0

Pokaz Leo, ze nadal potrafisz poprowadzic druzyne do zwyciestwa!

2

Tez bylem przeciwnikiem transferu Marquinhosa:) Za takie pieniadze mlodego rezerwowego nam nie potrzeba:)

1

Mowi to samo co i inni...

1

Czyli Alves zostaje... Szkoda, ale moze jego gra chociaz troche sie poprawi:) Musi popracowac wiecej w defensywie, bo swoimi wypadami oslabia druzyne.

0

Jeszcze moze na bramke tego Blinda wepchniesz??

0

Cuadrado odejdzie, ale wydaje mi sie, ze do MU, chociaz chcialbym sie mylic:)

1

On ma juz 28 lat??? Jak ten czas biegnie, a on duzo sobie nie pogral...

0

Nie, za bylego kapitana Arsenalu:)

1

Lekki uraz:)

0

Jakby mial 2 lata kontraktu to bylbys szczesliwszy???

1

Przed rozpoczeciem sesonu liczylem, ze klub sprowadzi wieksze gwiazdy na obrone, ale skoro tak wyszlo, to trzeba liczyc, ze wyjdzie nam to na dobre:)

1

Wlasnie dla mnie najwiekszym plusem tego transferu jest to,ze nie zobaczymy juz Javiera na stoperze:)

1

Ale to UEFA ukarala Legie.

0

Powaznie? Mialoby to jakies znaczenie?

0

Przeciez juz przeprowadzana ofensywe po Vermaelena... Ten to dopiero jest stoperem z najwyzszej swiatowej polki:) Dodatkowo Zubiemu 40 mln zostanie w kieszeni..

0

Nie, oni tylko Barcy nie nawidzą:) Za dlugo dominowalismy:)

0

Skoro odpuszczaja sobie Cuadrado, to za te ponad 50mln chyba mozna kupic lepszego stopera niz Vermaelen??? Skoro jest kasa to zainwestujmy raz a porzadnke, a nie bedziemy sie rozgladac za stoperem za 2 lata...

6

Moze jak go Lucho wezmie w obroty i pomoze Daniemu w paru kwestiach to jeszcze Dani bedzie swietnym zawodnikiem:)

0

Cos sugerujesz?:)

1

Suarez jeszcze nie zeznawal, a on juz wie jaka bedzie decyzja?

0

Nie wszyscy sa tak rozgarnieci...

1

Troche Cie ponioslo... 4 lata temu to on dopiero zaczynal symulowac:)

0

To samo pisalem:)

0

Bydlo znajdzie sie wszedzie:)

0

Co???

0

Tak to juz jest, ze Leo opiera sie na kolegach, a jego koledzy na nim. Wszystko musi funkcjonowac.

3

Taki juz urok Leo... Moze sie " opierdzielac" na boisku, a i tak jest najlepszym pilkarzem na swiecie:)

0

W jakim klubie bedzie gral Pinto? Chyba jeszcze nie zakonczyl kariery, prawda?

0

Ciezko sie nie zgodzic:)

0

Nie mozemy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?