LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podobno Pedro jest nie na sprzedarz:)
0
No, no... Zubi ma juz upatrzonych stoperow:) Widac, ze dziala i nie czeka do konca:)
0
To mialo byc smieszne??
5
Jak narazie wszyscy faworycie mieli problemy w 1/8:)
0
A czy Brazylia lub Holandia zagraly lepiej w 1/8?? Nawet Niemcy sie meczyly z Algieria..
2
Messi znowu decydujacy:)
3
Ehh... W takim razie Zubi musi przejsc sie do Biedronki..
0
Dlaczego najwieksze talenty odchodza za darmo??? Chociaz opcje pierwokupu powinni dac ... Wychowalismy dobrego zawodnika, ktory odchodzi za darmo... Zarzad jak zwykle sie popisal..
0
Zaraz "hala dzieci" Cie zjedza:)
0
Hehe.. Mi tam sie podoba:) Zawsze to jakas dodatkowa gotowka:)
2
To jest oficjalne stanowisko Enrique i zarzadu czy kolejne plotki??? Ta informacja nie musi byc prawdziwa, wiec z radoscia wole poczekac:)
8
Nie przesadzajmy... Wieksze legendy nawet swojego krzeselka na Camp Nou nie maja:)
0
Ehh... A Tello mogl sie od niego jeszcze tylu zwodow nauczyc, a tak zostaje z jednym w repertuarze:)
0
Tego strzalu zaden bramkarz by nie obronil, chyba ze by sie rzucil jeszcze przed oddaniem uderzenia...
1
Dobrze Wam radze, nie nastawiajcie sie na odrobienie strat przez Algierie ani karne.. Szkoda nerwow:). Wiadomo jak to sie skonczy:)
2
Wiedzialem, ze tak bedzie:) Liczylem, ze Meksyk pokona Holandie i sie nie udalo mimo, ze bylo blisko, na Nigerie tez dzisiaj liczylem i rowniez byli blisko dogrywki i karnych, ale znowu sie nie udalo. Takze w tym meczu juz nawet nie nastawialem sie na karne, bo Niemcy jak to Niemcy- wygrac musza...
0
Ciekawe tylko czy to potwierdzona wiadomosc, czy kolejne wymysly.
0
Sam sie wystylizuje:]
1
Nie pij tego!
1
Sprzedarz Iniesty???? Ha, ha, ha...
0
To jednak sie przyznaje do ugryzienia??? To nie byl tylko nieszczesliwy upadek?:)
Ale serio, to dobrze ze przeprosil. Wazne, zeby wiecej nie gryzl:)
0
Zbyt piekne zeby bylo prawdziwe:) Ciesze sie, ze Lucho docenil Alexisa.
0
Juz wzmocnienia:) Real zostanie bez trofeum.
0
Kostaryka tez wczoraj nie grala jakos wspaniale, ale zasluzyla na cwiercfinal:)
0
Troche szkoda mi Meksyku, chociaz sami sa sobie winni. Nie powinni sie tak cofac.
A juz niedlugo Grecja-Kostaryka i kolejne emocje:) Licze na Kostaryke, ale z Grecja moga miec problem. Grecja ich nie zlekcewazy:)
1
To sie szykuj:)
1
Zubi jeszcze nie raz Cie zaskoczy, niestety negatywnie:)
10
Szkoda mi Meksyku :/
2
Okazje do pokazania swoich umiejetnosci mial i to nie jedna. Wiele nie pokazal, ale musi dostac szanse w przyszlym sezonie.Moze cos z niego bedzie:D
0
Chyba to byl dobry zakup