0

Chcieli Silve, ale przeciez Silva tez juz jest stary i zagra 2lata na poziomie i koniec.. Tak wynika z ich komentarzy..

0

A Messi do Arsenalu... Oby dwie plotki tak samo prawdopodobne..

1

Oj dzieciaczki, dzieciaczki... Nawet nie wiedzialem, ze tylu Was jest na mojej ukochanej stronie... Nigdy nie widzieliscie go w akcji, ale juz placz... Jest szybki(skoro gral kiedys na lewej obronie) i ma dobre warunki fizyczne... Wiek??? Nie placzcie, jeszcze pare lat zagra... 20mln w ratach zbytnio nas nie obciazy... Tylko, ze najgorsze jest to, ze jest rudy, prawda?

0

Mamy juz falszywa "9"...

0

Xavi pewnie zagra polowe sezonu, a od nowego sezonu przejdzie do USA. Tam liga zaczyna sie w styczniu:)

0

Hehe, to moze dlatego Messi chce odejsc do Arsenalu??? Byle gdzie, byle dalej od Lucho:)

P.S. Nie, nie wierze w te plotki:)

0

I dobrze... Nie ma lekko. Kondycja musi byc:)

0

Znajac wloskie kluby to 18mln by nam zaproponowali:)

1

Dokladnie.. Jest szybki i ma warunki fizyczne.

0

Ale jest dla wiekszosci liczy sie, ze jest stary i rudy... Przeciez to najwazniejsze.

0

Mathieu to stoper, ktory moze wystepowac na lewej obronie...

2

99% z Was nigdy nie widzialo Mathieu w akcji( oprocz meczow Barcy z Valencja, ale kto wtedy zwracal na niego uwage) a wszyscy narzekaja. Ja tam uwazam, ze jako rezerwowy stoper bedzie idealny. Jest doswiadczony i pogodzi sie z rola zmiennika. 20 mln to moze o kilka milonowza duzo, ale skoro inaczej sie nie dalo...

0

O to chodzi, zeby nikt go nie kupil:)

0

To chyba ma duuuuza rodzine:)

0

Zebys sie nie zdziwil...

0

Jako 4 stoper moze byc:) Chyba, ze Lucho szykuje go do pierwszego skladu:) Ciekawe kogo jeszcze kupia:)

0

I dobrze;)

0

Oni co roku nas maja niszczyc, ze w lidze dostaja w d..pe.

2

To James jest na straconej pozycji...

0

Szkoda:)

0

Zubi chce w ratach placic. Chyba nam juz kasy zaczyna brakowac, a tu jeszcze tyle do zrobienia:)

0

Widziales chociaz raz Mathieu w akcji??? Nie wydaje mi sie...

0

Wiadomo, kiedy ta sprawa sie zakonczy???

0

Po poprzednim.sezonie nie chcialbym go u nas.

0

O tym pisze... Lepiej zajmowac sie sprawami wlasnego klubu, a nie Jamesem, ktory jak.narazie jest objawieniem mundialu.

0

W ostatnim sezonie to nie zawiele bylo tych magicznych podan. Oby tym sezonie bylo lepiej.

3

Pracujesz w Marce???

0

" marketingowo sie zwrocilo"

1

Czego mu zazdrosci? Inteligencjo?:)

2

Typowy komentarz:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?