LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przesadzaj:) Chociaz cos glowa wybije:)
1
Ty ze swoja inteligencja do gimnazjum tez nie dotrwasz:)
1
Co za durna odpowiedz...
2
Slaby z Ciebie troll:)
0
Jak nasze stroje sie prezentuja?:)
3
Suarez_barca- gimb..
0
Dokladnie:) Jednak dla mnie zachowanie kibicow wobec Ikera jest zalosne..
2
Komu?
0
Na pierwsza kolejke chyba zdązy:)
2
Aha... Czyli bramki stracone w finale Pucharu Krola to dla niektorych wina Bartry, Masche i Alby( dziwne bo bramki padaly po drugiej stronie boiska), a Dani byl wspanialy i swietnie gral w defensywie, ale to przede wszystkim Alves winny jest tych straconych bramek i nie ma watpliwosci kto jest najslabszym ogniwem naszej defensywy...
0
Moze jednak nie..
0
To rzeby czy żeby?:)
4
A Mathieu to nie?:) Obecnie jest najlepszym naszym stoperem:)
5
Idz sam, tylko mocny sznur wez ze soba...
11
Myslalem, ze w Hiszpanii Real ma lepszych kibicow, ale jednak zbytnio od tych na rm.pl sie nie roznia:)
0
Szalec to szalec:)
3
Obrazali czy krytykowali??? Bo to znaczaca roznica:)
0
Niech juz lepiej zaklepuje Reusa, bo za rok znowu moze sie zdziwic:)
1
Luis Enrique nie ma wiele wspolnego z wyborem kapitanow przez druzyne. Co wiecej, to Enrique naciskal na kandydature Mascherano, wiec mysli podobnie jak FCBandOL:)
1
Te zdjecia mowia wszystko... Obecnie tylko Javier przypomina Carlesa, a Busi...no wlasnie... Jednak uwazam, ze ten wybor jest " symboliczny", a to boisko wybkerze prawdziwego kapitana.
0
Trzeci czy czwarty kapitan z opaska tez raczej nie zagra:)
1
Po to sa komentarze, zeby komentowac i przedstawiac swoje zdanie najlepiej uzywajac argumentow:) Niektorzy jednak wola "przyganiac" innym niz zaprezentowac swoje stanowisko na dany temat:)
0
Ha, ha, ha...
1
Bez tego klepania Hiszpania bylaby jedna z wielu reprezentacji i z pewnoscia nie zdobylby tego, czego zdobyla.
20
Chyba zakonczy rowniez kariere w Realu:) Kibice strasznie po nim " jeżdza, a na rm.pl mozna juz mowic o linczu:) Mam nadzieje, ze Xavi bedzie lepiej traktowany do ostatnich dni w klubie.
16
Juz nie bedzie takiego pilkarza jak Xavi. Nie bedzie juz drugiego Iniesty, Puyola czy Messiego.Mielismy Zlote Pokolenie, ktore chyba nam sie nie powtorzy, ale z drugiej strony jesli nie nam to komu?:)
0
Kolejny crack uciekl Perezowi:) Teraz pewnie sprowadzi Falcao:)
0
Dostal gwarancje jakosci?:)
0
Podobno Lucho naciskal na kandydature Mascherano, wiec mozliwe, ze uczyni go chociaz piatym kapitanem:)
0
Na Andresa jeszcze przyjdzie kolej:)