LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W samych majtkach najlepiej:) Przewiew ze ho ho:D
0
Chcialbym Cuadrado, ale skoro tranafer 2 stoperow mial byc najwazniejszy w tym okienku to niech tak bedzie, bo wyjdzie na to, ze wydalismy 80 mln na Suareza, 40-50mln na Cuadrado a do obrony kupilismy dwoch przecietnych stoperow( z calym szacunkiem do Mathieu) albo nawet tylko jednego...
1
A wierzysz w Radio Marca??? Bo od tego powinnismy zacząc..
1
5 mln funtow to nie 8,5 mln euro.
2
Chcą to niech marzą:)
0
Ogloszenie transferu w czwartek to tez plotka w dodatku pochodzaca z tego samego zrodla...
0
Jesli mamy kupic Boatenga kosztem Cuadrado to jestem za. Cuadrado to swietny skrzydlowy, ale jako obronca moze radzic sobie podobnie nam Alves, a solidny stoper zawsze sie przyda( moglby wystepowac rowniez na bokach obrony)
2
W poprzednim sezonie wcale tak okropnie nie gral. Stoper idealny niestety nie istnieje.
0
A czego bys chccial??? On nie ma asystowac, ale bronic dostepu do bramki... Ustaw Xaviego albo Inieste na stoperze to rozegranie bedziesz mial fenomenalne...
0
To on jet stoperem??? Z tego co pamietam gral na prawej obronie i byl najslabszym ogniwem bawarskiej defensywy... Do tego taka kwota... Zubi znowu da sie zrobic w konia:)
0
Bo agent zawodnika mowil, ze jest zainteresowanie, ale nie ma zadnych ofert?
1
Taki z Ciebie kibic?
0
Oby wybral MU:)
0
12,5 mln funtow?
0
To nie mozesz sam poszukac na allegro czy na innej stronie? Jelenia szukasz?
3
Przeczytaj jego komentarz ponownie...
4
Newdivide to "hala dzieciak" ze hej:)
7
Nie ma co osadzac Pique po jednym sparingowym meczu... Ewidentnie nie jest w formie, ale nie mozna go teraz przekreslac.
0
Spokojnie, Lucho jeszcze go ustawi i reszte druzyny tez. To dopiero drugi mecz w presezonie. Zobaczycie, ze bedzie dobrze:)
3
A co w tym remisie nadzwyczajnego?:)
0
Tez tak mi sie wydaje:) Dobrze, ze mamy Bartre:)
1
Skad wiesz??? Obrony nie mielismy zlej oprocz tego karnego po bledzie Pique..
0
Mogl w Chelsea dograc do stycznia i przeniesc sie do USA, ale chyba chce jeszcze dorobic do emerytury:)
1
Widze, ze juz nawet teorie spiskowe macie:)
0
Jaki szosty tytul??
0
Co to sie w tej Anglii wyrabia...
4
W prawdzie klasy przeciwnikow nie ma co porownywac, ale nie zagralismy tak tragicznie:)
0
Rozumiem, ze z Balem jestescie gorsi od wloskiego klubu?
1
Pique powinien byc szefem lawki:) Nie no zartuje, ale byl najgorszym obroncą:)
0
Duzo slabsi od Interu nie byli..