LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za Songa duzo nie dostanieny, ale jesli ma u nas siedziec wiecznie na lawce to chyba lepiej sprzedac go za 10-15mln. Wyjdzie to z korzyscia i dla Barcy i dla niego.:)
0
Nie ma co kombinowac. Lepiej kupic rasowego stopera i miec spokoj:)
0
Kibic nie kibic, ale zwyciestwo Barcy zawsze cieszy, a w szczegolnosci zwyciestwo odniesione przeciwko najwiekszemu konkurentowi:)
0
Wygralismy wkosza???
3
Przydalby sie ktos za Higuaina, bo on gra chyba jeszcze gorzej od Aguero..
0
Jaki wynik w kosza i ile do konca??
10
Lavezzi godnie go zastapi
4
Kto wie, moze nawet przed nim 3 mundiale i mozliwe, ze przekroczy 20bramek na mundialu:)
0
Portugalia mogla ten mecz wygrac 6:1:) Sam Ronaldo zmarnowal 4 setki.
0
Siedziec niech siedza, ale niech sie nie wypowiadaja w komentarzach:)
0
Dajmy im sie wyplakac;)
2
A widziales zeby Messi zmarnowal 5 setek w jednym meczu??? Koledzy wypracowali Ronaldo wiecej okazji do strzelenia gola niz zawodnicy Argentyny Messiemu.. Marne tlumaczenie..
1
Ronaldo i tak by "setek" nie trafial:)
2
Ilu sfrustrowanych kibicow Realu zaszczycilo nasza strone:) Szkoda, ze musza sie tu wyzywac:)
1
A Casillas uregulowal juz naleznosci??:)
0
Ghana ma lepszego bramkarza niz Iran czy Bosnia??? Raczej nie bo bramkarz Ghany podarowal Ronaldo gola... Messi strzelil 3 bramki indywidualnie, wiec klasa przeciwnika, ani partnerzy na boisku nic do tego nie maja...
2
A wgl Ronaldo to skrzydlowy!:)
1
Messi napozycje Xaviego??? Absurd..
2
Bedziemy miec albo Suareza, albo Alexisa w przyszlym sezonie, niestety
1
No tak... Mathieu jest juz prawie nasz, ale co to za wzmocnienie??
2
A co ma Busi do zachowania Suareza???
1
Hmmm.. Stopera najwyzszej klasy i prawego obronce???
1
Ugryzie kogos i wyleci za 10 spotkan... Do tego dolozymy do transferu 40-50mln... Suarez w Barcie nie bedzie "bogiem" i nie bedzie mial statystyk jak w Liverpoolu.
0
Ja juz wole Alexisa... Suarez w Barcelonie lepszych statystyk of Alexisa nie bedzie mial, zobaczycie. A jeszcze mamy dolozyc 40 czy 50ml .. Chyba nam to nie wyjdzie na dobre...
0
Cr wykorzystuje zamieszanie wokol Leo i to on teraz chce byc tym "dobrym".
0
Dla wielu kibicow Ronaldo to pomocnik:)
3
Mascherano jaka pilke do Di Marii poslal przy pierwszym golu, poezja!:)
0
Ten 31-letni bramkarz zagra pewnie jeszcze 5-6 sezonow...
0
Ciekawe jaka ma pensje, bo z zamilowania do ligi rosyjskiej tam nie poszedl...
0
Iniesta jak najbardziej zasluzenie jest kapitanem... Predzej on niz Pique i Alves...