0

W zyciu trzeba umiec sie ustawic:) Pamietaj Miki.

0

Chcesz to pisz:) Jak tak czytam to widze, ze glupot nie piszesz:-)

0

Chyba troche przesadziles z dlugoscia Twojej wypowiedzi:-) Zglos sie lepiej do redakcji i pisz felietony, bo widze, ze pisac to Ty lubisz:)

0

Oj tak, bez watpienia to bedzie wielka bitwa, ktora miejmy nadzieje wygramy. Atletico pokazuje, ze ma na prawde wielkie aspiracje. Mysle, ze oni celuja w mistrzostwo Hiszpanii, bo na prawde graja fantastycznie.Jesli graliby do konca sezonu tak jak teraz i jak real bedzie gral tak jak gra to widze Atletico na drugim miejscu w lidze na koniec sezonu.

0

7 lat temu:-) Puyol i Xavi powinni jeszcze pamietac ten mecz.

0

Oj mysle, ze wielu z nas pamieta dwumecz z Getafe w 2007:) Wtedy Barca wygrala w pierwszym meczu 5:2( miedzy innymi dzieki Messiemu ktory strzelil 2 bramki w tym bramke marzen;) ) ,zeby w rewanzu przegrac 0:4. Ale mysle, ze w obecnej formie Barca jest nie do zatrzymania szczegolnie majac 4 bramki zaliczki:-)

0

Juz wczesniej zapowiadal, ze zostanie w Barcelonie jeszcze przez wiele lat, wiec dziwily mnie te wszystkie plotki dotyczace jego transferu. A to co Leo pokazal wczoraj chyba ucielo wszelkie spekulacje dotyczace jego formy. Leo byl, jest i bedzie Królem!:)

0

To naprawde nieprawdopodobne:-) W tym meczu Messi zagral o wiele lepiej niz przed kontuzja. Zdobyl 2 bramki w niecale 40 min i mogl zaliczyc fenomenalna asyste bodajze w 82 minucie. No a to co pokazal w doliczonym czasie gry nie pozostawia zludzen, ze Messi jest krolem. Widac u niego dynamike i ogromna chcec gry, wiec nie straszny nam zaden rywal. Ogolnie ten mecz w moim przekonaniu byl jeszcze lepszy od pozostalych. Juz sie nie moge doczekac starcia z Atletico:-) To bedzie wielki mecz!

0

Za co Robbena bys dal? No i chyba nie za Messiego, bo Messi miazdzy Riberego pod kazdym wzgledem.. Jedynie co przemawia za Riberym to to, ze wygral z klubem prawie wszystko ale to chyba nie powinno decydowac o wyborze zawodnika roku... W koncu rownie dobrze zlota pilke moglby dostac kazdy z pierwszego skladu Bayernu.. W mojej opini na zlota pilke bardziej zasluzyl Neuer albo Lahm ale tak to juz jest, ze docenia sie tylko ofensywnych zawodnikow.

0

Wspaniala bramka:) nigdy jej nie zapomne i mysle , ze nikt juz takiej nie strzeli

0

Za bardzo sobie tego nie wyobrazam... Przeciez w listopadzie i grudniu kluby europejskie graja mecze. Moim zdaniem to glupota przyznanie organizacji mistrzostw swiata Katarowi... Dziwi mnie, ze wczesniej o tym nie pomysleli. Jak widac pieniadze to nie wszystko

0

Rozwalaja mnie madryckie media... Podrapal sie po jajach I o to taka afera?? Widocznie chlop musial to zrobic I tyle

0

Mam nadzieje, ze Fabregas zagra od pierwszej minuty w meczu z Atletico, ale nie jako falszywa "9" ale za plecami Leo. Cesc jest obecnie w fanstastycznej formie, wiec mysle, ze musi zagrac w meczu z Atletico. W koncu jest teraz najlepszym pomocnikiem w Europie.:)

0

Bedzie sie działo! Juz sie nie moge doczekac powrotu króla:)

0

No rzeczywiscie moim zdaniem "Tata" to wspanialy trener i musimy sie cieszyc, ze Barca wybrala wlasnie jego:-)

0

Pedro i Alexis po raz kolejny pokazuja na co ich stac. Ogolnie nasza druzyna pokazuje wysoką forme. Bardzo mnie cieszy rowniez gra Iniesty, ktory chyba powraca do formy z poprzedniego sezonu:-)

0

Ter Stegen broni naprawde solidnie i chcialbym go zobaczyc w koszulce Barcelony

P.S. ogladacie mecz Real Madryt- Celta Vigo??? Jak tak dalej beda grac to straca punkty:-) A oto komentarze kibicow Realu: http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=49650&kom=ok

0

Mata to wspanialy zawodnik, jednak my mamy jeszcze lepszych graczy i nie widze dla niego miejsca w skladzie. Zycze mu powodzenia w szukaniu klubu i mysle, ze z jego umiejetnosciami chetnych nie bedzie brakowalo:-)

0

Slusznie, mecz juz byl wygrany.

0

Mecz z Atletico zapowiada sie bardzo ciekawie. Mozna powiedziec, ze stawka tego pojedynku jest 6 punktow:-) Jesli wygramy bedziemy miec 3 punkty przewagi nad Atletico, a jesli przegramy bedziemy tracic 3 punkty. Natomiast z remisu najbardziej ucieszylby sie Real:)
Oj ten mecz moze miec ogromny wplyw na rywalizacje w lidze. Nie moge juz sie doczekac i licze na wygraną:)

0

Kazdemu zdarza sie zmarnowac rzut karny. Wiekszosc wykonawcow rzutow karnych kiedys sie pomylila i jest to zupelnie normalne. Rzut karny to jeszcze nie gol:-)

0

Dzięki Don
@NieRozumiem Przepraszam bardzo, nastepnym razem sprawdze w internecie. Plus jest taki, ze moze paru innych kibicow rowniez nie wiedzialo a teraz sie dowiedzieli:-)

0

Masz racje. Messi to najlepszy pilkarz swiata, wiec jego wystep powinien byc oczywisty jesli nie bedzie zadnych przeciwwskazan zdrowotnych. A jesli Messi nie dokonca jest gotowy do rozegrania calego meczu to w drugiej polowie moze go przeciez zmienic Alexis lub Pedro, ktorzy rzeczywiscie sa w bardzo wysokiej formie.

0

A Real kiedy gra swój mecz? Pamietalem, pamietalem i zapomnialem.
Z gory dzieki za odpowiedz i sorki, ze troche poza tematem:-)

0

A ja tam wchodze na rm.pl gdy mam zly humor... Po przeczytaniu paru komentarzy chce mi sie smiac i od razu jest weselej. A tak na powaznie to nie wiem, kto normalny pisze tam takie komentarze:)

0

Nie rozumiem tych minusow:-) chyba niektorz wzieli komentarz Dona zbyt powaznie.

0

Rowniez szanuje "Tate" Martino i mam nadzieje, ze zwiaze sie z klubem na dlugie lata odnoszac sukcesy. Jak narazie "Tata" bardzo mi sie podoba. Zobaczymy jak poradzi sobie w kluczowych meczach grajac pod presja ale jestem dobrej mysli:-)

0

Niestety nie mialem okazji ogladac ich w akcji a szkoda:/

0

Misiaty7 nie moge sie z Toba zgodzic.. Osobiscie uwazam, ze Messi w ostatnich latach jest jednym z najlepszych jesli nie najlepszym wykonawca rzutow wolnych. Bardzo podoba mi sie styl ich wykonywania, Messi w przeciwienstwie do wiekszosci " specjalistow" nie nastawia sie tylko na sile strzalu i na trafienie obojetnie w jakie miesce bramki byle mocniej.. Messi za kazdym razem stawia na technike. Zauwazcie, ze prawie kazdy rzut wolny wykonywany jest tak aby pilka wpadla przy slupku czesto w okolicy " okienka" bramki. W kazdym meczu nie moglem sie doczekac momentu w ktorym Messi podchodzil do pilki aby wykonac rzut rozny:-)
Dobra, bo sie troche rozpisalem:) Taka jest moja opinia i moje odczucia,wy moze macie inne zdanie ale ja na prawde nie widze wielu zawodnikow, ktorzy lepiej wykonuja rzuty wolne:-)

0

Masz racje a obrona wcale nie jest taka tragiczna, chociaz zgadzam sie, ze w lecie dobrze by bylo sprowadzic jakiegos solidnego obronce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?