0

I to bardzo dobry:)

0

Skad?

0

Powinien grac Villa, ktory odnajduje sie w druzynie i wienjak strzelac bramki na mundialu.

0

Casillas formy nie ma juz od dluzszego czasu.

0

Ale jest De Gea!:)

1

Hiszpania jedzie do domu, a Chile walczy o pierwsze miejsce w grupie:)

3

Nie zgodzilbym sie nawet na wymiane Sancheza za Koke... Nie mozemy zaczynac rewolucji pozbywajac sie jednego z najwazniejszych zawodnikow...

0

A to Sergi Robero nie zagral wiecej od Tello??

0

Cuadrado to wrecz skrzydlowy:)

1

Ale zyczy Pedro, Iniescie, Xaviemu, Busiemu, Pique i Albie zwyciestwa:)

0

Xavi raczej odejdzie. Ze wzgledu na to co Xavi zrobil dla.Barcy, zarzad raczej nie bedzie mu robil problemow. Jak juz ktos pisal, konczy sie nasza zlota era i druzyne trzeba budowac od nowa:)

1

I bardlzo dobrze, zel zostlawia Leo w spokoju...

0

Zobaczymy jak ten tercet zagra na mistrzostwach, bo jak narazie to szalu nie ma :)

0

To cena za cala ich wyjsciowa jedenastke??

0

Jak przyjdzie Cuadrado to raczej odejdzie Alexis, bo nie chce mi sie wierzyc, ze zarzad kupi go na obronce.. Watpie tez, ze Cuadrado bedzie chcial grac na obronie, skoro w innym klubie moze grac na skrzydle i strzelac mnostwo goli..

0

A u "bialych" juz placz i frustracja... Ale przeciez dla nich Rakitic to cienias:) W tej frustracji juz nawet poruszaja sprawe symulowania przez naszych pilkarzy:) Troche zalosne...

14

A co Modric pokazal w meczu z Brazylia???

0

Chyba maść bedzie niezbedna:)

1

Witamy Ivan:)

0

Lepiej idzcie spac:) Lepiej sie wyspac i byc wypoczetym niz ogladac ten mecz. Jutro i tak nie bedziecie o nim pamietac:)

0

Anglia i Francja tez moga zajsc daleko

0

Messi oprocz jednego dosrodkowania z rzutu wolnego i jednego dlugiego podania NIC nie pokazal... Juz ma chyba z 10 strat.. Ogolnie nudny mecz.. Argentyna chyba mysli, ze juz maja 3pkt. Chcialbym zeby BiH strzelila gola, bo moze wreszcie zaczalby sie prawdziwy mecz:)

4

Mam nadzieje, ze to ze Barca oczekuje za Alexisa 25mln jest tylko zartem, bo pozbycie sie Alexisa za 25mln skompromitowalo by Barce w Europie..

0

Wiedza, ze Barce bardzo latwo wydymac transferowo, wiec pewnie kupia Sancheza za 25mln..

0

Cuadrado to bardzo dobry zawodnik, ale to skrzydlowy... Po co on nam? Chyba, ze na skrzydlo, ale wtedy Alexis musialby odejsc, a tego chyba nikt nie chce:)

0

Za Cesca netto wyjdzie 20mln, wiec do pozostalych transferow tez dolicz podatek...

0

Pedro mial najlepszy sezon w karierze pod wzgledem statystyk ekspercie...

1

Asysta Alexisa:)

2

Alexis jest nasza przyszloscia:)

0

Ramos tez nie raz zawalil:) Ale mysle, ze Jordi zagral dobry mecz:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?