LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jestem przekonany do transferu Cuadrado, w szczegolnosci za taka sume,ale koze to bedzie dobry krok. Martwi mnie tylko, ze 80mln na Suareza sie znalazlo, 35-40mln na Cuadrado rowniez, a na klasowego stopera pieniedzy brak. Cos mi sie wydaje, ze Mathieu bedzie jedynym stoperem, ktory zawita do Barcy, a chyba nie o to nam wszystkim chodzilo...
0
Masz na mysli rozwiazanie kontraktu??? Chyba nikt go od nas nie kupi...
0
A moze dluzsze wakacje?
2
Tak, wydajmy 30mln. a pomocnika, a do obrony kupmy tylko Mathieu. Prawy obronca tez niepotrzebny, prawda??? Barca jak kazdy klub ma ograniczony budzet na transfery, a pomocnik akurat jest nam najmniej potrzebny....
1
Maja trzymac legende klubu na sile??? Juz nie badz jak kibice Realu, ktorzy chca wycisnac za Casillasa jeszcze kilkanascie milionow...
0
Fajnie byloby go wyporzyczyc do klubu w ktorym mialby zapewnione wystepy. Ogralby sie i by wrocil po sezonie.:)
1
Oby sie wreszcie przelamal w meczach, bo ostatni sezon mial tragiczny.
0
Cos juz chyba po hiszpansku potrafi.
0
Ale czy Javier w pelni Cie przekonal grajac w obronie??? Tak? To po co nam nowy obronca? Owszem, zle nie bylo( ogolnie uwazam, ze nasza obrona nie jest taka tragiczna, choc zmiany sa potrzebne) Potrzeba nam prawdziwego stopera i juz.
0
Wnuki??? Zubi sam bedzie zapierdzielac w obronie za "skromne" wynagrodzenie.
0
Ktos bedzie na pewno, ale czy wzmocni nasza obrone, czy raczej oslabi nie wiadomo
1
Tak! Bierzcie go. Blind to swietny zawodnik, ale to nie typowy stoper! Po raz kolejny chcemy ryzykowac w ten sam sposob? Z Javierem nie wyszlo to teraz pora na Blinda? W takim razie lepiej sprowadzic Mathieu, ktory jest typowym stoperem. Moze nie jest zbyt mlody, ale przeciez pare lat jeszcze zagra, a przez ten czas Zubi chyba sprowadzi kogos:)
0
Juz chyba jakis "bialy" cie zglosil i w sumie nie zdziwilbym sie:)
0
Zostaw go.... Nie widzisz, ze to jeszcze dzieciak?
0
Bo mieli Di Marie
1
Jak by chcieli go w Realu to daliby mu podwyzke do 6-7mln, bo jest jednym z najlepszych w druzynie.... James jak przyjdzie to mniej niz 7mln za sezon nie dostanie.
0
P.S. Barca nie kupilaby go za 80mln...
0
No tak... Sezon we Francji bardzo udany...
0
A kto w Europie nie jest od nas lepszy?
0
Tyle, ze u nich prawie pelne stadiony a u nas czasami polowy nie bylo:)
0
Nie on pierwszy, i nie ostatni.
1
Nasze stroje strasznie zmieniaja kolor w wiekszym swietle:)
5
S. Roberto ma chyba jakas blokade. Okrzyknieto go wielkim talentem, a na meczach jest zupelnie niewidoczny i gra zbyt asekuracyjnie.. Z cala pewnoscia nie pokazuje pelni swoich mozliwosci. Chyba najlepiej wypozyczyc go do jakiegos hiszpanskiego zespolu i ocenic czy rzeczywiscie moze byc nastepca Xaviego.
8
Spokojnie moglbys Ty zagrac na bramce przez caly mecz:)
2
Juz po meczu...
0
Co tam ściah??? Ola oceni naszych mlodzikow, pawda?:)
1
Z tego co wiadomo, to Halilovic ma dolaczyc do pierwszego skladu za rok, a teraz ma sie ogrywac w Barcie B
0
Jestes pewien tych danych???
0
Z jednej strony jest granatowy, a z drugiej bordowy.
0
Messi i Modric poruszaja sie podobnie?:)