0

Czyli te 40mln to nie dodatkowa kwota transferu Neymara, a przywlaszczone pieniadze przez Rosela i spolke?

2

0

Transfer Aggera to chyba jakis zart... Mamy juz 30-letniego stopera, wiec nie potrzebujemy o rok mlodszego zawodnika, ktory jest rezerwowym w Liverpoolu... Potrzebujemy kogos lepszego i mlodszego. Zamiast Aggera wole na rezerwe kogos z Barcy B, bo chociaz bedzie z tego jakis pozytek...

0

Mamy lepszego Bartre:)

0

Tylko zeby ich Lucho nie przegrzal:) Niektorzy chyba nie sa przyzwyczajeni do takiego wysilku, ale chyba ich organizmy szybko sie przestawią:)

0

Wracaj do siebie. :)

0

Ja tam sie ciesze, ze mamy Ter Stegena i Bravo. Navas tez dobry, ale wole wlasnie ich:)

0

Wie ktos ile trwa jeden trening?:)

0

Wczesnien Busi byl "swiety", wiec nawet jesli Song bylby lepszy to z pewnoscia i tak siedzialby na lawie. Mam nadzieje, ze Lucho posadzi Busiego na lawie kosztem Javiera( chyba, ze Sergio wezmie sie do roboty)

0

Ja poprostu nie nie widze dla niego miejsca w skladzie. Masche powinien byc naszym podstawowym defensywnym pomocnikiem, a Busi jest nie do ruszenia.

1

Czy ja wiem? Duzo gorszy od Busiego obecnie nie jest. Oczywiacie powinien odejsc z klubu, bo Javier i Busi nam wystarczą:)

0

Tak samo ja:)

0

Swoja droga dziwne, ze nie bylo informacji o urodzinach Leo( chyba, ze pod koniec dnia) a pojawila sie informacja na o urodzinqch Pedro:)

0

Otoż to! Nie potrzeba nam lepszego zmiennika.

2

A pozniej kupimy skrzydlowego za 35 mln, ktory bedzie zmiennikiem dla naszych crackow, tak?

0

Wiadomo dokad teraz idzie???

0

Niepotrzebna ta docinka. Nie znizajmy sie do takiego poziomu:)

0

Oj dzieci, dzieci:) Rozumiem, ze argumentow wam brak? Typowe dla "gosci" odwiedzajacych nasza strone.

0

Co do Marquinhosa to sie zgodze..

0

Nie wydaje mi sie, zeby PSG bylo w stanie zalacic 80mln za Di Marie... Musieliby sprzedac 2-3 zawodnikow, a to chyba nie wyszloby im na dobre.

1

Heh:)

3

Ciesze sie, ze Xavi zostaje z nami, bo nie wyobrazam sobie Barcy bez niego, ale powinien dostawac mniej minut niz w poprzednim sezonie. A moze w przyszlym sezonie znowu bedzie magiczny?:)

1

Podobno to Real zadal 60mln... A PSG majac sankcje raczej nie da im 15 mln w prezencie.

7

Tylko Suarez musi grac na srodku...

0

Cuadrado jako jeden z 3 obroncow to tez nie jest dobry pomysl... W koncu to skrzydlowy wiec bylyby problemy. Cuadrado bylby idealny do gry 5 obroncami:)

0

Real zada 60.

1

Tak??? My Messiego mamy za darmo a teraz potencnalnie za 200mln:) Inna sprawa, ze Leo nie jest na sprzedarz:)

0

I tak wydadza mniej od nas i od Realu:)

0

Grozi:) Chociaz faworytow jak co roku jest mnostwo:)

0

Nie tym razem chlopcze, nie tym razem:) Szukaj szczescia dalej:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?