0

Nie przesadzaj:) Chociaz cos glowa wybije:)

1

Ty ze swoja inteligencja do gimnazjum tez nie dotrwasz:)

1

Co za durna odpowiedz...

2

Slaby z Ciebie troll:)

0

Jak nasze stroje sie prezentuja?:)

3

Suarez_barca- gimb..

0

Dokladnie:) Jednak dla mnie zachowanie kibicow wobec Ikera jest zalosne..

2

Komu?

0

Na pierwsza kolejke chyba zdązy:)

2

Aha... Czyli bramki stracone w finale Pucharu Krola to dla niektorych wina Bartry, Masche i Alby( dziwne bo bramki padaly po drugiej stronie boiska), a Dani byl wspanialy i swietnie gral w defensywie, ale to przede wszystkim Alves winny jest tych straconych bramek i nie ma watpliwosci kto jest najslabszym ogniwem naszej defensywy...

0

Moze jednak nie..

0

To rzeby czy żeby?:)

4

A Mathieu to nie?:) Obecnie jest najlepszym naszym stoperem:)

5

Idz sam, tylko mocny sznur wez ze soba...

11

Myslalem, ze w Hiszpanii Real ma lepszych kibicow, ale jednak zbytnio od tych na rm.pl sie nie roznia:)

0

Szalec to szalec:)

3

Obrazali czy krytykowali??? Bo to znaczaca roznica:)

0

Niech juz lepiej zaklepuje Reusa, bo za rok znowu moze sie zdziwic:)

1

Luis Enrique nie ma wiele wspolnego z wyborem kapitanow przez druzyne. Co wiecej, to Enrique naciskal na kandydature Mascherano, wiec mysli podobnie jak FCBandOL:)

1

Te zdjecia mowia wszystko... Obecnie tylko Javier przypomina Carlesa, a Busi...no wlasnie... Jednak uwazam, ze ten wybor jest " symboliczny", a to boisko wybkerze prawdziwego kapitana.

0

Trzeci czy czwarty kapitan z opaska tez raczej nie zagra:)

1

Po to sa komentarze, zeby komentowac i przedstawiac swoje zdanie najlepiej uzywajac argumentow:) Niektorzy jednak wola "przyganiac" innym niz zaprezentowac swoje stanowisko na dany temat:)

0

Ha, ha, ha...

1

Bez tego klepania Hiszpania bylaby jedna z wielu reprezentacji i z pewnoscia nie zdobylby tego, czego zdobyla.

20

Chyba zakonczy rowniez kariere w Realu:) Kibice strasznie po nim " jeżdza, a na rm.pl mozna juz mowic o linczu:) Mam nadzieje, ze Xavi bedzie lepiej traktowany do ostatnich dni w klubie.

16

Juz nie bedzie takiego pilkarza jak Xavi. Nie bedzie juz drugiego Iniesty, Puyola czy Messiego.Mielismy Zlote Pokolenie, ktore chyba nam sie nie powtorzy, ale z drugiej strony jesli nie nam to komu?:)

0

Kolejny crack uciekl Perezowi:) Teraz pewnie sprowadzi Falcao:)

0

Dostal gwarancje jakosci?:)

0

Podobno Lucho naciskal na kandydature Mascherano, wiec mozliwe, ze uczyni go chociaz piatym kapitanem:)

0

Na Andresa jeszcze przyjdzie kolej:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?