0

Tak, tak... Szczegolnie transfer Asiera Ilaramendiego za prawie 40mln byl przemyslany... 90%kibicow Realu oddalaby go teraz za darmo...

5

Pelna dominacja!:)

0

Jesli uwazasz, ze Fabregas gra piach w porownaniu do Rakiticia to zobacz sobie statystyki, bo w nich to Cesc jest lepszy... Jak zwykle cudze chwalicie a swego nie znacie..

0

Bardzo bym chcial, zeby zostal asystentem Enrique:) Moglby nadal wspierac swoja druzyne.

0

Oby tylko sie sprawdzil:)

0

Dociera do was, ze to juz koniec? Ze zywa legenda naszego klubu odchodzi?

2

Jestescie smieszni jesli chcecie sprzedac Cesca, dolozyc 20 mln i kupic Pogbe... Fabregas jeszcze pociagnie tą druzyne, ale musi dostawac swoje szanse na boisku na swojej pozycji, bez zadnych eksperymentow. Juz w tym sezonie pokazal sie z bardzo dobrej strony( szczegolnie w pierwszej polowie sezonu) a w nastepnym moze byc tylko lepiej.

0

Heh... To samo sobie pomyslalem:) Niech zrobia chlopaki zrzutke to bedzie zarzadowi latwiej:D

3

Popatrzcie sobie na statystyki Sancheza w tym sezonie.. Z tego co wiem to jest na 4 miejscu w lidze, jesli chodzi o bramki( zaraz za wielka trojką) i na 6miejscu w lidze, jesli chodzi o asysty... Pod tymi wzgledami jest lepszy od Bale`a i chociazby Rakiticia... Do tego Alexis zostawia serce na boisku... Tylko glupiec pozbywalby sie takiego zawodnika... Jesli by to ode mnie zalezalo to nawet za 45mln bym go nie sprzedawal...

0

10 razy bardziej wole Masche lub nawet Songa na zmiennika Busiego niz Illare...

0

A moze zafarbowal?:)

0

Manita w meczu Barca-Atletico?? Jak my im 1 bramke strzelimy to bedzie dobrze:)

1

Wez juz przestan z tymi kibicami na rm.pl... Tydzien temu Ancelotti byl najlepszym trenerem na swiecie, a Morata nastepca Ronaldo, a dzisiaj sa juz na wylocie z klubu...
Tak, wiem.. U nas tez roznie bywa, ale tam to juz przesada... My chociaz nie zyczymy swoim pilkarzom kontuzji...

0

Znowu wszystko w naszych rekach. Normalnie bylbym przekonany, ze liga jest nasza, ale patrzac na nasza gre i przede wszystkim nasze nastawienie do meczu to mysle, ze mistrzem bedzie Atletico, chociaz nadzieja zawsze jest:)

0

A czego Ty sie spodziewales? Ze powie, ze Neymar sie do niczego nie nadaje? Dla mnie to normalne, ze go chwali. Pewnie podobnie powiedzialby Messi o Bale`u:)

2

Chwalicie Varana, a nie doceniacie Bartry, ktory wcale nie jest gorszy a kto wie moze i jest nawet lepszy:)

0

Wiekszosc kibicow juz pisze, ze Luis Enrique nie nadaje sie na trenera Barcelony, ale moze warto dac mu szanse??

1

Dlaczego uwazasz, Ancelottiego za geniusza i najlepszego trenera? Bo dotarl do finalu LM? Atletico z Diego Simeone na czele tez tam dotarlo. W ciagu sezonu popelnial bledy, ktore byly mu wypominane. np eksperymentalny ustawienie druzyny na mecz z Barcelona. Tak, wiem to dopiero jego pierwszy sezon w Realu, ale poki co najlepszym trenerem nie jest.

0

Heh.. My to jednak mamy pecha:) Wczoraj stracilismy 2 pkt w doliczonym czasie gry, a dzisiaj w doliczonym czasie gry Real zdobywa pkt, ktory sprawia, ze Real w przypadku wszystkich wygranych meczow do konca daje im mistrzostwo bez ogladania sie na Barce. Gdyby nie ten 1 pkt wszystko zalezaloby od nas, a tak Real musi jeszcze zremisowac:)

0

Brales cos, czy piszesz to w pelni swiadomie??

0

Heh, jeszcze nie spotkalem sie z porownaniem Barcy do cebuli.:) Oczywiscie zgadzam sie z kazdym Twoim slowem, bo to po prostu widac. "Prawdziwa" tiki-taka pewnie nadal bylaby zabojcza, ale obecnie zadna druzyna nie potrafi odtworzyc naszej gry sprzed paru lat, my rowniez. Obecnie wymieniamy zbyt duzo bezsensownych podan, ktore nie napedzaja gry.

0

Z tego co wiem to na twojej stronie jest podobnie, wiec to nie sa normy tylko tej strony. Pamietasz co bylo z Diego Lopezem?? Ilu krzyczalo, ze jest lepszy od Casilasa?? A teraz? Puscil 2 gole, ktorych nie powinno byc i juz nadaje sie tylko na zmiennika...

0

Ogladalem ten filmik ze wzruszeniem... Boze, ile ja bym dal zeby ujrzec jeszcze kiedys taka Barcelone. Niestety brakuje juz tego blysku i zaangazowania. To byly piekne czasy.

0

Wypluj to!:)

0

Trzeba sie przygotowac na mase plotek transferowych. Tak jest co roku i teraz bedzie podobnie:)

0

Spokojnie, spokojnie! Lepiej sie tak nie napalajcie, bo sa male szanse na sprowadzenie Belga na Camp Nou a wy sobie wyobrazacie, ze Zubi juz go nam zalatwil:) Watpie, zeby zarzad sprowadzil dwoch fantastycznych bramkarzy:D

0

W nastepnym sezonie moga byc bardziej rozrzutni:)

0

Chyba musze sie z Toba zgodzic... niestety. Bardzo chcialbym Courtoisa w Barcelonie, ale rzeczywiscie wydaje sie to malo prawdopodobne.

0

Lub zrobic to inaczej. Courtois moglby grac w lidze i lidze mistrzow, a Ter Stegen moglby grac w Pucharze Krola( jesli pogodzilby sie z rola zmiennika, chodz pewnie nie po to przychodzi do Barcy).

0

Courtois to obecnie jeden z najlepszych bramkarzy na swiecie przed ktorym jest wspaniala przyszlosc. Owszem, Barca jest juz dogadana z Ter Stegenem, ale przeciez nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprowadzic dwoch klasowych bramkarzy, szczegolnie ze po sezonie odchodza Valdes i Pinto.
Troche mnie dziwi zainteresowanie Realu. W koncu maja juz Casilasa i Lopeza, a nadal chca wydawac nie male pieniadze na bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?