LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Wiekszosc forumowiczy chce, aby Cesc zostal w klubie...
0
I o to wlasnie chodzi w klauzulach, maja odstraszyc zainteresowanych, a przeciez negocjacje mozna prowadzic normalnie, bez uzyfia klauzuli
0
W ubieglym sezonie pokonalismy Real DWA razy, wiec wzrost to nie wszystko ekspercie...
1
Niby masz racje, ale 33mln to jednak kolejna promocja z naszej strony..
11
Mam nadzieje, ze Enrique odwazy sie na posadzenie Messiego na lawke jesli bedzie to konieczne..
1
Alexis absolutnie zasluguje na miejsce w tej druzynie... W przeciwienstwie do wiekszosci swoich kolegow z szatni ma checi do gry... Jesli juz Barca mialaby sie go pozbyc to negocjacie powinny zaczynac sie od 50mln.. Dosyc rozdawania prezentow
0
Dokladnie.. Kiedys nikt nie myslal, ze na transfer mozna wydac 90mln za jednego zawodnika.. Czasy sie zmieniaja i ceny beda stale rosly.
1
Arsenal dostaje 50% kwoty powyzej 36mln, wiec jesli sprzedaliby go za 50mln to Arsenal dostalby 7mln, a Barcelonie zostalyby 43mln. Zawsze to lepsze niz33mln...
1
Slyszeliscie o Laporcie? Podobno klauzula 42mln..
Dobra, ale tak na powaznie, to lepiej przestancie, bo moderator moze nie miec poczucia humoru:)
0
Gdyby do Barcy trafil Aguero, to mozna by pomyslec o przesunieciu Alexisa do tylu:)
0
A nie czasami 36mln?? Tak mi sie przynajmniej wydaje, ale pewny nie jestem. Oczywiscie 33mln to za Cesca zdecydowanie za malo
1
Chelsea sprzedala Luiza za 50mln, a kupi Cesca za 33mln.. Śmiech na sali...
0
A teraz za przeproszeniem walnijcie sie w leb i pomyslcie skad niby ten dziennik o tym wie?? Jak zykle wierzycie we wszystko co jakas gazetla napisze..
0
Przeciez Suarez by sie zagryzl z Cristiano.. W Realu jest tylko jedna osoba od strzelania bramek- Cristiano, a to by sie Suarezowi nie spodobalo:)
6
A na jakiej pozycji mialby grac Reus bo chyba nie w ataku.. Chociaz jesli gralby jako ofensywny pomocnik z pewnoscia nasza gra bylaby skuteczniejsza.
0
W chwili obecnej nasz budzet transferowy nie wystarczy nawet na samego Aguero, za ktorego minimum 70 mln trzeba dac.. To genialny zawodnik, ale chyba lepiej skupic sie na obronie a do Aguero wrocic w nastepnym sezonie.
0
Czyli Reus by sie zmienial z Neymarem?? Faktycznie, swietny pomysl..
0
Wiec co? Jest zastary?:)
1
Moze jeszcze Vidal+ Aguero??
0
Ale Euro to nie MŚ.. Pamietasz co Brazylia zrobila z Hiszpania w Pucharze Konfederacji?:) Wszystko moze sie zdarzyc. Hiszpania moze nawet nie dojsc do cwiercfinalu.
11
Urazy w sporcie sie zdarzaja i to dosyc czesto.. A Ty lepej sie nie znizaj do poziomu niektorych kibicow "rozo.. bialych"
0
I co by to dalo??? Wtedy pilkarze by zarabiali po 30mln i tyle by z tego wyniklo... Tak czy siak nadal liczylyby sie pieniadze, wiec byloby to bez sensu..
4
Jesli srodkowy napastnik ma byc naszym glownym celem transferowym, to chyba klasowego obroncy nigdy nie kupimy...
3
Zamiast kombinowac z jakims Mathieu czy Marquinhosem to chyba lepiej kupic Laporte. PSG chyba tak latwo nam Marquinosa nie odda, a Mathieu to chyba nie ten poziom.
0
Nie wiem jak wy, ale ja bym widzial Pissczka w Barcelonie:)
0
To byla ironia..
1
Haha:) Teraz dopiero sie zacznie:) Troche podenerwowac im mozna, ale zeby odrazu wyzywac od pedalow?:)
4
David juz swoje osiagnal. Jest juz legenda hiszpanskiej pilki. Teraz moze grac bez wiekszej presji i poznawac inne ligi na swiecie.
5
Tak, Dani Alves byl spektakularny i swego czasu jednym z najlepszych jesli nie najlepszym prawym obronca na swiecie. Pamietam jak mial 14 asyst w sezonie, pamietam te wszystkie pilki zagrane do Messiego. To byl wielki zawodnik, bardzo wielki, ale niestety wszystko kiedys sie konczy... Kto wie? Moze pod okiem Enrique odzyje chociaz troche, zacznie dosrodkowywac dolem i bedzie pamietac o obronie, a wtedysnowu bedzie wielki. Oby!
0
Brqk Klose sprawia, ze ten ranking jest dla mnie smieszny I bezwartosciowy..