LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli sa oferty to trzeba go sprzedac. U nas nie ma szans na gre, wiec lepiej niech sie rozwija w innym klubie.
1
Nie udaly im sie transfery Isco i Illaramendiego to probuja z Jamesem:)
0
Podobno Monaco wycenia Jamesa na 75mln, a Real sklonny jest zaplacic 60mln. Ile w tym prawdy nie wiem, ale takich pieniedzy nikt oprocz Realu nie wylozy za Rodrigueza.
0
Jaki Busi?? Chyba Mascherano chciales napisac:)
0
Cos mi sie wydaje, ze nie maja chetnych na ten "szrot".
1
I dobrze, bo u nas i tak wiele by nie zagral. Do tego zarobimy ok. 10ml i sam zawodnik tez powinien byc szczesliwy :)
0
Pedro na obrone idzie, a Tello pewnie do Porto:) I niestety przeczuwam, ze Alexis odejdzie;/
1
Zawodnik kompletny:)
1
Za rok odejdzie za darmo, chyba ze podpisze nowy kontrakt.
1
Kupili przeciez Isco i Illaramendiego, a ze to niewypaly po 40mln kazdy to juz inna bajka:)
0
Oficjalnie??
0
Co Ty mi tu piszesz, ze Real sie zbroi?? Jak narazie to maja Kroosa( co jeszcze nie jest pewne), a Falcao raczej nie odejdzie z Monaco, a nawet jesli to jest niewiadomą po tak dlugiej kontuzji... My mamy Rakiticia, ktory dla Realu byl pierwsza opcja i na 90% Suareza, ktory jest najlepszym zawodnikiem w Anglii, tak jak wczesniej Ronaldo i Bale... Na ten moment to my szykujemy wieksze "armaty"...
0
To jeszcze nic... Gorzej jakby mial byc stoperem:)
1
Hahaha.. Dobre:) Musze to zobaczyc:)
0
Troche szkoda, ze bez opcji pierwokupu:)
0
Lepiej sie zastanowic przed wydaniem 30mln:]
0
W tym roku na wynagrodzenia i tak pojdzie mniej kasy niz wczesniej:)
0
Isco tez kupili rok temu i nic z niego nie maja:)
0
Troche niepodobny:)
2
Chyba Mascherano >>> Busi
0
Dlaczego?? Jakies nowe informacje??
2
Dopiero ćwiercfinal:)
13
Do Madrytu nie ma po co wracać:)
0
A to dodatkowe 10mln wplacone przez Messiego konkretnie za co???
0
Ale obszerny artykul!
0
Ale racje ma..
0
Z 35 mln trzeba bedzie dac.
0
Kroos chyba jest dogadany z "bialymi".
1
Podobno Pedro jest nie na sprzedarz:)
0
No, no... Zubi ma juz upatrzonych stoperow:) Widac, ze dziala i nie czeka do konca:)