0

W samych majtkach najlepiej:) Przewiew ze ho ho:D

0

Chcialbym Cuadrado, ale skoro tranafer 2 stoperow mial byc najwazniejszy w tym okienku to niech tak bedzie, bo wyjdzie na to, ze wydalismy 80 mln na Suareza, 40-50mln na Cuadrado a do obrony kupilismy dwoch przecietnych stoperow( z calym szacunkiem do Mathieu) albo nawet tylko jednego...

1

A wierzysz w Radio Marca??? Bo od tego powinnismy zacząc..

1

5 mln funtow to nie 8,5 mln euro.

2

Chcą to niech marzą:)

0

Ogloszenie transferu w czwartek to tez plotka w dodatku pochodzaca z tego samego zrodla...

0

Jesli mamy kupic Boatenga kosztem Cuadrado to jestem za. Cuadrado to swietny skrzydlowy, ale jako obronca moze radzic sobie podobnie nam Alves, a solidny stoper zawsze sie przyda( moglby wystepowac rowniez na bokach obrony)

2

W poprzednim sezonie wcale tak okropnie nie gral. Stoper idealny niestety nie istnieje.

0

A czego bys chccial??? On nie ma asystowac, ale bronic dostepu do bramki... Ustaw Xaviego albo Inieste na stoperze to rozegranie bedziesz mial fenomenalne...

0

To on jet stoperem??? Z tego co pamietam gral na prawej obronie i byl najslabszym ogniwem bawarskiej defensywy... Do tego taka kwota... Zubi znowu da sie zrobic w konia:)

0

Bo agent zawodnika mowil, ze jest zainteresowanie, ale nie ma zadnych ofert?

1

Taki z Ciebie kibic?

0

Oby wybral MU:)

0

12,5 mln funtow?

0

To nie mozesz sam poszukac na allegro czy na innej stronie? Jelenia szukasz?

3

Przeczytaj jego komentarz ponownie...

4

Newdivide to "hala dzieciak" ze hej:)

7

Nie ma co osadzac Pique po jednym sparingowym meczu... Ewidentnie nie jest w formie, ale nie mozna go teraz przekreslac.

0

Spokojnie, Lucho jeszcze go ustawi i reszte druzyny tez. To dopiero drugi mecz w presezonie. Zobaczycie, ze bedzie dobrze:)

3

A co w tym remisie nadzwyczajnego?:)

0

Tez tak mi sie wydaje:) Dobrze, ze mamy Bartre:)

1

Skad wiesz??? Obrony nie mielismy zlej oprocz tego karnego po bledzie Pique..

0

Mogl w Chelsea dograc do stycznia i przeniesc sie do USA, ale chyba chce jeszcze dorobic do emerytury:)

1

Widze, ze juz nawet teorie spiskowe macie:)

0

Jaki szosty tytul??

0

Co to sie w tej Anglii wyrabia...

4

W prawdzie klasy przeciwnikow nie ma co porownywac, ale nie zagralismy tak tragicznie:)

0

Rozumiem, ze z Balem jestescie gorsi od wloskiego klubu?

1

Pique powinien byc szefem lawki:) Nie no zartuje, ale byl najgorszym obroncą:)

0

Duzo slabsi od Interu nie byli..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?