LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Placze madrycka prasa, placza kibice Realu... Czyzby juz wiedzieli,ze jak zwykle nic nie zdobedą?? Rozumiem, szukaja juz usprawiedliwienia, ale to troche zalosne..
0
Ciesze sie z jakze cennych 3pkt,bo w sumie to jest najwazniejsze, ale trzeba przyznac, ze nie zagralismy na swoim poziomie. Pressing Espanyolu powodowal, ze ciezko nam bylo utrzymac sie przy pilce przez dluzszy czas i gra wygladala troche chaotycznie. Cale szczecie 3pkt sa nasze i mozemy ze spokojem obserwowac poczynania naszych rywali:)
0
Martino czeka ze zmianami do 85minuty... Dopoki nie zaczniemy grac w naszym stylu to gola nie strzelimy.
0
Niestety ale nie mamy kontroli nad tym meczem. Musimy zdominowac srodek boiska i troche zmeczyc rywala, bo jak na razie graja dobrze presingiem.
0
O nie, nie... Mascherano za 10 mln? Chyba sobie zartują... Z reszta ja nadal widze miejsce dla niego w Barcelonie, nawet po przyjsciu srodkowego obroncy. Chcialbym, zeby Javier w koncu gral na swojej pozycji i rywalizowal z Busim o miejsce w skladzie
0
Moze w sobote poprawia im sie humory:) Chociaz mam nadzieje, ze Real nadal bedzie podazac ta drogą i nie zdobedzie trzech punktow:)
0
Mysle, ze odejscie Songa byloby najlepszym rozwiazaniem.. Song chyba nie do konca pasuje do Barcelony. Chcialbym aby to Mascherano stal sie rywalem Busquetsa na pozycji defensywnego pomocnika. Jestem przekonany, ze Mascherano bylby swietny jako defensywny pomocnik i kto wie, moze nawet "wygryzlby" Busiego z pierwszego skladu
0
Kibice Realu jeszcze niedawno modlili sie o podpisanie kontraktu przez Alonso, a teraz juz go skreslaja po ostatnich dwoch meczach:)
Co do Songa, to watpie zeby Real byl nim zainteresowany:)
0
Niestety, ale chyba zaden klub nie da za Songa 25mln. Mysle, ze 15mln to maksimum.
0
Mam nadzieje ze transfer bramkarza nie bedzie konieczny.
0
Co?? To juz koniec.. Juz wiecej nie zobacze Valdesa w koszulce Barcelony. Nie tak tak to sobie wyobrazalem. Nie wierze, ze Valdes nie bedzie juz z nami walczyl o mistrzostwo i ze nie pojedzie do Brazyli. Przeciez to mogl byc jego ostatni mundial..
Trzymaj sie Victor!
0
No no... Ladnie Leo odpowiedzial temu rzeznikowi:)
0
Z tego co czytalem to beda musieli zaplacic uwaga- po 1500 euro:) I powiedzcie mi co to są za kary jak na zarobki takich gwiazd? Przeciez oni tego nawet nie odczuja:) To samo bylo z kara dla Atletico za rzucenie zapalniczka przez jednego z kibicow. Rozumiem, ze przepisy dla wszystkich sa jednakowe i dla mniej slawnych pilkarzy moga to byc jakies pieniadze, ale dla takich gwiazd taka kara nic nie znaczy:)
0
Ale o co Ci chodzi?:)
0
„Nie zasłużyliśmy na przegraną, to był wyrównany mecz. Niemal mieliśmy go pod kontrolą. Dużo się poprawiliśmy”.
Real mial ten mecz pod kontrola?? Ja mialem wrazenie, ze w drugiej polowie to Barca kontrolowala przebieg spotkania:) Pierwsza polowa to raczej gra cios za cios.
0
Czy to znaczy ze mozna dawac karne za faul poza polem karnym?:)
0
Placz i rozpacz kibicow Realu - bezcenne:)
0
Ale we wczorajszym meczu sedzia nie byl za Barcelona... Jak by byl za Barcelona to Real nie dostalby karnego z kapelusza...
0
Karny dla Realu Madryt poza „szesnastką"
To go chyba troche przygasilo:) Jak widac juz nie tylko kibice Realu zwalaja przegrane mecze na arbitrow. Jak widac jacy zawodnicy tacy i kibice:)
0
Co tu wiecej dodac? Krol i tyle.
0
Ja mysle, ze normalni kibice Realu po prostu sie tam nie wypowiadaja, bo nie chca brac udzialu w takiej dyskusji. Niestety strona Realu zostala opanowana przez " Hala dzieci" i wiele sie z tym nie da zrobic:)
0
Karny po faulu na Iniescie tez byl bledny?? Ludzie... Barca wygrala zasluzenie.. Zasluzyla na to swoja gra. Co Real pokazal w drugien polowi?? Cieszcie sie ze zasluzonego zwyciestwa, a nie dopatrujecie sie nie wiadomo czego:)
0
Mnie tylko ciekawi co powie teraz Mou... Co ta najslabsza Barca teraz wyprawia.
0
Messi hat-trick i asysta... Ludzie, przeciez to jest niebywale... Gdzie byl Ronaldo w tym meczu? Czyżby nasza "fatalna" obrona wykluczyla go z gry?? Messi wlasnie dzieki takim meczom buduje swoją legende... I do tego kolejny rekord, a wiec najlepszy strzelec w El Clasico. Cieszcie sie jego grą i dziekujcie Bogu, ze zyjecie w erze Messiego, bo drugiego takiego pilkarza nie bylo i nie bedzie.. Leo jest WIELKI
0
Wciąz nie moge uwierzyc... co to byl za mecz. Najlepsze El Clasico od wielu lat, a nasza gra byla wspaniala. Szczegolnie w drugiej polowie zdominowalismy to spotkanie.
Barca znów wielka!
0
Juz tylko 5min do rozpoczecia El Clasico. Trzeba zagrac rozwaznie, ale i od waznie, bo potrzebujemy zwyciestwa, bo niestety przegrana przekresla nasze szanse w lidze. Ja jestem jakos dziwnie spokojny, ale mam nadziene, ze nasi zawodnicy zachowaja skupienie do ostatniej minuty. Trzeba zdominowac mecz i liczyc na troxhe szczescia:) Powodzenia Barca!
0
To sa tylko statystyki. Gre zweryfikuje boisku i to na boisku trzeba pokazac, ze jest sie najlepszym
0
Zestawienie obejmuje ostatnie 5 sezonow a nie kilka dekad...
0
Zestawienie obejmuje ostatnie 5 sezonow a nie kilma dekad...
0
Nie od dzis wiadomo, ze takie rankingi i zestawienia nie zawsze przedstawiaja sile i osiagniecia niektorych klubow. Liczby to nie wszystko:)