LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Troche sie nie zgadzam z tym kryciem Leo, bo mysle ze jak by tylko chcial to by dawal rade, ale co tam:) Wazne, ze jest final!
0
Do kolegi wyzej
0
Rm.pl??:)
0
Widziales, zeby Busi w jednym meczu wybijal pare razy wslizgiem pilke z pola karnego??
0
Ale jutro bedzie nalot na nasza strone.:).
0
Nawet jesli Javier zmniejszy obroty o polowe to i tak bedzie lepszy od Busiego.
1
Teraz to jeszcze nic, bo dzieci spia, ale jutro sie zacznie jaka to Argentyna slaba, jaki Football jest niesprawiedliwy, ze najslabszy finalista od lat i ze Messi nie mial wkladu w ten sukces..
0
A kto by nie chcial??:)
2
Wiedzialem, ze ktos to napisze:D
2
Nie umiesz wpisac w Google??
0
Laskowski
1
Robben? To on gra?:) Nie zauwazylem
0
Podobnie jak Higuain
4
Pedro zagral dobry sezon a wy sie go czepiacie... Owszem, Alexis byl lepszy, ale Zubi zadecydowal tak a nie inaczej, ale to nie znaczy, ze mamy nienawidzic Pedro.. Lepiej go sprzedac za 15mln i kupic kogos w jego miejsce za 30-40mln??? Zobaczycie, ze Pedro jeszcze nie raz uratuje nam dupe..
0
Przepierdzieli cala kase i nici z Suareza i stoperow:)
0
Niech korzysta z wakacji, bo juz niedlugo czeka go ciezka praca
0
Wczesniej pojawialo sie" transfer kwestia dni":)
0
Ma wiecej asyst od Messiego, Cesca i Di Marii... Oni tez nie potrafią podawac??
10
Troche szkoda, ze kosztem Alexisa, ale wszystkiego miec nie mozna:)
0
Dlaczego?
0
Polacy na Euro to i bez trenera powinni wyjsc z grupy, ale ze mamy takich pilkarzy jakich mamy to o MŚ mozemy tylko pomarzyc
1
On ma teraz wieksze zmartwienia:)
6
Argentyna Niemcom z kontrataku? Nie da rady;]
0
Nierealne niestety
4
Zastanawiam sie czy w ogole mozna ich nazwac redaktorami, bo zbytnio nie roznia sie od dzieciakow z ich strony:)
0
A co ma do tego cena za ktora kupilismy Alexisa??? Przeciez nie odejma nam tej kwoty od tego ile za niego dostaniemy...
0
Wie ktos ile Leo przebiegl w ostatnim meczu??? Wydaje mi sie, ze nie za duzo
0
Tia, tia... Majac do wyboru Real czy Stoke jako zawodnik Barcy wybral bys Real??? Cbyba nie. Gerard tak na prawde nie mial wyboru... Nie powie przy kibicach Barcy, ze chcialby zagrac w Realu.
0
A przeczytales artykul czy tylko sam tytul??? Jak ja nie cierpie takich ludzi jak Ty...
0
Nie przesadzajmy z tymi koncowkami dla Sergiego... Zagral az 939 minut i nie oszukujmy sie- wiele nie pokazal... Oczywiscie kontrakt trzeba przedluzyc, bo wiele nas to nie bedzie kosztowalo, a nie mozemy stracic kolejnego wychowanka. Mysle, ze nastepny sezon bedzie dla niego kluczowy.