1

A kogo juz w Polsce obchodza ci amatorzy?:) Nie rozumiem, jak mozna ogladac polska lige, skoro mistrz Polski po fatalnej grze ledwo remisuje z amatorskim miatrzem Irlandi:)

2

Isco tez byl dobrym grajkiem, ze o Illaramendim nie wspomne:)

0

Pamieta ktos moze do kiedy Tello ma kontrakt z Barcą???

0

Dla niektorych to to samo...

1

Dokladnie... Na innych stronach nie ma tyle durnych komentarzy, bo pod artykulem na np. stronie Juve jest 20-30 komentarzy, a u nas?? Czasami 1500-2000...
Dlaczego Hipcio uczepil sie Barcy? Niech wejdzie sobie na rm.pl... Tam w 150 komentarzach wypowiada sie wiecej dzieci(takie mam odczucie) niz tutaj na 500.. Jesli rzesze ludzi nienawidza Barcy, to chyba tylko dlatego, ze zazdrosza Barcie sukcesow i tego, ze Barca na stale zapisala sie w historii pilki(bywaja tez wyjatkowi antyfani Messiego, ale oni "dzialaja" przewaznie na rm.pl)

0

I trzeba przyznac, ze nie maly redakcja ma zarobek z reklam. Praktycznie co odswiezenie strony pojawia sie reklama, a ta strona jest najpopularniejsza strona klubowa w Polsce. Rozumiem, ze kazdy chce zarobic i sie nie dziwie, ale troszke moznaby zmniejszyc ilosc reklam.

2

Zastanawia mnie dlaczego "kibic" Arsenalu przesiaduje na stronie Fc Barcelony. Przeciez Barca nie rywalizuje z Arsenalem i Arsenal nie osmieszyl sie w starciu z Barca w ostatnim czasie, a i tak masz jakies kompleksy i pretensje??? Raczej przenies sie na strone Chelsea lub Manchesteru City i tam wylewaj swoje zale. Wiem, ze boli Cie, ze nie pamietasz jak twoj klub wygrywal lige i odnosil sukcesy na arenie miedzynarodowej, ale lecz kompleksy gdzies indziej, bo zachowujesz sie jak typowy kibic Realu, ktory nienawidzi Barcy, najlepszego klubu XXI w, ktory kilkukrotnie upokorzyl Real.
Skad ta zawisc do Barcy u Ciebie nie wiem, bo patrzac na ubiegly sezon powinienes nienawidzic Chelsea:) A moze po prostu masz pretensje do calego swiata lub jestes anonimowym kibicem Realu? Kto wie?:)

0

Mathiu tez moze grac na lewej obronie:)

0

Chyba Mourinho chce sciagnac Leo do Chelsea:)

0

Legia po raz kolejny skompromitowala polski football( nie wiem czy to okreslenie nie na na wyrost)...

1

Atletico zaledwie 2,5mln! Po takim sezonie spokojnie moga wyciagnac 30mln:)

0

Jakim cudem MU wyciaga prawie 95mln rocznie przez 10lat?:) Chyba tylko dlatego, ze zamienili Nike na Adidasa. Byc moze nam tez zaproponuja ok. 100mln rocznie, bo to znacznie oslabiloby konkurencje:) Ale czy nasz zarzad potrafi negocjowac takie umowy?:)

0

Martino tez mial korzystac z mlodych zawodnikow;)

0

Przeciez Xavi gra na MC a nie ma AMC i to wlasnie iniesta gra bardziej do przodu...Jesli zespol ma byc w formie to Xavi i Iniesta musza miec forme, bo to oni maja byc mozgami druzyny.
Takie male podsumowanie.

0

To logiczne, ze tam slonce wschodzi pozniej niz w Polsce. Przeciez Hiszpania jest o wiele dalej na zachod niz Polska.

0

Czyli zaplacimy za Methieu ok. 25mln??? Jesli to prawda to Zubi jest szalony..

0

Cos w tym zlego??

0

Zawsze czuli sie wywyzszeni:)

0

No gratuluje redakcji... O 12tys. taki szum?? Przeciez Messi nie po raz pierwszy dziala charytatywnie i przekazuje wieksze pieniadze... Swoja droga to czy nie wkradl sie jakis blad??? Za 12 tys duzo sie nie zrobi, chociaz najwazniejszy jest gest.

0

Nic wiecej dodawac nie trzeba:)

22

Takiego trenera nam bylo trzeba, a nie bezbarwnego Martino;)

0

Mam nadzieje, ze Lucho ustawi zespol i nie bedzie zadnych sprzeczek.

0

Nie chce byc zlosliwy, ale moze bys poprawil te bledy, bo ciezko sie to czyta?

0

Rojo tak jak Mathieu gra zarowno na stoperze i lewej obronie. Majac na uwadze wiek i podobna cene zawodnikow Rojo bylby lepszym transferem.

0

Tego jeszcze nie wiadomo.

0

Chyba lepiek dogadac sie z Reusem i kupic go za rok.

0

Ha, ha, ha... Tylko tyle mam do powiedzenia w tym temacie... Na rm.pl pojawila sie dodatkowo informacja, ze Barca sprzeda Messiego i pieniadze wyda na zakup Jamesa:)

0

Oj chyba kazdy klub chcialby miec takiego Messiego w druzynie.

0

Messi w formie czy nie i tak jest obecnie jednym z najlepszych pilkarzy w Europie, bo calosciowo pilkarzem wszechczasow mozna juz go chyba nazwac. W tym roku "wypalony" Leo zdobyl wiecej bramek w lidze niz Cristiano, a to tez o czyms swiadczy... I powiedzcie mi jedno, kto tak na prawde wierzyl, ze Argentyna dojdzie do finalu MŚ??? Niewielu, szczegolnie po grupowych meczach, ale to wlasnie Leo wyprowadzil Argentyne z grupy i razem z Di Maria i Mascherano doprowadzil swoja reprezentacje do finalu:)
Wszelcy krytycy Messiego czy chca czy nie chca, ale musza pogodzic sie z tym, ze Leo jest wielki.

0

Po takim mundialu stawianie Javiera na obrone byloby zbrodnia:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?