0

Skonczylem czytac twoj komentarz po przeczytaniu drugiego zdania... W dalszej czesci tez masz takie "mądrosci"???

0

Moze na rowni to nie, ale duzo mu nie brakuje:)

6

Co wy z tym Luisem??? Szczerze watpie, ze Barca zlozyla za niego jakakolwiek oferte,bo znaja swoja sytuacje finansowa i wiedza , ze na Suareza ich poprostu nie stac... Chyba, ze za wszelka cene nie chca Suareza w Realu i wydadza wszelkie mozliwe srodki, a to by oznaczalo kolejng sezon bez klasowego obroncy...

0

Gorzej jak wyjdzie maly Madrytysta:)

0

A babcia co robi u was w domu??? Analizy taktyczne??

0

On robi sobie jajca, a wy wszystko bierzecie na powaznie:)

6

"Uefalona" maczala w tym palce!!!

0

A rm.pl pewnie juz pisza o "drukarni" :) To ich znak firmowy, szczegolnie w poprzednim sezonie..

0

Serio?? Tak uwazasz?:)

0

A Korea gdzie???

0

Uff... Ucichł:)

0

Marzenia...

2

Algieria to tez Afryka:)

0

Widocznie na boisku sa lepsi zawodnicy.

2

Ty tez masz jakis kompleks na punkcie Barcelony skoro logujesz sie na tej stronie...

0

To bylo dobre:)

1

Tak, tak... I Pique z Bartra na obronie...

1

Widze, ze juz wielu widzi Suareza w koszulce Batcelony.. Jak narazie to nawet nie wiqdomo, czy Barca bierze go pod uwage( w co watpie, bo nas na Luisa po prostu nie stac) Zastanowcie sie ilu to juz pilkarzy mialo przyjsc do Barcelony wedlug "zrodel" MD, a ilu dolaczylo do naszej druzyny..

2

I 18mln poszlo na Ivana:) Tez uwazam, ze nas na Suareza nie stac... Musielibysmy chyba wyplacic Liverpoolowi ta kwote w ratach przez 3 lata...

3

Cale szczescie Alexis zaczyna pokazywac 80% swoich mozliwosci, a w przyszlym sezonie moze byc jeszcze lepszy:)

0

Jesli mielibysmy oddac Sancheza i doplacic 35 mln to mogloby sie olacac, choc uwazam, ze Alexis razem z Messim jest najlepszym zawodnikiem naszej druzyny. Dziwi mnie bardzo, ze Alexis wyceniany jest na marne 25 mln... Dla mnie to smieszna suma za takiego zawodnika.

2

Serio ktos wierzy w transfer Suareza do Barcy??? Moim zdaniem jest to nierealne w tym sezonie... Musimy kupic 2 stoperow, a nie wydac caly budzet na Suareza..

0

Chyba zaden szejk nie wydaje tyle kasy na transfery co Perez:)

0

To dobrze,ze nie marzą:)

4

Dzieciaki na rm.pl juz marza o Suarezie:)

0

Byc moze uwazal, ze w reprezentacji Angli nie bedzie mial latwo, ze w zgledu na wielka konkurencje:) Ale to tylko takie moje domysly. Mozliwe, ze gra w reprezentacji Wali z milosci do ojczyzny:)

2

Iniesta i Alexis zagrali bardzo dobry mecz:)

0

I to bardzo dobry:)

0

Skad?

0

Powinien grac Villa, ktory odnajduje sie w druzynie i wienjak strzelac bramki na mundialu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?