcesz pod nos?
0
Bravo popelnil dosc powazny blad, jednak bledy zdarzaja sie kazdemu i nie mozna go skreslac po jednej nieudanej interwencji. Jest wielkim bramkarzem i z pewnoscia nie raz uratuje nam wynik..
0
Suarez te setki, ktore mial Munir wykorzysta z zamknietymi oczami:)
2
Hahaha- slabe..
0
Sznur juz mozesz sobie latwic chyba, ze zaszalejesz i wymyslisz cos bardziej kreatywnego:)
0
Pewnie, ze tak:)
0
Powinno to wygladac tak: Iniesta, Masche, Rakitic. Javier bije na glowe Busiego jesli chodzi o defensywe, a bardziej od Busiego gry sie nie da spowalniac...
3
Sarkazm... Przeciez nie jest idiotą...
0
Czo sie stalo?:)
0
Musisz szukac transmisji w internecie.
0
A jak gra Napoli??? Dali sie zdominowac czy graja swoje?:)
0
A wiesz ile sobie Szkoty z reklam zarobia?:)
0
Ma ktos transmisje nie w HD?:)
0
Coraz mniej jestes smieszny, a coraz bardziej zalosny...
0
To zbieraj ekipe i w droge:)
0
Poki co to zbytnio nie ma kto atakowac:)
0
Nie pomyliles okienek?
1
Co robią???
0
Trolluj poki mozesz, bo raport juz przeslany:)
0
Mysle, ze ban za ortografie to dobry pomysl:)