0

Bardziej kompromitacja:)

0

Zarzad juz zapowiedzial przedluzenie kontraktu z Pedro, ale mam nadzieje, ze to nie oznacza odejscia Alexisa, bo to bylby wiekszy blad niz sprzedanie Cesca...

1

Iniesta nie istnial caly sezon i taka jest przykra prawda... Mial zaledwie kilka zrywow i to by bylo na tyle... Mam nadzieje, ze Rakitic i Rafinha beda w formie bo nie wyobrazam sobie Xaviego i Iniesty jednoczesnie na boisku... Przeciez oni we dwoch nie mieli nawet polowy asyst ktore mial sam Cesc... O bramkach juz nawet nie ma co wspominac..

0

Z tego co wiem to nie od stycznia, a od lata 2015 roku.

0

I po co ta ironia?:)

1

Bo nasz zarzad daje sie "dymac" za kazdym razem... Niestety nie mamy zarzadu na swiatowym poziomie i dlugo nie bedziemy miec...

0

Szkoda, ze sprzedali naszego najlepszego pomocnika w ubieglym sezonie za marne 33mln, ale mam nadzieje, ze wiedza fo robia... Jedynie na Rakiticia i Inieste mozemy teraz liczyc... Czeka nas trudny sezon...

1

Miranda to chyba obecnie najlepsza realna opcja na srodek obrony... Nie ma co marzyc o Benati czy Mangali( ktorzy od Mirandy duzo lepsi nie sa). Miranda byl podstawowym zawodnikiem Atletico, druzyny ktora dotarla do finalu LM i miala chyba najlepsza obrone w Europie i do tego nie kosztuke zbyt wiele, wiec czemu by go nie kupic?

0

I City moze tylko podziekowac Realowi za te "3grosze":)

1

Jakie problemy?

1

Reus na 100% nie odejdzie w tym roku z Borussi, wiec sie nie martw:)

2

Dlaczego zastary?? Jeszcze 4-5 lat moglby zagrac na wysokim poziomie, a ze transfer by nas duzo nie wyniosl, to bardzo bym chcial Piszczka w Barcelonie:)

2

Nikt nam niczego nie ulatwia i kazdy chce wyciagnąc od nas jak najwiecej, a my kazdemu robimy prezenty sprzedawajac pilkarzy za grosze... Chociaz akurat ciesze sie, ze Cuardado raczej do nas nie trafi:)

0

Moim zdaniem w ubieglym sezonie nie mielismy zadnego stylu.. Tiki-taka to to na pewno nie byla..

0

Tylko chyba najpierw zawodnik musi wyrazic zgode na transfer do danego klubu.

1

Czy ty sie musisz ciagle wypowiadac na tej stronie? W prawdzie nikt Ci tego nie moze zabronic, ale wlasciwie co Ty tu robisz? Nie lepiej sie wypowiadac na stronie swojego klubu wsrod "swoich"???

0

Klauzula aktywuje sie latem 2015 roku, a nie w styczniu. Przynajmniej tak jest napisane w artykule:)

0

Bardzo solidny obronca. Ma 29 lat, wiec jeszcze kilka sezonow pogra, a w tym czasie mozemy znalezc kolejnego, tym razem mlodszego obronce.

1

Tyle, ze transfer Cesca jest tak samo pewny jak transfer Rakiticia..

7

Skoro nie chca dac zarobic Kanonierom, to niech dadza 33mln i Lukaku:)

0

To albo niech Barca szuka innego kupca, albo niech Cesc zostanie w Barcelonie..

0

Good job Zubi;)

0

Rutynowy zabieg:)

2

Po co od razu obrazac murzynow??

0

Zauwazylem kilka literowek w tekscie. :) Jak by Ci sie Kate nudzilo, to moglalbys poprawic:D

0

Klauzula obowiazuje dopiero od stycznia przyszlego roku.

0

Powaznie potrafi uderzyc z dystansu? Nie widzialem go zbyt wiele razy w akcji, wiec nie wiem jak gra, ale za ok 20mln kupic takiego zawodnika to okazja:)

0

Jesli Reus nie bedzie chcial grac dla szejkow, tylko bedzie chcial isc do Barcelony to szejki moga dawac nawet 100mln;)
Osobiscie uwazam, ze Reus nie trafi na Camp Nou tego lata, ale kto wie?? Moze przyjdzie do nas za rok:)

3

Wierzycie w to?? Bo ja nie... Borussia raczej go ni pusci. Conajwyzej mozemy za rok zaplacic za niego klauzule:)

3

Mam nadzieje, ze w przyszlym sesonie znajdzie sie miejsce w skladzie, dla graczy ktorym zalezy na zwyciestwie, bo to jest chyba najwazniejsze, a zawodnicy ktorzy graja na pol gwizdka zasiadą na lawce..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?