0

Mysle, ze Enrique widzi w Masche przyszlosc Barcy. Sam nalegal, zeby Javier byl jednym z kapitanow i to on zadecydowal o pozostaniu Javiera w Barcie, wiec mysle, ze wykorzysta jego potencjal jako defensywnego pomocnika.

0

Ile Zubi wycisnalby za Pedro??? 15-20mln??? Niestety, ale jesli Lucho chcial miec w zespole Suareza to musial pogodzic sie ze strata Alexisa. Oczywiscie odejsie Alexisa to dla nas wielka strata, bo to wielki pilkarz, ale czy bedziemy tego zalowac dowiemy sie za rok. Z pewnoscia Alexis marnowalby sie na lawce, wiec dla niego to lepiej, ze przeniosl sie do klubu w ktorym ma.zagwarantowany pierwszy sklad.

1

Watpie, czy Lucho nie chcial Alexisa w druzynie, bo bylby chyba slepy, zeby pozbywac sie takiego pilkarza, ktory zostawia serce na boisku. Wiedzial jednak, ze nie mozna miec wszystkiego i wiedzial, ze Zubi musi sie pozbyc Alexisa, jesli na Camp Nou ma trafic Suarez. Z cala pewnoscia Lucho wolalby Alexisa niz Pedro, ale wyszlo jak wyszlo...

1

Jesli Suarez bedzie grac na skrzydle to lepszy od Alexisa nie bedzie, gwarantuje. Mam jednak nadzieje, ze bedzie gral jako srodkowy napastnik, a Messi zostanie przesuniety na skrzydlo. Czy to da lepsze efekty? Zobaczymy.

0

Niby masz racje, ale troche szkoda Alexisa:) Mam tylko nadzieje, ze to nam sie bedzie oplacac

2

Czy to dobra decyzja okaze sie za rok.

0

Obys mial racje

0

Terz?:)

0

Co z tego, ze Busi lepiej gra glowa, skoro nie potrafi tego wykorzystac?:)

0

Nie mowiac juz o innym wykorzystaniu twojej osoby:)

0

Ciekawe jak Alexis odnajdzie sie w Arsenalu:) Zycze mu jak najlepiej i mam nadzieje, ze bedzie grac tak jak w ostatnim sezonie. Powodzenia Alexis!

0

Jeszcze by Cie otrul i dopiero bys mial:)

1

Troche szkoda... Mam nadzieje, ze Suarez pokaze klase u nas w klubie i godnie zastapi Alexisa:)

1

Ho, ho... Dwoch "bialych" sie zebralo..

0

Bedzie ciezko:)

0

I kastracja w pakiecie:)

0

Ocena dla Leo jest przesadzona o minimum 1 ocene. Messi byl niewidoczny przez caly mecz a jego akcje mozna.policzyc na palcach jednej reki. Holendrzy swietnie radzili sobie w defensywie i byli przygotowani na akcje Messiego, ale chyba Leo mogl zrobic wiecej, gdyby tylko biegal.

0

Marna prowokacja...Wiekszosc jeszcze przed zakonczeniem sezonu chciala Busiego zastapic Javierem, wiec wiesz... Nie tym razem:)

0

A po polsku???

0

Z niego taki Rosjanin jak ze mnie Wloch..

0

Defensywa Argentyny, a defensywa Brazylii z polfinalow to dwie rozne bajki

0

Suarez mial byc ogloszony dzisiaj i co?:)

0

Aha. W sumie to on tez byl bohaterem. Szkoda, ze ta nagroda nie dla Javiera, bo wykonal kawal czarnej roboty, ale chyba najlepsza nagroda bedzie mistrzostwo:)

0

Podobno Szpakowski ma komentowac final.

0

Kto byl zawodnikiem meczu? Javier??? Zasluzyl na to wyroznienie.

0

Troll...

0

Szczerze, to nie wyobrazam sobie, ze Niemcy nie wygraja w finale. Maja swietnie poukladany zespol. W prawdzie Argentyna swietnie gra w defensywie, ale bedzie ciezko:) Nie mogą dac sie calkowicie zdominowac.

0

No wiesz, jedno nie wyklucza drugiego.

0

Zgadzam sie:)

0

A co biali maja mowic?? Ze Leo i spolka sa w finale, a Cristiano od kilkunastu dni siedzi sobie w domku??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?