0

Jesli sa oferty to trzeba go sprzedac. U nas nie ma szans na gre, wiec lepiej niech sie rozwija w innym klubie.

1

Nie udaly im sie transfery Isco i Illaramendiego to probuja z Jamesem:)

0

Podobno Monaco wycenia Jamesa na 75mln, a Real sklonny jest zaplacic 60mln. Ile w tym prawdy nie wiem, ale takich pieniedzy nikt oprocz Realu nie wylozy za Rodrigueza.

0

Jaki Busi?? Chyba Mascherano chciales napisac:)

0

Cos mi sie wydaje, ze nie maja chetnych na ten "szrot".

1

I dobrze, bo u nas i tak wiele by nie zagral. Do tego zarobimy ok. 10ml i sam zawodnik tez powinien byc szczesliwy :)

0

Pedro na obrone idzie, a Tello pewnie do Porto:) I niestety przeczuwam, ze Alexis odejdzie;/

1

Zawodnik kompletny:)

1

Za rok odejdzie za darmo, chyba ze podpisze nowy kontrakt.

1

Kupili przeciez Isco i Illaramendiego, a ze to niewypaly po 40mln kazdy to juz inna bajka:)

0

Oficjalnie??

0

Co Ty mi tu piszesz, ze Real sie zbroi?? Jak narazie to maja Kroosa( co jeszcze nie jest pewne), a Falcao raczej nie odejdzie z Monaco, a nawet jesli to jest niewiadomą po tak dlugiej kontuzji... My mamy Rakiticia, ktory dla Realu byl pierwsza opcja i na 90% Suareza, ktory jest najlepszym zawodnikiem w Anglii, tak jak wczesniej Ronaldo i Bale... Na ten moment to my szykujemy wieksze "armaty"...

0

To jeszcze nic... Gorzej jakby mial byc stoperem:)

1

Hahaha.. Dobre:) Musze to zobaczyc:)

0

Troche szkoda, ze bez opcji pierwokupu:)

0

Lepiej sie zastanowic przed wydaniem 30mln:]

0

W tym roku na wynagrodzenia i tak pojdzie mniej kasy niz wczesniej:)

0

Isco tez kupili rok temu i nic z niego nie maja:)

0

Troche niepodobny:)

2

Chyba Mascherano >>> Busi

0

Dlaczego?? Jakies nowe informacje??

2

Dopiero ćwiercfinal:)

13

Do Madrytu nie ma po co wracać:)



0

A to dodatkowe 10mln wplacone przez Messiego konkretnie za co???

0

Ale obszerny artykul!

0

Ale racje ma..

0

Z 35 mln trzeba bedzie dac.

0

Kroos chyba jest dogadany z "bialymi".

1

Podobno Pedro jest nie na sprzedarz:)

0

No, no... Zubi ma juz upatrzonych stoperow:) Widac, ze dziala i nie czeka do konca:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?