0

Nie jestem przekonany do transferu Cuadrado, w szczegolnosci za taka sume,ale koze to bedzie dobry krok. Martwi mnie tylko, ze 80mln na Suareza sie znalazlo, 35-40mln na Cuadrado rowniez, a na klasowego stopera pieniedzy brak. Cos mi sie wydaje, ze Mathieu bedzie jedynym stoperem, ktory zawita do Barcy, a chyba nie o to nam wszystkim chodzilo...

0

Masz na mysli rozwiazanie kontraktu??? Chyba nikt go od nas nie kupi...

0

A moze dluzsze wakacje?

2

Tak, wydajmy 30mln. a pomocnika, a do obrony kupmy tylko Mathieu. Prawy obronca tez niepotrzebny, prawda??? Barca jak kazdy klub ma ograniczony budzet na transfery, a pomocnik akurat jest nam najmniej potrzebny....

1

Maja trzymac legende klubu na sile??? Juz nie badz jak kibice Realu, ktorzy chca wycisnac za Casillasa jeszcze kilkanascie milionow...

0

Fajnie byloby go wyporzyczyc do klubu w ktorym mialby zapewnione wystepy. Ogralby sie i by wrocil po sezonie.:)

1

Oby sie wreszcie przelamal w meczach, bo ostatni sezon mial tragiczny.

0

Cos juz chyba po hiszpansku potrafi.

0

Ale czy Javier w pelni Cie przekonal grajac w obronie??? Tak? To po co nam nowy obronca? Owszem, zle nie bylo( ogolnie uwazam, ze nasza obrona nie jest taka tragiczna, choc zmiany sa potrzebne) Potrzeba nam prawdziwego stopera i juz.

0

Wnuki??? Zubi sam bedzie zapierdzielac w obronie za "skromne" wynagrodzenie.

0

Ktos bedzie na pewno, ale czy wzmocni nasza obrone, czy raczej oslabi nie wiadomo

1

Tak! Bierzcie go. Blind to swietny zawodnik, ale to nie typowy stoper! Po raz kolejny chcemy ryzykowac w ten sam sposob? Z Javierem nie wyszlo to teraz pora na Blinda? W takim razie lepiej sprowadzic Mathieu, ktory jest typowym stoperem. Moze nie jest zbyt mlody, ale przeciez pare lat jeszcze zagra, a przez ten czas Zubi chyba sprowadzi kogos:)

0

Juz chyba jakis "bialy" cie zglosil i w sumie nie zdziwilbym sie:)

0

Zostaw go.... Nie widzisz, ze to jeszcze dzieciak?

0

Bo mieli Di Marie

1

Jak by chcieli go w Realu to daliby mu podwyzke do 6-7mln, bo jest jednym z najlepszych w druzynie.... James jak przyjdzie to mniej niz 7mln za sezon nie dostanie.

0

P.S. Barca nie kupilaby go za 80mln...

0

No tak... Sezon we Francji bardzo udany...

0

A kto w Europie nie jest od nas lepszy?

0

Tyle, ze u nich prawie pelne stadiony a u nas czasami polowy nie bylo:)

0

Nie on pierwszy, i nie ostatni.

1

Nasze stroje strasznie zmieniaja kolor w wiekszym swietle:)

5

S. Roberto ma chyba jakas blokade. Okrzyknieto go wielkim talentem, a na meczach jest zupelnie niewidoczny i gra zbyt asekuracyjnie.. Z cala pewnoscia nie pokazuje pelni swoich mozliwosci. Chyba najlepiej wypozyczyc go do jakiegos hiszpanskiego zespolu i ocenic czy rzeczywiscie moze byc nastepca Xaviego.

8

Spokojnie moglbys Ty zagrac na bramce przez caly mecz:)

2

Juz po meczu...

0

Co tam ściah??? Ola oceni naszych mlodzikow, pawda?:)

1

Z tego co wiadomo, to Halilovic ma dolaczyc do pierwszego skladu za rok, a teraz ma sie ogrywac w Barcie B

0

Jestes pewien tych danych???

0

Z jednej strony jest granatowy, a z drugiej bordowy.

0

Messi i Modric poruszaja sie podobnie?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?