LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pokaz Leo, ze nadal potrafisz poprowadzic druzyne do zwyciestwa!
2
Tez bylem przeciwnikiem transferu Marquinhosa:) Za takie pieniadze mlodego rezerwowego nam nie potrzeba:)
1
Mowi to samo co i inni...
1
Czyli Alves zostaje... Szkoda, ale moze jego gra chociaz troche sie poprawi:) Musi popracowac wiecej w defensywie, bo swoimi wypadami oslabia druzyne.
0
Jeszcze moze na bramke tego Blinda wepchniesz??
0
Cuadrado odejdzie, ale wydaje mi sie, ze do MU, chociaz chcialbym sie mylic:)
1
On ma juz 28 lat??? Jak ten czas biegnie, a on duzo sobie nie pogral...
0
Nie, za bylego kapitana Arsenalu:)
1
Lekki uraz:)
0
Jakby mial 2 lata kontraktu to bylbys szczesliwszy???
1
Przed rozpoczeciem sesonu liczylem, ze klub sprowadzi wieksze gwiazdy na obrone, ale skoro tak wyszlo, to trzeba liczyc, ze wyjdzie nam to na dobre:)
1
Wlasnie dla mnie najwiekszym plusem tego transferu jest to,ze nie zobaczymy juz Javiera na stoperze:)
1
Ale to UEFA ukarala Legie.
0
Powaznie? Mialoby to jakies znaczenie?
0
Przeciez juz przeprowadzana ofensywe po Vermaelena... Ten to dopiero jest stoperem z najwyzszej swiatowej polki:) Dodatkowo Zubiemu 40 mln zostanie w kieszeni..
0
Nie, oni tylko Barcy nie nawidzą:) Za dlugo dominowalismy:)
0
Skoro odpuszczaja sobie Cuadrado, to za te ponad 50mln chyba mozna kupic lepszego stopera niz Vermaelen??? Skoro jest kasa to zainwestujmy raz a porzadnke, a nie bedziemy sie rozgladac za stoperem za 2 lata...
6
Moze jak go Lucho wezmie w obroty i pomoze Daniemu w paru kwestiach to jeszcze Dani bedzie swietnym zawodnikiem:)
0
Cos sugerujesz?:)
1
Suarez jeszcze nie zeznawal, a on juz wie jaka bedzie decyzja?
0
Nie wszyscy sa tak rozgarnieci...
1
Troche Cie ponioslo... 4 lata temu to on dopiero zaczynal symulowac:)
0
To samo pisalem:)
0
Bydlo znajdzie sie wszedzie:)
0
Co???
0
Tak to juz jest, ze Leo opiera sie na kolegach, a jego koledzy na nim. Wszystko musi funkcjonowac.
3
Taki juz urok Leo... Moze sie " opierdzielac" na boisku, a i tak jest najlepszym pilkarzem na swiecie:)
0
W jakim klubie bedzie gral Pinto? Chyba jeszcze nie zakonczyl kariery, prawda?
0
Ciezko sie nie zgodzic:)
0
Nie mozemy...