LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mysle, ze Enrique widzi w Masche przyszlosc Barcy. Sam nalegal, zeby Javier byl jednym z kapitanow i to on zadecydowal o pozostaniu Javiera w Barcie, wiec mysle, ze wykorzysta jego potencjal jako defensywnego pomocnika.
0
Ile Zubi wycisnalby za Pedro??? 15-20mln??? Niestety, ale jesli Lucho chcial miec w zespole Suareza to musial pogodzic sie ze strata Alexisa. Oczywiscie odejsie Alexisa to dla nas wielka strata, bo to wielki pilkarz, ale czy bedziemy tego zalowac dowiemy sie za rok. Z pewnoscia Alexis marnowalby sie na lawce, wiec dla niego to lepiej, ze przeniosl sie do klubu w ktorym ma.zagwarantowany pierwszy sklad.
1
Watpie, czy Lucho nie chcial Alexisa w druzynie, bo bylby chyba slepy, zeby pozbywac sie takiego pilkarza, ktory zostawia serce na boisku. Wiedzial jednak, ze nie mozna miec wszystkiego i wiedzial, ze Zubi musi sie pozbyc Alexisa, jesli na Camp Nou ma trafic Suarez. Z cala pewnoscia Lucho wolalby Alexisa niz Pedro, ale wyszlo jak wyszlo...
1
Jesli Suarez bedzie grac na skrzydle to lepszy od Alexisa nie bedzie, gwarantuje. Mam jednak nadzieje, ze bedzie gral jako srodkowy napastnik, a Messi zostanie przesuniety na skrzydlo. Czy to da lepsze efekty? Zobaczymy.
0
Niby masz racje, ale troche szkoda Alexisa:) Mam tylko nadzieje, ze to nam sie bedzie oplacac
2
Czy to dobra decyzja okaze sie za rok.
0
Obys mial racje
0
Terz?:)
0
Co z tego, ze Busi lepiej gra glowa, skoro nie potrafi tego wykorzystac?:)
0
Nie mowiac juz o innym wykorzystaniu twojej osoby:)
0
Ciekawe jak Alexis odnajdzie sie w Arsenalu:) Zycze mu jak najlepiej i mam nadzieje, ze bedzie grac tak jak w ostatnim sezonie. Powodzenia Alexis!
0
Jeszcze by Cie otrul i dopiero bys mial:)
1
Troche szkoda... Mam nadzieje, ze Suarez pokaze klase u nas w klubie i godnie zastapi Alexisa:)
1
Ho, ho... Dwoch "bialych" sie zebralo..
0
Bedzie ciezko:)
0
I kastracja w pakiecie:)
0
Ocena dla Leo jest przesadzona o minimum 1 ocene. Messi byl niewidoczny przez caly mecz a jego akcje mozna.policzyc na palcach jednej reki. Holendrzy swietnie radzili sobie w defensywie i byli przygotowani na akcje Messiego, ale chyba Leo mogl zrobic wiecej, gdyby tylko biegal.
0
Marna prowokacja...Wiekszosc jeszcze przed zakonczeniem sezonu chciala Busiego zastapic Javierem, wiec wiesz... Nie tym razem:)
0
A po polsku???
0
Z niego taki Rosjanin jak ze mnie Wloch..
0
Defensywa Argentyny, a defensywa Brazylii z polfinalow to dwie rozne bajki
0
Suarez mial byc ogloszony dzisiaj i co?:)
0
Aha. W sumie to on tez byl bohaterem. Szkoda, ze ta nagroda nie dla Javiera, bo wykonal kawal czarnej roboty, ale chyba najlepsza nagroda bedzie mistrzostwo:)
0
Podobno Szpakowski ma komentowac final.
0
Kto byl zawodnikiem meczu? Javier??? Zasluzyl na to wyroznienie.
0
Troll...
0
Szczerze, to nie wyobrazam sobie, ze Niemcy nie wygraja w finale. Maja swietnie poukladany zespol. W prawdzie Argentyna swietnie gra w defensywie, ale bedzie ciezko:) Nie mogą dac sie calkowicie zdominowac.
0
No wiesz, jedno nie wyklucza drugiego.
0
Zgadzam sie:)
0
A co biali maja mowic?? Ze Leo i spolka sa w finale, a Cristiano od kilkunastu dni siedzi sobie w domku??