0

Za Songa duzo nie dostanieny, ale jesli ma u nas siedziec wiecznie na lawce to chyba lepiej sprzedac go za 10-15mln. Wyjdzie to z korzyscia i dla Barcy i dla niego.:)

0

Nie ma co kombinowac. Lepiej kupic rasowego stopera i miec spokoj:)

0

Kibic nie kibic, ale zwyciestwo Barcy zawsze cieszy, a w szczegolnosci zwyciestwo odniesione przeciwko najwiekszemu konkurentowi:)

0

Wygralismy wkosza???

3

Przydalby sie ktos za Higuaina, bo on gra chyba jeszcze gorzej od Aguero..

0

Jaki wynik w kosza i ile do konca??

10

Lavezzi godnie go zastapi

4

Kto wie, moze nawet przed nim 3 mundiale i mozliwe, ze przekroczy 20bramek na mundialu:)

0

Portugalia mogla ten mecz wygrac 6:1:) Sam Ronaldo zmarnowal 4 setki.

0

Siedziec niech siedza, ale niech sie nie wypowiadaja w komentarzach:)

0

Dajmy im sie wyplakac;)

2

A widziales zeby Messi zmarnowal 5 setek w jednym meczu??? Koledzy wypracowali Ronaldo wiecej okazji do strzelenia gola niz zawodnicy Argentyny Messiemu.. Marne tlumaczenie..

1

Ronaldo i tak by "setek" nie trafial:)

2

Ilu sfrustrowanych kibicow Realu zaszczycilo nasza strone:) Szkoda, ze musza sie tu wyzywac:)

1

A Casillas uregulowal juz naleznosci??:)

0

Ghana ma lepszego bramkarza niz Iran czy Bosnia??? Raczej nie bo bramkarz Ghany podarowal Ronaldo gola... Messi strzelil 3 bramki indywidualnie, wiec klasa przeciwnika, ani partnerzy na boisku nic do tego nie maja...

2

A wgl Ronaldo to skrzydlowy!:)

1

Messi napozycje Xaviego??? Absurd..

2

Bedziemy miec albo Suareza, albo Alexisa w przyszlym sezonie, niestety

1

No tak... Mathieu jest juz prawie nasz, ale co to za wzmocnienie??

2

A co ma Busi do zachowania Suareza???

1

Hmmm.. Stopera najwyzszej klasy i prawego obronce???

1

Ugryzie kogos i wyleci za 10 spotkan... Do tego dolozymy do transferu 40-50mln... Suarez w Barcie nie bedzie "bogiem" i nie bedzie mial statystyk jak w Liverpoolu.

0

Ja juz wole Alexisa... Suarez w Barcelonie lepszych statystyk of Alexisa nie bedzie mial, zobaczycie. A jeszcze mamy dolozyc 40 czy 50ml .. Chyba nam to nie wyjdzie na dobre...

0

Cr wykorzystuje zamieszanie wokol Leo i to on teraz chce byc tym "dobrym".

0

Dla wielu kibicow Ronaldo to pomocnik:)

3

Mascherano jaka pilke do Di Marii poslal przy pierwszym golu, poezja!:)

0

Ten 31-letni bramkarz zagra pewnie jeszcze 5-6 sezonow...

0

Ciekawe jaka ma pensje, bo z zamilowania do ligi rosyjskiej tam nie poszedl...

0

Iniesta jak najbardziej zasluzenie jest kapitanem... Predzej on niz Pique i Alves...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?