0

A co tam pisze?

0

Pomarzyc zawsze mozecie...

0

Mozecie pisac o tym w prywatnych wiadomosciach?:)

0

Nie:)

0

Legi juz nic nie pomoze...

1

Gratuluje " geniuszu"... Szkoda, ze takich inteligentow jest coraz wiecej:)

0

Przeciez Marca i As sa swiete, a katalonski Sport i MD maja "bol dupy" ze Real kupil Kroosa. "Jakie to katalonskie"

1

Co on bredzi??? Przeciez biali Messiego nawet w pierwszej 5 nie umiescili:)
A tak na serio to trudno sie nie zgodzic z tym uzasadnieniem. Bez Leo Argentyna nie wyszlaby z tak latwej grupy. To Messi poprowadzil Argentyne do finalu, w ktorym o malo nie zwyciezyli.

0

No niestety redakcja czasami przysypia. Poranny przeglad prasy czasami pojawia sie kolo poludnia i inne informacje tez sa opoznione, ale to i tak najlepsza strona o Fc Barcelonie w Polsce.

0

Na mundialu powinni zrobic to samo:)

0

Pokonal Real to i Valencie pokona:)

0

Skoro sie tym interesujesz to mozesz mi przyblizyc jego statystyki??? I na jakiej pozycji on tam w ogole gra?

0

Ktos musi odejsc. Jesli przyjdzie James beda miec zbyt wielu pomocnikow.

0

No kurde... My zamiast dac 25-30mln za Mirande, ktory jest solidnym obronca i podpora defensywy mistrza Hiszpanii wolimy zaplacic 20mln za Mathieu... To powinien byc nasz numer 1, ale niestety Zubi uparl sie na Mathieu. Miejmy nadzieje, ze wie co robi, chociaz narazie wyglada to inaczej...

0

Di Maria chce wiecej zarabiac, ale po raz kolejny nie moze doprosic sie podwyzki ze strony Pereza. Zarabia niecale 4mln, a to dosc malo jak jednego z najlepszych zawodnikow w zespole.

0

Czy ja wiem... Suarez byl najlepszym zawodnikiem ligi angielskiej tak jak kiedys Ronaldo i Bale, a James??? Nie oszukujmy sie, w lidze nie blyszczal i przed mundialem nikt o nim nawet nie wspominal. Oczywiscie James moze okazac sie strzalem w 10, ale moze tez byc kolejnym niewypalem Pereza...

0

A Cuadrado po co??? Na skrzydlo czy pomoc?? Przeciez chyba nie na obrone, prawda???

0

Widocznie tak:)

5

Tylko, ze odejdzie Di Maria, najlepszy pomocnik Realu... Placic 85 mln za gracza, ktory zagral tylko wspanialych meczow na mundialu to ryzyko i to wielkie.

0

Wedlug uzytkownikow tej strony Hummels jest kibicem Barcelony, bo nawet taki byl artykul na tej stronie, wiec z laski swojej nie wypowiadaj sie na nieznane Ci tematy... Ile w tym prawdy nie wiadomo, ale zapewne wiecej niz w tym mirrorze...

2

A ja upierdliwych kotow za oknem...

6

W kinach.

0

Serio??? Przeciez to juz od paru dni wiadomo...

0

Szkoda, bo jeszcze jest mlody, no ale skoro taka jest jego decyzja.:) To z pewnoscia wielka.strata dla Niemcow.

0

Oby wprowadzili podobne zasady na Mundialu, bo to chore, ze za zolte kartki nie mozna zagrac w polfinale i finale(?)...

0

Nie ma co sie oszukiwac.. W Barcie raczej.nie zagra zadnego meczu..Moglby isc teraz na jakies wypozycznie, bo u nas jako trzeci bramkarz szansy nie dostanie.

11

Znajac jego inteligencje mysle, ze postawi na "GEJmar II":)

0

Pod jakim nickiem tym razem???

4

W pierwszej 5 obiecujacych obroncow moze by sie zalapal:)

0

Raczej 6km na maksa nie biega...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?