LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli te 40mln to nie dodatkowa kwota transferu Neymara, a przywlaszczone pieniadze przez Rosela i spolke?
2
0
Transfer Aggera to chyba jakis zart... Mamy juz 30-letniego stopera, wiec nie potrzebujemy o rok mlodszego zawodnika, ktory jest rezerwowym w Liverpoolu... Potrzebujemy kogos lepszego i mlodszego. Zamiast Aggera wole na rezerwe kogos z Barcy B, bo chociaz bedzie z tego jakis pozytek...
0
Mamy lepszego Bartre:)
0
Tylko zeby ich Lucho nie przegrzal:) Niektorzy chyba nie sa przyzwyczajeni do takiego wysilku, ale chyba ich organizmy szybko sie przestawią:)
0
Wracaj do siebie. :)
0
Ja tam sie ciesze, ze mamy Ter Stegena i Bravo. Navas tez dobry, ale wole wlasnie ich:)
0
Wie ktos ile trwa jeden trening?:)
0
Wczesnien Busi byl "swiety", wiec nawet jesli Song bylby lepszy to z pewnoscia i tak siedzialby na lawie. Mam nadzieje, ze Lucho posadzi Busiego na lawie kosztem Javiera( chyba, ze Sergio wezmie sie do roboty)
0
Ja poprostu nie nie widze dla niego miejsca w skladzie. Masche powinien byc naszym podstawowym defensywnym pomocnikiem, a Busi jest nie do ruszenia.
1
Czy ja wiem? Duzo gorszy od Busiego obecnie nie jest. Oczywiacie powinien odejsc z klubu, bo Javier i Busi nam wystarczą:)
0
Tak samo ja:)
0
Swoja droga dziwne, ze nie bylo informacji o urodzinach Leo( chyba, ze pod koniec dnia) a pojawila sie informacja na o urodzinqch Pedro:)
0
Otoż to! Nie potrzeba nam lepszego zmiennika.
2
A pozniej kupimy skrzydlowego za 35 mln, ktory bedzie zmiennikiem dla naszych crackow, tak?
0
Wiadomo dokad teraz idzie???
0
Niepotrzebna ta docinka. Nie znizajmy sie do takiego poziomu:)
0
Oj dzieci, dzieci:) Rozumiem, ze argumentow wam brak? Typowe dla "gosci" odwiedzajacych nasza strone.
0
Co do Marquinhosa to sie zgodze..
0
Nie wydaje mi sie, zeby PSG bylo w stanie zalacic 80mln za Di Marie... Musieliby sprzedac 2-3 zawodnikow, a to chyba nie wyszloby im na dobre.
1
Heh:)
3
Ciesze sie, ze Xavi zostaje z nami, bo nie wyobrazam sobie Barcy bez niego, ale powinien dostawac mniej minut niz w poprzednim sezonie. A moze w przyszlym sezonie znowu bedzie magiczny?:)
1
Podobno to Real zadal 60mln... A PSG majac sankcje raczej nie da im 15 mln w prezencie.
7
Tylko Suarez musi grac na srodku...
0
Cuadrado jako jeden z 3 obroncow to tez nie jest dobry pomysl... W koncu to skrzydlowy wiec bylyby problemy. Cuadrado bylby idealny do gry 5 obroncami:)
0
Real zada 60.
1
Tak??? My Messiego mamy za darmo a teraz potencnalnie za 200mln:) Inna sprawa, ze Leo nie jest na sprzedarz:)
0
I tak wydadza mniej od nas i od Realu:)
0
Grozi:) Chociaz faworytow jak co roku jest mnostwo:)
0
Nie tym razem chlopcze, nie tym razem:) Szukaj szczescia dalej:)