0

Luis jest niski?

0

200mln euro to sporo kasy, ale chyba lepiej miec w swojej druzynie wychowanka, ktory jest najlepszym pilkarzem na swiecie i jednym z najwiekszych pilkarzy w historii. A City jak chce to niech probuje, jesli im nie szkoda czasu:)

0

Chyba na mowienie, ze jest jednym z najlepszych pomocnikow w Europie jest jeszcze zbyt wczesnie...

0

Szkoda, ze nie wiedzial, ze w nastepnym sezonie do Barcelony przyjdzie Tata Martino, ktory dalby mu szanse gry:)

0

Tez uwazam ze na jego odejscie do Bayernu nie wplynela tylko liczba minut ktore spedzal na boisku. Widocznie chcial isc do Pepa do najlepszej druzyny roku... Skoro chcial tak duzo grac to troche dziwne, ze poszedl do Bayernu w ktorym konkurencja jest nie mniejsza niz w Barcelonie. No chyba, ze Pep zagearantowal mu miejsce w skladzie.

0

Narazie moze i nie jest jednym z najlepszych w Europie, ale widac, ze ma talent i kto wie co bedzie za pare lat:)

0

No tak, w koncu mundial juz niedlugo, a zawodnicy w minionym roku nie mieli okazji sie zgrac. Osobiscie chcialbym zeby to wlasnie Argentyna zdobyla mistrzostwo swiata i maja na to spore szanse:)

1

A ja bym chcial, aby jak najszybciej byl jednym z trenerow Barcelony. Z nim nasza mlodziez bylaby jeszcze lepsza:)

0

Drugiego Puyola juz nigdy nie bedzie :(

0

Wielki czlowiek, wielki pilkarz, wielki kapitan i wielka legenda... Co mozna jeszcze dodac? Szybko nie pogodze sie z tą sytuacja... Licze, ze z Barcelona zwiazany bedzie do konca zycia. Dziekujemy!

0

Czyzby chcial oglosic zakoncznie kariery? Wiedzialem, ze kiedys to nastapi, ale nadal nie.moge sie pogodzic. A moze chodzi o cos innego? Mam taka nadzieje:)

0

Hat-trick Messiego jak najbardziej realny. Dzisiaj wyjdziemy bardzo glodni zwyciestwa, wiec mysle, ze strzelimy pare bramek.

0

Niestety taka jest gorzka prawda, ze Sergi na nastepce Xaviego sie nie zanosi. W styczniu gral bardzo duzo i niestety, ale nie pokazal zupelnie nic. W swojej grze nie podejmowal ryzyka, a mimo to jego procent skutecznosci podan nie jest rewelacyjny.
Mozne zbyt szybko i pochopnie go oceniam, bo jest jeszcze mlody i jego forma moze nagle eksplodowac ale takie jest moje dotychczasowe wrazenie.Chyba jeszcze nie jest gotowy na wielkie mecze.

0

Tyle, ze na konferencji prasowej Simeone nie oskarza calego swiata za porazke...

0

Dodaj, ze wtedy sedzia to katalonczyk i ze "Uefalona" ma w tym swoj udzial.:)

Masz troche racji:) Ale dobrze, ze nie wszyscy kibice Realu sa tacy:)

0

Juz niedlugo zobaczymu Barcelone w akcji. Cos czuje, ze strzelimy kilka goli, ale z doswiadczenia wiem, ze lepiej zaczekac do koncowego gwizda:)
Fajnie tez, ze w derbach Madrytu padl remis. Niektorzy pisza, ze sedzia pomogl Realowi ale tak juz jest w hiszpanskiej lidze:) Raz korzystamg my, raz Real a raz inn druzyna.

0

On to ma pecha:/

0

A co? Chcialbys wywalic z klubu Puyola a wiec kolejna legende Barcelony?

0

A ja mam nadzieje, ze wroci do nas jeszcze jako pilkarz. Bardzo bym tego chcial. Dla mnie Abi jest symbolem i zawsze nim pozostanie.

0

Tak, dokladnie, ale ja nie kierowalbym tego do Cesca, ale do calej druzyny. Nie ma fo sie ogladac na innych, bo mistrzostwo nadal zalezy tylko od nas. Jesli w kazdym pozostalym meczu do konca sezonu zagraja na 100% to nie ma innej mozliwosci jak nasze zwyciestwo.

0

Chcialbym aby kazdy mecz traktowali jak final ale czy to jest mozliwe. Pamietacie? Po poprzednim slabym meczu tez kazdy mecz.mial byc finalem i margines bledu wynosil 0. I co? Kilka dobrych meczy, nawet pogrom z Rayo i nadszedl kolejny slaby mecz w ktorym bylo widac brak zaangazowania. Mam nadzieje, ze tym razem bedzie inaczej i pilkarze wezmą sie do roboty i juz takien wpadki nie bedzie.

0

Szczerze? Brakuje mi dawnego Lionela... Nie ma co sie oszukiwac, to juz nie ten sam Messi. Oczywiscie nadal strzela bramki i niejednokrotnie daje Barcelonie zwyciestwo, ale brakuje mu troche tego blysku sprzed lat. Mam wrazenie jak by mial mniej checi do gry, mniej pasji.
Mozliwe, ze sie nie zgadzacie, ale ja tak to widze. Widac, ze jeszcze nie jest w formie i jestem strasznie ciekaw co bedzie wyprawiac jak forma wroci, bo nawet teraz ma niesamowite statystyki.

0

Tak, ale musi im sie chciec:) Juz mieli w tym sezonie mecze w ktorych, grali slabo, dlatego musza na prawde mocno sie zmobilizowac, bo Real jest w wielkiej formie.

0

Po prostu chce wrocic na fotel lidera.:)

0

O nawet nie wiedzialem. Mam nadzieje, ze wroci po sezonie, bo bardzo by nam pomogl.

0

Rozumie, ze chodzi o pieniadze, ale czy warto? Do tej pory radzilismy sobie bez tych pieniedzy bardzo dobrze. Nie wierze, ze te pieniadze nam pomoga , bo kasa w sporcie to nie wszystko. Chyba, ze chodzi o poktlrycie dlugow i inne wydatki. Ja mimo wszystko bym sie nie zgodzil na zmiane nazwy stadiony.

0

Ale w tym meczu Schalke zagrala na prawde slabo. Chyba wystraszyli sie Realu.Nawet nie probowali roztrzygnac meczu na swoja korzysc, a po stracie drugiej bramki chyba bylo im juz wszystko jedno.. Obrona dziurawa jak nigdy. Praktycznie coakcja Realu to okazja po ktorej powinien pasc gol. Ale moze to zasluga Realu, nie wiem. Tak czy siak gratuluje im

0

Szacunek dla Realu za wysokie zwyciestwo. Ale czy my bysmy zagrali gorzej? Pewnie nie.. Oczywiscie nie chce umniejszac Realowi, ale Schalke nie pokazalo zupelnie nic. Bo powiedzcie sami... Czym Schalke zaskoczylo zawodnikow Realu.Ani nie bylo presingu, ani wielu celnych strzalow, a defensywa wygladala tragicznie. Z takim przeciwnikiem Barca nie mialaby problemow. Druzyna grajaca otwarta pilke nie majaca pomyslu jak zabrac pilke przeciwnikowi to to, co Barca lubi najbardzien.
Jeszcze raz gratulacje dla Realu. Bedzie strasznie ciekawie w walce o mistrzostwo Hiszpanii:)

0

W tym sezonie juz Barca wygrywala wysoko. A mysle, ze chcieliby wykorzystac postawe Schalke i ich ostatecznie dobic.

0

Ale ci co zostali na prawde swietnie kibicowali szczegolnie, ze wynik byl jaki byl.:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?