LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, ale jesli ogladales mecz Realu( albo chociaz skroty) to wiesz jak ten mecz wygladal.. Co strzal to gol.. Przy lepszym bramkarzu skonczyloby sie moze na 2-3:0.
0
Wiesz, ze swoja postawa obrazasz kibicow Barcelony? Wracaj na swoja strone...
0
Obawiam sie, ze nie wielu.. Przynajmniej tak wnioskuje po przeczytaniu niektorych komentarzy...
0
Dokladnie... Zgadzam sie z Toba w 100%.. Co wy wszyscy myslicie , ze Real albo Atletico juz nie straca punktow w tym sezonie??
I troche sie uspokojcie, bo zachowujecie sie tak jak kibice na rm.pl po przegranym meczu.
0
Ogarnijcie sie co niektorzy, bo tylko obrazacie prawdziwych kibicow Barcelony. Mi tez gra Barcy sie nie podobala i jestem rozczrowany wynikiem ale bez przesady.. Real czy Atlerico tez jeszcze straca punkty w lidze i to pewnie nie raz... Zdazaja sie slabsze mecze. Musimy znalezc sposob na strzelanie bramek druzyna, ktore stawiaja autobus przed bramka, bo tak jak wczesniej pisalem malo kto gra z nami otwarta pilke, ale nie jest tragicznie.. A jesli chodzi o dwumecz z City to mysle, ze mecze z nimi beda wygladaly zupelnie inaczej.
0
Trzeba bylo grac caly mecz a nie tylko koncowke.. Takie cos sie pozniej msci
0
Ogladasz mecz?? Chyba nie, wiec sie nie wypowiadaj na temat gry Xaviego...
0
No niestety, obecnie malo ktora druzyna gra z Barca otwarta pilke i musimy przyzwyczajac sie do takich autobusow.. Teraz to jest norma
0
Kiedys nie bylo takich autobusow na boisku..
0
Nie chcesz to nie ogladaj... I komentarzy tutaj lepiej tez nie pisz.
0
Spokojnie, rozjedziemy:)
0
Mam nadzieje, ze zagramy dzisiaj na naszym poziomie, zdominujemy mecz i pewnie wygramy:) Oby Messi znowu pokazal swoja klase:)
0
Co ty wlasciwie robisz na tej stronie???
0
Na 30 lat.:)
0
Wyjdz z tej strony i nie wracaj...
0
Ale jesli wierzyc plotkom real dostalby 80mln rocznie a my?? Ale nawet za to 80 mln wolalbym, aby Camp Nou pozostalo Camp Nou
0
Dokladnie...
0
No w koncu trzeba przypomniec wszystkim kto jest Krolem.:)
0
Na jakiej podstawie Capello uwaza, ze Real jest faworytem w lidze i Lidze Mistrzow??? Przeciez pieniadze w pilke nie graja a patrzac na obecna forme Realu to widze ich na 3 miejscu w lidze... Ma prawo do wlasnego zdania, ale cholernie mnie ciekawi jak to wywnioskowal:)
0
Krol jest tylko jeden.. Niech teraz Ronaldo strzeli taka brameczke...
0
Nie rozumiem was... Moze i mecz nie jest porywajacy, ale w koncu Barca awans ma juz zalatwiony, wiec przestancie z tymi komentarzami... Ten mecz to nie pojedynek w Lidze Mistrzow;)
0
Dlaczego... Miejmy nadzieje, ze to nie grozna kontuzja.
0
Niech wygra lepszy:)
0
Z jednym sie nie zgodze... W koncu Iniesta zostal 6 pilkarzem na swiecie, wiec uwazam , ze jego obecnosc w jedenastce roku jest uzasadniona... Martwi mnie natomiast, ze nawet ty jako kibic Barcelony pamietasz tylko ostatnie miesiace w wykonaniu Iniesty... Juz zapominacie jak gral do konca poprzedniego sezonu.. Owszem pozniej troche obnizyl loty ale jak najbardziej zasluzenie jest w jedenastce.
Z Danim i Xavim sie zgadzam... To byl zly rok w wykonaniu Alvesa, a i Xavi nie zachwyza juz tak swoj gra jednak jako kibic Barcy bardzo sie ciesze z sukcesow naszych pilkarzy
0
Gratulacje dla Ronaldo i dla Messiego, Neymara i Iniesty. 3 zawodnikow Barcy w pierwszej 6 robi wrazenie:-)
0
Yhym... Skoncza sie miliony to i skonczy sie projekt:) Chociaz fajnie by bylo, gdyby Abidal i Valdes grali w jednym klubie.
0
Miejmy nadzieje, ze to nic powaznego bo Iniesta wreszcie wracal do formy.
0
Bywa tak, ze gdy Xavi wchodzil na boisko kontrolowal srodek boiska co bylo nam potrzebne.. W tym meczu rzeczywiscie nie zrobil niczego nadzwyczajnego ale to tak samo jak nasi pozostali pilkarze, ale ja mimo wszystko jestem zadowolony z tego remisu...W koncu Atletico to obecnie nasz najtrudniejszy przeciwnik w lidze wiec remis na wyjezdzie jest jak najbardziej korzystny
0
Opusc tą strone, bo zanizasz poziom.. Z reszta po twoim nicku wnioskuje, ze przywialo cie tu ze strony realu i specjalnie trolujesz
0
Ale to zasluga rywala. Ciezko nam sie gra z Atletico ale wierze ze znajdziemy na nich sposob na Camp Nou