LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Owszem, Arsenal w tym sezonie gra wyjatkowo dobrze, ale czy jest w stanie zatrzymac niesamowita maszyne z Bawarii?:) Wydaje sie to malo prawdopodobne, chociaz oczywiscie zycze im tego z calego serca:)
0
Brawo Dani. Mile mnie zaskoczyles i mam nadzieje, ze nie po raz ostatni:)
0
Ciesze sie ze Iniesta powrocil do formy na tak wazny mecz. On zawsze bedzie dla nas kluczowy:)
0
A Ty odpisz im "smietankowi", chociaz w sumie nie ma co sie znizac do ich poziomu:)
0
Odpowiedzcie sobie szczerze... Obchodzi was co mowia jakies "hala dzieci" na stronie realu? Kto ogladal mecz ten wie jak bylo. A oni placza bo co im zostalo? Ich znienawidzona" uefalona" pewnie wygrala z poteznym City i to na wyjezdzie. Chociaz nie powiem... Posmiac sie mozna:)
0
Staralismy sie ich dobic przeciez... Pamietaj, ze sedzie zabral nam gola Piquei ze Messi tez mogl dobic City, ale zabraklo troch szczescia.
0
Brawo, brawo, brawo!
Swietna taktyka Martino i mam nadzieje, ze na Camp Nou zagramy podobnie.Szkoda, ze sedzia nie zauwazyl karnego w pierwszej polowie i szkoda, ze zabral nam gola Pique, ale i tak jest dobrze. Na Camp Nou wyatarczy zagrac swoje i awansujemy do kolejnej rundy
0
O tak!
0
Ehhh... Ja bym Nie zmienial Cesca.. Mam nadzieje, ze Sergi nie popelni powaznego bledu
0
Tak jest, szanujmy pilke i rozsadnie szukajmy drugiego gola. Tylko nic na sile, pamietajmy o obronie.
0
Po pierwsze karny teraz si nalezal a po drugie sedzia nie odgwizdal karnego po dotknieciu pilki reka w polu karnym City.. Wiec mozemy i tak czucnsie oszukani
.
0
Brawo! Szanujmy teraz pilke.
0
Chyba Neymar za Xaviego:)
0
W pierwszej polowie swietnie zagral Mascherano. Mam nadzieje, ze w drugiej polowie zagra tak jak w pierwszej. Mamy troche klopotow z wrzutkami City, ale to bylo wiadome juz przed meczem. Troche wiecej strzalow z naszej strony i bedzie dobrze:)
0
To czego sie obawialem- wysoki presing. Musimy zaczac biegac i grac swoje
0
Bez Xaviego nie utrzymamy sie przy pilce, a wedlug "Taty" posiadanie pilki bedzie kluczowe... Akurat ja sie bardzo ciesze, ze Xavi zagra od poczatku meczu.
0
Leo jest niesamowity. W takim wieku pobic rekord takiej legendy, a to jeszcze nie koniec. W nastepnym sezonie to on bedzie rekordzista ligi, bo w tym sezonie to malo prawdopodobne, chociaz kto wie:)
0
Tez tak uwazam. Alba ostatnio nie pokazuje sie z dobrej strony, a Adriano pokazuje ze stac go na piekne i skuteczne strzaly. Nie wiem jak prezentuje sie obrona City, ale jesli bedzie ciezko strzelic gola po skladnej akcji, to warto uderzac zza pola karnego, a Adriano potrafi strzelic jak malo kto.
0
Oj nie liczylbym na to, ze City zamknie sie w swoim polu karnym. Mysle, ze grajac u siebie beda chcielo zdominowac mecz i strzelic pare bramek. Chyba zdaja sobie sprawe, ze na Camp Nou Barca potrafi zdzialac cuda.Tak jak juz pisalem, City pewnie zagra wysokim presingiem. Jesli sobie odpuszcza presing to Barca zdominuje mecz i roztrzygnie dwumecz na swoja korzysc
0
Rayo zagralo odwaznie i od razu gralo nam sie lepiej.Czesto narzekacie na nasz styl, ze to juz nie ta sama Barca co kiedys. Ale zauwazcie ze teraz malo ktora druzyna gra z nami otwarta pilke. Po prostu teraz praktycznie kazdy zespol woli postawic "autobus" i liczyc na jakis kontratak. Wtedy nie ma wiele miejsca na nasza tiki-take i zaczynaja sie meczarnie.
Jesli chodzi o City to jestem przekonany, ze zagraja z nami otwarty i odwazny mecz( szczegolnie u siebie) i nastawia sie na agresywny i wysoki presing, ktorego sie najbardziej obawiam. Jednak musimy grac wtedy swoje i utrzymywac sie przy pilce. Podczas atakow na bramke musimy pamietac o defensywie i nie mozemy dac sie zaskoczyc podczas kontratakow. Mysle, ze nawet bramkowy remis bylby dla nas dobry, bo jestem przekonany, ze na Camp Nou nie damy im szans w walce o awans.
Zycze wam wiary we wlasna druzyne, bo niektorzy juz niedawali nam szans w starciu z City, chociaz po wczorajszym meczu z Rayo wielu zmienilo zdanie i nie daje szans City:)
0
Rayo zagralo odwaznie i od razu Barca zagrala tak jak za dawnych lat. Wy tak strasznie narzekaliscie na nasz styl gry, ze to juz nie to samo co kiedys, ale zauwazcie , ze malo ktora druzyna gra tak jak graly zespoly przeciwnko Barcelonie jeszcze kilka lat temu. Po prostu teraz praktycznie kazdy zespol w lidze woli postawic autobus i liczyc na jakiś kontratak. Wtedy po prostu nie ma miejsca na nasza tiki-take i zaczyna sie meczarnia.
Co do City to jestem przekonany, ze zagraja z nami otwarta pilke( zwlaszcza u siebie) i moga nalozyc agresywny, wysoki presing, ktorego sie najbardziej obawiam. Musimy zagrac uwaznie w obronie i nie dac sie zaskoczyc napastnikom City i starac sie strzelic chociaz 1 bramke. Najgorszy mecz wyjazdowy, u siebie bedzie znacznie lepiej.
Zycze wam wiary w swoja druzyne, bo niektorzy juz nie dawali szans Barcelonie, chociaz po meczu z Rayo te same osoby nie daja szans City:)
0
Szczegolnie odejscie kapitana druzyny do najwiekszego pilkarskiego wroga- do Realu Madryt.
0
Ale teraz jego gra jest nieporownywalna do tej z zeszlego sezonu:)
0
Mam nadzieje, ze Barca nie zdecyduje sie na sprzedaz Alexisa, bo on w tym sezonie na prawde bryluje. Rok temu uwazalem, ze jest za slaby na Barcelone a teraz? Teraz jest jednym z mocniejszych punktow naszej druzyny. Jak widac kazdemu trzeba dac szanse:)
0
A ja dodalbym jeszcze reszte druzyny:)
0
Jose Manuel Pinto
"Niepewny w opanowaniu piłki w początkowej fazie meczu, nawet jeśli umie więcej zwodów od Tello. "
Nie wiem jak was, ale mnie to rozwalilo:)
0
A ja wciaz nie moge zrozumiec tego jak on mogl odejsc z Barcelony do Realu... I jeszcze te zapewnienia, ze kocha Barce i ze nie ma zamiaru odejsc... Okazalo sie inaczej. Dla mnie zawsze bedzie zdrajca.
0
Masz racje z w sprawie podwyzki dla Messiego. Nie rozumiem dlaczego ciagle o tym wspominaja. Powinno to zostac pomiedzy Messim a zarzadem.
0
Hahaha... Wyjdz
0
Nie ma to jak zachwycac sie pilkarzem, ktory rozegrał dopiero 20 meczow. Poczekajmy do konca sezonu i wtedy bedzie mozna powiedziec o nim wiecej.Mozliwe, ze bedzie geniuszem podobnym do Neymara, ale po 6 golach nie mozemy powiedziec, ze juz jest wspanialy.:)