LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tam nawet z moderatorow mozna sie posmiac:) Chociaz trzeba przyznac, ze u nas w trakcie meczu tez nie jest dobrze, ale chociaz w dni powszednie mamy w miare spokoj( chociaz madryckich napinaczy tez robi sie coraz wiecej)
0
Na rm.pl pisali, ze Bale przepieknie z wolnego strzelil i okreslili go krolem przyszlego sezonu, wiec myslalem , ze strzelil drugiego gola:)
0
Dzieci zanizaja poziom kazdej strony.
0
Ile jest w meczu Realu??? 3:1 czy 3:2 dla MU??
14
2014.08.02, godz. 23:51, New_Divide
Pan "puste przeloty" skompletował hat-tricka :D
Komentarz moderatora z rm.pl Dzieki Ci redakcjo naszej strony za Wasz profesjonalizm. Z takimi moderatorami na naszej stronie bym nie wytrzymal..
0
A nie 3;2???
3
Hahaha :) Real pokazuje swoja sile... W ostatnich latach to Barca rzadzila w Hiszpani... A nie... Przepraszam, Real 1 mistrzostwo w ciagu 5 lat zdobyl:)
1
Szczerze to liczylem na cos wiecej ale to TYLKO sparing bez 3 kluczowych zawodnikow w ofensywie i do tego nie ogladalem meczu, wiec wiele nie moge powiedziec:) Mam tylko prosbe, nie placzcie po zremisowanym meczu w presezonie. W przyszlym tygodniu Barce czekaja 2 mecze i pojdzie nam lepiej, a nawet jesli nie to nic sie nie stanie...
0
*wierzę:)
0
Jak to nie? Przeciez slyszalem, ze Xavi strzelal...
0
Kto wywalczyl karnego?:)
0
On nawet nie jest kibicem Barcy....
0
Nie trolluj...
1
Nie marnuj na nich alkoholu:)
0
Tak bywa:)
0
Real przegral 2 dotychczasowe mecze i nikt tragedi z tego nie robi..
0
Spokojnie, bedzie dobrze!:)
0
W jakim ustawieniu gramy?
0
Co Cie w tym prowokuje??? Niech oglada co chce.
1
Cbyba nie bedzie na zadnym.
0
Teraz to ja sobie dzieki Tobie humor poprawiam.:) Nurtuje mnie tylko pytanie, co tytu robisz??? Kompleksy?
0
Jak sie za to Bartomeu nie wezmie to nici z transferu:)
0
Bez aplikacji tez sie da:)
0
Jak mamy nie kupic prawego obroncy i kupic sredniego stopera, to chyba lepiej zdecydowac sie na wylozenie calej kasy na jednego klasowego zawodnika. Jesli Zubi planuje transfer Aggera, to lepiej przeniesc do pierwszego skladu Bagnacka lub Edgara Ie i skoncentrowac sie tylko na Cuadrado.
0
A Manchester gra w LE?
3
Rozumiem, ze mecz Barcy to glowne danie?:)
3
I tak sie ciesz, bo niewielu smieje sie z Realu... A wyobraazasz sobie co by bylo na rm.pl, jakby Barca grala w rozowych koszulkach??? Bydlo z tamtej strony razem z ich pseudomoderatorami szydziloby przez pol sezonu...
1
Nie wydaje mi się:)
0
Mam przeczucie, ze jedynie w czym sie moga wykazac w dzisiejszym meczu to gra nogami, bo interwencji pewnie zbyt wiele nie bedzie:)
0
Chyba na zadnym.