LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chcieli Silve, ale przeciez Silva tez juz jest stary i zagra 2lata na poziomie i koniec.. Tak wynika z ich komentarzy..
0
A Messi do Arsenalu... Oby dwie plotki tak samo prawdopodobne..
1
Oj dzieciaczki, dzieciaczki... Nawet nie wiedzialem, ze tylu Was jest na mojej ukochanej stronie... Nigdy nie widzieliscie go w akcji, ale juz placz... Jest szybki(skoro gral kiedys na lewej obronie) i ma dobre warunki fizyczne... Wiek??? Nie placzcie, jeszcze pare lat zagra... 20mln w ratach zbytnio nas nie obciazy... Tylko, ze najgorsze jest to, ze jest rudy, prawda?
0
Mamy juz falszywa "9"...
0
Xavi pewnie zagra polowe sezonu, a od nowego sezonu przejdzie do USA. Tam liga zaczyna sie w styczniu:)
0
Hehe, to moze dlatego Messi chce odejsc do Arsenalu??? Byle gdzie, byle dalej od Lucho:)
P.S. Nie, nie wierze w te plotki:)
0
I dobrze... Nie ma lekko. Kondycja musi byc:)
0
Znajac wloskie kluby to 18mln by nam zaproponowali:)
1
Dokladnie.. Jest szybki i ma warunki fizyczne.
0
Ale jest dla wiekszosci liczy sie, ze jest stary i rudy... Przeciez to najwazniejsze.
0
Mathieu to stoper, ktory moze wystepowac na lewej obronie...
2
99% z Was nigdy nie widzialo Mathieu w akcji( oprocz meczow Barcy z Valencja, ale kto wtedy zwracal na niego uwage) a wszyscy narzekaja. Ja tam uwazam, ze jako rezerwowy stoper bedzie idealny. Jest doswiadczony i pogodzi sie z rola zmiennika. 20 mln to moze o kilka milonowza duzo, ale skoro inaczej sie nie dalo...
0
O to chodzi, zeby nikt go nie kupil:)
0
To chyba ma duuuuza rodzine:)
0
Zebys sie nie zdziwil...
0
Jako 4 stoper moze byc:) Chyba, ze Lucho szykuje go do pierwszego skladu:) Ciekawe kogo jeszcze kupia:)
0
I dobrze;)
0
Oni co roku nas maja niszczyc, ze w lidze dostaja w d..pe.
2
To James jest na straconej pozycji...
0
Szkoda:)
0
Zubi chce w ratach placic. Chyba nam juz kasy zaczyna brakowac, a tu jeszcze tyle do zrobienia:)
0
Widziales chociaz raz Mathieu w akcji??? Nie wydaje mi sie...
0
Wiadomo, kiedy ta sprawa sie zakonczy???
0
Po poprzednim.sezonie nie chcialbym go u nas.
0
O tym pisze... Lepiej zajmowac sie sprawami wlasnego klubu, a nie Jamesem, ktory jak.narazie jest objawieniem mundialu.
0
W ostatnim sezonie to nie zawiele bylo tych magicznych podan. Oby tym sezonie bylo lepiej.
3
Pracujesz w Marce???
0
" marketingowo sie zwrocilo"
1
Czego mu zazdrosci? Inteligencjo?:)
2
Typowy komentarz:)