1

Podobno Pedro jest nie na sprzedarz:)

0

No, no... Zubi ma juz upatrzonych stoperow:) Widac, ze dziala i nie czeka do konca:)

0

To mialo byc smieszne??

5

Jak narazie wszyscy faworycie mieli problemy w 1/8:)

0

A czy Brazylia lub Holandia zagraly lepiej w 1/8?? Nawet Niemcy sie meczyly z Algieria..

2

Messi znowu decydujacy:)

3

Ehh... W takim razie Zubi musi przejsc sie do Biedronki..

0

Dlaczego najwieksze talenty odchodza za darmo??? Chociaz opcje pierwokupu powinni dac ... Wychowalismy dobrego zawodnika, ktory odchodzi za darmo... Zarzad jak zwykle sie popisal..

0

Zaraz "hala dzieci" Cie zjedza:)

0

Hehe.. Mi tam sie podoba:) Zawsze to jakas dodatkowa gotowka:)

2

To jest oficjalne stanowisko Enrique i zarzadu czy kolejne plotki??? Ta informacja nie musi byc prawdziwa, wiec z radoscia wole poczekac:)

8

Nie przesadzajmy... Wieksze legendy nawet swojego krzeselka na Camp Nou nie maja:)

0

Ehh... A Tello mogl sie od niego jeszcze tylu zwodow nauczyc, a tak zostaje z jednym w repertuarze:)

0

Tego strzalu zaden bramkarz by nie obronil, chyba ze by sie rzucil jeszcze przed oddaniem uderzenia...

1

Dobrze Wam radze, nie nastawiajcie sie na odrobienie strat przez Algierie ani karne.. Szkoda nerwow:). Wiadomo jak to sie skonczy:)

2


Wiedzialem, ze tak bedzie:) Liczylem, ze Meksyk pokona Holandie i sie nie udalo mimo, ze bylo blisko, na Nigerie tez dzisiaj liczylem i rowniez byli blisko dogrywki i karnych, ale znowu sie nie udalo. Takze w tym meczu juz nawet nie nastawialem sie na karne, bo Niemcy jak to Niemcy- wygrac musza...

0

Ciekawe tylko czy to potwierdzona wiadomosc, czy kolejne wymysly.

0

Sam sie wystylizuje:]

1

Nie pij tego!

1

Sprzedarz Iniesty???? Ha, ha, ha...

0

To jednak sie przyznaje do ugryzienia??? To nie byl tylko nieszczesliwy upadek?:)
Ale serio, to dobrze ze przeprosil. Wazne, zeby wiecej nie gryzl:)

0

Zbyt piekne zeby bylo prawdziwe:) Ciesze sie, ze Lucho docenil Alexisa.

0

Juz wzmocnienia:) Real zostanie bez trofeum.

0

Kostaryka tez wczoraj nie grala jakos wspaniale, ale zasluzyla na cwiercfinal:)

0

Troche szkoda mi Meksyku, chociaz sami sa sobie winni. Nie powinni sie tak cofac.
A juz niedlugo Grecja-Kostaryka i kolejne emocje:) Licze na Kostaryke, ale z Grecja moga miec problem. Grecja ich nie zlekcewazy:)

1

To sie szykuj:)

1

Zubi jeszcze nie raz Cie zaskoczy, niestety negatywnie:)

10

Szkoda mi Meksyku :/

2

Okazje do pokazania swoich umiejetnosci mial i to nie jedna. Wiele nie pokazal, ale musi dostac szanse w przyszlym sezonie.Moze cos z niego bedzie:D

0

Chyba to byl dobry zakup

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?